Новите разпоредби за запаса.

От: Новите разпоредби за запаса.

За момент си представих транспортна фирма работеща по схемата на Трол Проданов :)


Защото не мога да се сетя в коя сфера би работило това ! Честно - мисля, мисля и не виждам кой бизнес ще просъществува по този начин повече от месец - два. Затова ми е интересно.
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Отказвам се да обяснявам, ти си некъф нихилист и отбраната не може да се надява на теби по добре да си писар в някой канцелария
Наака се, защото няма какво да кажеш, няма смислена причина да се прецаква стартът в живота на младите. Важи и за жените, защото къде гадже - къде съпруга- това влияе на цялото здраво поколение. Да ги занимавате със безсмислените си, сенилни, военни малоумия!
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

червения ром има военен за баща, явно добре го е дресирал, затова е агресивен.

Никога не съм твърдял, че съм бил в казармата, глупак. Просто отидох да уча и после я махнаха. Само, че съм син на военен, та все нещо ми е ясно за това какво е било и какво не в армията. Нещата, които пиша дали имат тежест пред теб, не ме вълнува особено.

минути за самореклама - ако ви трябва ясновидец, да ми пишете!

p.s. червени роме, вече ми е ясно как си завършил визшу образувание, баща ти те е плашил с изнасилване от роми в Казармата!
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

минути за самореклама - ако ви трябва ясновидец, да ми пишете!

p.s. червени роме, вече ми е ясно как си завършил визшу образувание, баща ти те е плашил с изнасилване от роми в Казармата!

не знам, не знам... :( редрума е в много неизгодна позиция:

1. Баща му го е светнал как да се измъкне като плъх от казармата
2. Баща му му е дал лош пример, така че той не е искал и да стъпва в казармата
3. Баща му не му е дал достатъчно добър пример и патриотично възпитание

В случая правилен отговор няма - всичко е зле :shock: :shock: съжалявам много... Да се надяваме, че баща ти те е научил как да се държиш с жените използвайки майка ти. Пък военното образование - майната му. Нищо, че и сега има безплатно - но нали е с договор и трябва да ти стиска за да си сложиш подписа, че си готов при нужда да се отзовеш. Иначе драскането по форумите е лесно... и безотговорно.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

В казармата само пропадняци, пияници, битови алкохолици и всякаква деградирала безмозъчна сган от цяла България. На който му харесва сега е свободен и да заминава. Аз лично няма да си загубя времето с такива олигофрени дори 2 дена. Най-смешното от цялата работа е, че тези отрепки се мислят за мъже... Моят треньор по самбо в казармата са го оставили на студа и е щял да умре, опитвали са се да се гаврят с него и просто е полудял и трябвало да използва самбото, та им е показал колко са мъже 3-ма шапкари и до ден днешен са инвалиди в краката от ключ на ахилеса, добре че е имал някакъв приятел на някъв роднина, който беше високопоставен в бкп-то, та да го измъкне от ареста, че след това и в затвора щеше да влезне...
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

минути за самореклама - ако ви трябва ясновидец, да ми пишете!

p.s. червени роме, вече ми е ясно как си завършил визшу образувание, баща ти те е плашил с изнасилване от роми в Казармата!
Еха, че си духовит. Само не ми проектирай личните си преживявания, ако обичаш.
 
От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

не знам, не знам... :( редрума е в много неизгодна позиция:

1. Баща му го е светнал как да се измъкне като плъх от казармата
2. Баща му му е дал лош пример, така че той не е искал и да стъпва в казармата
3. Баща му не му е дал достатъчно добър пример и патриотично възпитание

В случая правилен отговор няма - всичко е зле :shock: :shock: съжалявам много... Да се надяваме, че баща ти те е научил как да се държиш с жените използвайки майка ти. Пък военното образование - майната му. Нищо, че и сега има безплатно - но нали е с договор и трябва да ти стиска за да си сложиш подписа, че си готов при нужда да се отзовеш. Иначе драскането по форумите е лесно... и безотговорно.
Просто съм по-умен и бях приет в унивеситет далеч преди да навърша 18 години :) Колкото до другите неща, мисля че си позволяваш да говориш повече, отколкото можеш да понесеш, като резултат от думите си. Добре, че е интернета да може такива форумни нинджи да драскат без последствия.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

