Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Късмет! И аз ще се включа!

Благодаря. Радвам се, че и на теб идеята ти допада. До няколко дни ще бъде пусната новата версия, тъй като реших изцяло да сменя не само дизайна, но и функционалността. Ще бъде налична отделна регистрация за автори и за клиенти, както и ще има панел за управление (брой продадени статии, рейтинг система на авторите, графика на активността, изкарване на парите с един клик и много други допълнителни функции). :)
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Благодаря. Радвам се, че и на теб идеята ти допада. До няколко дни ще бъде пусната новата версия, тъй като реших изцяло да сменя не само дизайна, но и функционалността. Ще бъде налична отделна регистрация за автори и за клиенти, както и ще има панел за управление (брой продадени статии, рейтинг система на авторите, графика на активността, изкарване на парите с един клик и много други допълнителни функции). :)

Харесват ми новите функционалности. И за ще се включа при това положение.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Очаквам с нетърпение и аз! Задължително ще се включа! И успех с ъпдейтите :)
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Nikol89, поздравления за идеята! Очаквам новата версия ;)
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Сайтът е обновен. :)
 
И аз да дам мнението си за сайта - идеална е платформата, изцяло на WP, като лично съм пробвал както поръчките, така и качеството на статиите. Дори една такава (от там предоставена) обикаля соц. мрежи. На български, представляващ едно доста добро ревю на форума. Много ми хареса начина на представяне, както и че бе написана през погледа на потребител, който наистина се е допирал до идеята на форума и какво всъщност представлява. Вярвам, че е така и за другите статии - предварително запознаване с материала, преди да създаде въпросното съдържание. Зададох и друга тема (или тази), но ми каза, че нямат налични контент райтъри, които могат да поеммат толкова "тежка" тема, което ми проговори веднага за отговорно отношение към клиента. ;)

Искам да пожелая на Никол много успехи в този бизнес и определено, ако имам нужда и съдържание за някой БГ проект, ще се обърна към нея. ;)
 
От: Re: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

И аз да дам мнението си за сайта - идеална е платформата, изцяло на WP, като лично съм пробвал както поръчките, така и качеството на статиите. Дори една такава (от там предоставена) обикаля соц. мрежи. На български, представляващ едно доста добро ревю на форума. Много ми хареса начина на представяне, както и че бе написана през погледа на потребител, който наистина се е допирал до идеята на форума и какво всъщност представлява. Вярвам, че е така и за другите статии - предварително запознаване с материала, преди да създаде въпросното съдържание. Зададох и друга тема (или тази), но ми каза, че нямат налични контент райтъри, които могат да поеммат толкова "тежка" тема, което ми проговори веднага за отговорно отношение към клиента. ;)

Искам да пожелая на Никол много успехи в този бизнес и определено, ако имам нужда и съдържание за някой БГ проект, ще се обърна към нея. ;)

Благодаря за положителното мнение. :) За мен също беше удоволствие да работим заедно.

Добавени са нови статии в борсата. Ако искате да направите индивидуална поръчка, използвайте контактната форма и до 24 часа ще получите оферта от TextMarket.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

като си въвеждам данните не иска ги приеме
как става плащането на статия , никъде не пише ?
някакво по човешко плащане като екон не приемата ли ?
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
Това го плюе при опит за изпращане на запитване.
Абе направо тук да питам:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56078
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

като си въвеждам данните не иска ги приеме
как става плащането на статия , никъде не пише ?
някакво по човешко плащане като екон не приемата ли ?

Плащането е с пейпал или банков превод.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Аз ако карам клиентите ми да плащат по банка за едни гащи ,нищо няма да продам
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Аз ако карам клиентите ми да плащат по банка за едни гащи ,нищо няма да продам
Колега, никой не "карат"! Има пай пал, има и банков превод, че за статиите не е вариянт плащане по еконт като при гащите, освен ако колегата Никол не почне да ги пише на хартиен носител и да ги доставя с куриер... :)
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Приемете го като другарска критика и се съобразете с действителността . аз няма да дам 1 лев за банков превод за една статия ,която струва 4 лева. С много фрилансери работя с еконт . защо с вас не мога не знам .
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Приемете го като другарска критика и се съобразете с действителността . аз няма да дам 1 лев за банков превод за една статия ,която струва 4 лева. С много фрилансери работя с еконт . защо с вас не мога не знам .

Не знам, Еконт-а не мисля, че е като приет начин за приемане на плащания. Забелязал съм, че отскоро се извършват плащания към фрийлансъри с Еконт, но пак не е от най-предпочитаните методи. И там има някаква такса предполагам, а като сложиш и разкарването един път ти до там, после и получателя и той до офиса и то отиде печалбата в разход за път. Банковият превод е достатъчно удобен начин - всеки може да го направи за 1 минута онлайн. Пейпал също е удобно и бързо. Предполагам за напред може и да се вкарат други методи на плащане.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Почти всеки един фрийлансър е навит да получава пари през Еконт. Има офиси буквално на всеки километър, дори в малките градове вече има по няколко офиса. Всеки по път минава покрай офис на Еконт и може да си вземе паричките. Таксите са мижави - на 100 лева я има левче, я няма. Готино ще е, ако се включи нещо подобно в борсата. Изипей също е вариант, тъй като там мрежата от клонове е още по-голяма.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Приемете го като другарска критика и се съобразете с действителността . аз няма да дам 1 лев за банков превод за една статия ,която струва 4 лева. С много фрилансери работя с еконт . защо с вас не мога не знам .


Колега, няма проблем да закупиш статия и да платиш с Еконт. Пиши ми на лично коя статия искаш, за да я спра от продажба и да ти дам данните за превод. ;)

Ако искате да направите индивидуална поръчка, използвайте контактната форма и до 24 часа ще получите оферта от TextMarket. :)
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

Колега, няма проблем да закупиш статия и да платиш с Еконт. Пиши ми на лично коя статия искаш, за да я спра от продажба и да ти дам данните за превод. ;)

Ако искате да направите индивидуална поръчка, използвайте контактната форма и до 24 часа ще получите оферта от TextMarket. :)
чети де!!! Не ти работи формата.
Баси няма кой да напише 3 статии тука.
 
От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

7689210i.png
 
От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

чети де!!! Не ти работи формата.
Баси няма кой да напише 3 статии тука.

Колега, не съм разбрала предния ти пост. Сега ще видя проблема и ще пиша, когато го оправя.
 
Re: От: От: Нова борса за статии - купи евтин и качествен контент за твоя сайт

чети де!!! Не ти работи формата.
Баси няма кой да напише 3 статии тука.

@uphero, свържи се ти с някой от офертите в секцията - последно време доста се пуснаха за писане на съдържание. Може да не са го видели, а други да не им е по силите, не знам. Но все има някой. Трябва да има някой. :)
 

Горе