Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Имал си смелостта да ги вземеш, сега ще имаш смелост да се справиш с тях. Щом си го направил - значи си предвидил последствията от тази своя постъпка, не си ли го направил и нямаш ли резервен план, а чак сега да седнеш да се вайкаш: "Какво ще кажете?" - то постъпил си много глупаво и ще си носиш последствията.

А пък и rombeca е прав - ако това което използваш и правиш е запазена марка - допълнително усложнява нещата.

Мисля, че хората са ти подсказали какво те чака: "Предлагат ми доброволно да им ги прехвърля." Отнесли са се благосклонно с теб, и само от теб зависи дали ще продължат да са толкова благосклонни.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

С двете ДЗЗД-та зад домейните, освен да го молят "доброволно" да им ги даде, не виждам какво друго могат да направят. При положение, че не се и ползват по начин, който може да заблуди потребителя, няма и за какво да го съдят...
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Мерси Иво!

С двете ДЗЗД-та зад домейните, освен да го молят "доброволно" да им ги даде, не виждам какво друго могат да направят. При положение, че не се и ползват по начин, който може да заблуди потребителя, няма и за какво да го съдят...
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Освен това нямат регистрирани търговски марки, които да съвпадат с имената на домейните. В общи линии, остава арменския поп.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Аз бях замесен в един арбитраж и нищо не успяха да ни вземат. Според мен изчакай да мине арбитража. Свържи се с цифрови системи и обсъдете с тях нещата - те помагат малко или много.

Ако спечелиш ти им прати една хубава оферта за двата домейна на нова тв и чакай ....
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Интересно. А могат ли да регистрират сега търговските марки и да претендират за домейните му, въпреки че те са купени от него със задна дата:)?
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Интересно. А могат ли да регистрират сега търговските марки и да претендират за домейните му, въпреки че те са купени от него със задна дата:)?

Не разбира се :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

ще вземеш голмите кинти от тия домейни ми се струва :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

ще вземеш голмите кинти от тия домейни ми се струва :)

За тези пари, който им иска го съветвам отново да ги пусне на такава цена, след като им качи pagerank 8-9 и с над 5 000 посещения.
Успех! :clap:
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

За тези пари, който им иска го съветвам отново да ги пусне на такава цена, след като им качи pagerank 8-9 и с над 5 000 посещения.
Успех! :clap:

Какви пари им иска? Ти знаеш ли колко струва сайт с пр 8-9 и над 5к?
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Какви пари им иска? Ти знаеш ли колко струва сайт с пр 8-9 и над 5к?

10 000лв. би ли дал за домейн регистриран преди 2 дни? Като имаш в предвид, че е взет за 70лв.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Не не бих дал, но реално погледнато тия домейни имат само един единствен възможен купувач, съмнява ме автора да очаква да го пробута на теб или на мен. Колкото до пр8 сайт с посещения струва няколко пъти по 10к ако изобщо се продават :)
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Аз бих поискал 5000 лв на парче.
Ако ми се запънат нещо по мейла, вдигам с по 2500 всеки път...
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

10 000лв. би ли дал за домейн регистриран преди 2 дни? Като имаш в предвид, че е взет за 70лв.
Изключително грешна философия!
Какво значение има за колко си купил нещо и кога? Едно нещо струва точно толкова, за колкото можеш да го продадеш.
Днес може да имаш късмета от 70 да скочиш на 10 000. А дали утре няма да ти се наложи да скочиш от 10 000 на 70?
Да не говорим, че интелигентна търговия се прави "на зелено" - продаваш, преди да си купил.
Само слабите инвеститори работят със свои пари.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Аз бих поискал 5000 лв на парче.
Ако ми се запънат нещо по мейла, вдигам с по 2500 всеки път...
Точно така един си продаде нива 3,6 дка - от 12 евро/кв м стартова цена накрая му платиха по 65 евро/кв м. :D
 
Re: От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Точно така един си продаде нива 3,6 дка - от 12 евро/кв м стартова цена накрая му платиха по 65 евро/кв м. :D
Да не би да е бил нещо на ключово място нещо. :) Звучи ми като някой да е бил на зор тук.
 
От: Нова Телевизия си искат novasport.bg и novaplay.bg !

Е то ясно :)

Ама не виждам проблем все пак да ги напълни с нещо тия... иначе всеки може да е гъзар за един ден...важното е да има неква полза от тая гъзария нали :)
Бате, виждам че си бая активен на .bg, ама въпреки всичко да не се забравяме а? :) щото гъзове сме виждали всекакви, but малко са тия пръднали как си треве :D
 

Горе