В казармата само пропадняци, пияници, битови алкохолици и всякаква деградирала безмозъчна сган от цяла България. На който му харесва сега е свободен и да заминава. Аз лично няма да си загубя времето с такива олигофрени дори 2 дена. Най-смешното от цялата работа е, че тези отрепки се мислят за мъже... Моят треньор по самбо в казармата са го оставили на студа и е щял да умре, опитвали са се да се гаврят с него и просто е полудял и трябвало да използва самбото, та им е показал колко са мъже 3-ма шапкари и до ден днешен са инвалиди в краката от ключ на ахилеса, добре че е имал някакъв приятел на някъв роднина, който беше високопоставен в бкп-то, та да го измъкне от ареста, че след това и в затвора щеше да влезне...
Ти прочете ли първото мнение в темата?
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Просто съм по-умен и бях приет в унивеситет далеч преди да навърша 18 години :) Колкото до другите неща, мисля че си позволяваш да говориш повече, отколкото можеш да понесеш, като резултат от думите си. Добре, че е интернета да може такива форумни нинджи да драскат без последствия.
Има някакъв парадокс, че който е гледал отдалеч - дава акъл на другите и най-нинджа го вади! Как не те е срам да пишеш тук бе, шапкарско глезено детенце? Явно осъзнаваш, че паразитната ви каста е на справедливо умиране, и ревеш да има безплатна чорба и за вас?
Ни са те вдигали рано, ни крак си набивал, ни клетва... ама отворил уста, като ханджийска порта! Акъл на стари войници да даваш! Ай сиктир бе, гошак!
Станахте повече от работещите бе, то цигани, то милиционери, администрация, "бежанци"...
Че и вие тропате с празното канче! Нагли шапкаджии!
Ще ми вдигат данъците и мизериите през ден, а вие ще ми се пенсионирате на 45, дето освен да правите мизерия на другите - за нищо ни ви бива. И за 20 заплати ревнали, га, че изкарахте и една! Не можете да се качите до четвъртия етаж на щаба, лично съм ви гледал какви езици оплезвате!
Отвлякохте ме, юркахте ме, хранихте ме с медузи, питай татенцето си какво значи. За да може такива като него да краднат!
И пак излязохте като въшка на чело, искали още, шкембелиите!
Ти лично кво отбираш от военна музика???
 
Последно редактирано:
От: Новите разпоредби за запаса.

Внимавай да не получиш инфаркт от злоба. Военните ли са ти проблема бе калтак? Сега като ги няма по-добре ли ти е? Кефиш ли се? Коя себеуважаващ се държава няма армия, че ще ми разправяш тия простотии? Кажи бе, кой от съседите ни няма армия? Турция ли? Гърция ли?

Разбирам, че имаш лични причини да мразиш военните, заради баща си. Съжалявам, че се е случило това с него. Но повярвай ми, аз лично съм щял да умра заради лекарска грешка. Едвам се е разминало, на косъм. Това обаче не ме кара да мразя лекарите и да твърдя, че са безполезни олигофрени. Нещастия се случват навсякъде, каквото ти е писано, такова ще стане.
 
От: От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

И
Ти лично кво отбираш от военна музика???
Много отбирам :) Поздрав

[video=youtube;6UvxoMoMXB8]https://www.youtube.com/watch?v=6UvxoMoMXB8[/video]
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Внимавай да не получиш инфаркт от злоба. Военните ли са ти проблема бе калтак? Сега като ги няма по-добре ли ти е? Кефиш ли се? Коя себеуважаващ се държава няма армия, че ще ми разправяш тия простотии? Кажи бе, кой от съседите ни няма армия? Турция ли? Гърция ли?
...
Кефя се, че не занимавате младите в момента. Аз се отървах сравнително леко, но много нямат тоя късмет. България ИМА армия в момента. Циганията, събрана от гетата в поделения - не е армия. Баща ми си е навлякъл сам белята с още един войник, но причината е, че са ги държали гладни, почти като в плен, и са ги оставили да се спасяват кой как намери за добре.
Това не е армия, това е военопленическо робуване. Виждал ли си колко жалки ни докарвате, като ни нахлузите прокъсаните каски и мешки? А музиката и идеалите - слушай си ги у вас, не ги натрапвай на сина ми един ден, ако го имам. И на синовете на останалите, извън паразитната каста шапкари.
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Просто съм по-умен и бях приет в унивеситет далеч преди да навърша 18 години :)

Далеч, далеч... колко далеч ще да е било - на 6????:-o

Редруме, пиле шарено - да те питам за къв ти е армия, като нямаме политика? Нали ако едно 8 членно бушменско племе ни обяви война, ще му връчим белите си гащи, барабар с орден Стара Планина - бонус. Какво ще защитаваш, когато меката китка обяви капитулация? Ще джиткате с АТВ-тата с Данко от Ямбол да пазите родината?
Както се разбра има курсове, така че който иска да си играе на войници - да се запише. Който не иска курс - да иде на пейнтбол. ;)

Не разбирам спора, но съм съгласна, че войската и в частност професионалните военни са паразити, без които светът ще е по-добро място за живеене.
Кажете нещо за възпитание на децата, че изгубих интерес към темата. :)
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Далеч, далеч... колко далеч ще да е било - на 6????:-o

Редруме, пиле шарено - да те питам за къв ти е армия, като нямаме политика? Нали ако едно 8 членно бушменско племе ни обяви война, ще му връчим белите си гащи, барабар с орден Стара Планина - бонус. Какво ще защитаваш, когато меката китка обяви капитулация? Ще джиткате с АТВ-тата с Данко от Ямбол да пазите родината?
Както се разбра има курсове, така че който иска да си играе на войници - да се запише. Който не иска курс - да иде на пейнтбол. ;)

Не разбирам спора, но съм съгласна, че войската и в частност професионалните военни са паразити, без които светът ще е по-добро място за живеене.
Кажете нещо за възпитание на децата, че изгубих интерес към темата. :)
Пейнтбола не ме кефи, предпочитам еърсофт ;) Колкото до другото, дай направо да закриваме държавата, ок? Професионалните военни били паразити, невероятно прозрение. А полицаите какви са? Че те май всички държавни структури са паразити по твоята логика?

За възпитанието на децата - първо ги роди, другото не е толкова сложно.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ебати гнусната паплач се е навъдила в тоя форум!!! Арабела ми е на чело на класацията за гнусляри и изгейчени злобни педалчета. Писарушките обикновено бяха точно педалите, че ако ги оставят сред лъвовете има да правят свирки от дървото до обяд. Ебати педалската история ... Не мога да ви понасям, олигофрени недни. Дето вика, Ред, добре че е нетя, та и вие малко мъже да се почувствате! Олигофрени! Жени!!!
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Кефя се, че не занимавате младите в момента.
Много по-добре е младите да се заниамват с наркотици, алкохол, побоища и всякакви други екстри на цивилизацията. Виж, това колко са държави като Швейцария и Израел, докато ние сме на вълната на прогреса. Закрихме си всичко военно и вече цъфнахме и вързахме. България няма армия в момента, това не го казвам аз, а държавите с армии. Не случайно не можем да изпълним ангажиментите си към НАТО, да охраняваме сами небето си или пък собствените си граници.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

патриотите вече са на градус, а още не е залязло слънцето...
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

дай направо да закриваме държавата, ок? Професионалните военни били паразити, невероятно прозрение. А полицаите какви са? Че те май всички държавни структури са паразити по твоята логика?

Най-после започна да ме разбираш! Именно!!!:D

Аз, за разлика от теб никога не съм се идентифицирала с нация, религия, традиции и възгледи, затова ми е трудно да те разбера, изобщо. Как може да ти пука за един цигански коптор със статут на държава, като си тук за малко? Следващият път може да се родиш в Пакистан - там ще се налага да се биеш, няма искам-не искам, така че.. дано пак искаш.
И не казваш нищо относно държавната политика - как ще се биеш за родината, ако обявим капитулация при обявена война? Ще формираш завера и ще станеш шумкарин? Успех ти пожелавам. :)

За възпитанието на децата - първо ги роди, другото не е толкова сложно.

Типично мъжка гледна точка - лесно било...:rolleyes:
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Много по-добре е младите да се заниамват с наркотици, алкохол, побоища и всякакви други екстри на цивилизацията. Виж, това колко са държави като Швейцария и Израел, докато ние сме на вълната на прогреса. Закрихме си всичко военно и вече цъфнахме и вързахме. България няма армия в момента, това не го казвам аз, а държавите с армии. Не случайно не можем да изпълним ангажиментите си към НАТО, да охраняваме сами небето си или пък собствените си граници.
Да бе, хубо че сте бесните шапкари, да ни дадете правия път в живота! Искам да сме като в Швейцария - пушка под всеки креват. Ама няма да бъде допуснато, да не изригне народната любов!
Ебати гнусната паплач се е навъдила в тоя форум!!! Арабела ми е на чело на класацията за гнусляри и изгейчени злобни педалчета. Писарушките обикновено бяха точно педалите, че ако ги оставят сред лъвовете има да правят свирки от дървото до обяд. Ебати педалската история ... Не мога да ви понасям, олигофрени недни. Дето вика, Ред, добре че е нетя, та и вие малко мъже да се почувствате! Олигофрени! Жени!!!
Кво не понасяш бе, не понасяш, че не искам да имам вземане - даване с най-долната прослойка от държавните чиновници? Това ли те мори, че не можем да ви гледаме! Като си големия мъж - що си още цивилно бомбе??? Туй дето се дърпате, че не ви се обяснявало - е путкинска работа точно! Що си цивилен бе, ами искаш на другите да назуваш зелени гащи?
 
От: От: От: От: Новите разпоредби за запаса.

Просто съм по-умен и бях приет в унивеситет далеч преди да навърша 18 години :)

Дай повече инфо... :) Защото иначе не вярвам да си бил някакъв вундеркинд, тъй като сега не е останало и частица. :(
 

Горе