Новите разпоредби за запаса.

От: Новите разпоредби за запаса.

Отдай се на духовното тогаз и заминавай в някой манастир, иии немаш думата за светските равоти,,, нал тъй

Ей богу, бахти ескалацията, там се пие най-много. Я по-добре запас...
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Ние сме нация от заплатаджии. За да имаш такъв тип структура ти трябвах самостоятелни хора, които сами гонят себе си и нямат нужда от някой да ги ръчка с ръжена. Но, както казах, ние сме нация от заплатаджии, тук инициативата е мръсна дума, затова наблюденията ти са съвсем нормални и логични. Както има един лаф - тука е така. Това не значи, че е работещо, нито, че е добро. Не значи и че няма по-добри решения.
Не съм убеден, че само тук е така. Работя и с американци, т.е. те работят за мен. Доста несериозни са, без значение от парите. Примерно, поемат някаква отговорност да изпълят работа в срок и после не можеш да ги откриеш. Имаше един период, в който трима от петима копирайтъри ми бяха казали, че бабите им починали, чак почнах да се плаша да не съм аз виновен :shock: За мен добро решение е това, което работи, а не което звучи добре. За арт хората, контролирания хаос може да работи, за други места не мога да си го представя. Казваш, че имаш онлайн магазини, ами и аз имам :)
 
От: Новите разпоредби за запаса.

@Рабин, ти пацифист лиси, ааа
Ако ти фкарам идин среден пръст в гъзъ, кво ши кажеш
Ши са ядосаш ли ил ши са зарадваш, ае хстига глупости или сте обратни или сте сбъркани
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Не съм убеден, че само тук е така. Работя и с американци, т.е. те работят за мен. Доста несериозни са, без значение от парите. Примерно, поемат някаква отговорност да изпълят работа в срок и после не можеш да ги откриеш. Имаше един период, в който трима от петима копирайтъри ми бяха казали, че бабите им починали, чак почнах да се плаша да не съм аз виновен :shock: За мен добро решение е това, което работи, а не което звучи добре. За арт хората, контролирания хаос може да работи, за други места не мога да си го представя. Казваш, че имаш онлайн магазини, ами и аз имам :)

Нали не мислиш, че съм го казал с неква цел да си мерим пишките? Казах го в отговор на конкретен въпрос. Колкото до американците - ми не знам. На мен би ми било трудно да обобщя нация по пет хиляди, не по пет човека. Ти си знаеш.
И между другото - най-силната мотивация са знанията, а не парите.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Не, казах го не да си мерим пишките, а защото при служителите в онлайн магазини това което казваш определено не работи. Какво правят служителите - качват продукти по сайтовете, тестват продукти, опаковат продукти, приемат продукти, приемат рекламации, ходят до куриерските фирми и т.н. Няма особени знания тук.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

@Рабин, ти пацифист лиси, ааа
Ако ти фкарам идин среден пръст в гъзъ, кво ши кажеш
Ши са ядосаш ли ил ши са зарадваш, ае хстига глупости или сте обратни или сте сбъркани
Ше ти отвинтя тиквата празна, това ще направя.
Това, че ме накараха да намразя държавата от дъното на душата си, през градинарската повинност - не ме прави пацифист. Пацифисти сте вие, дето поемате акъл от най-простата социална прослойка, демек сержантския състав! За военната простотия има цяла глава вицове и фолклор, не го казвам просто да обиждам. Това е факт.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Маркетинг, реклама, развитие на магазина, развитие на бизнеса, преговори, нови условия? Навсякъде има нужда от знания. Дори и от най-елементарното - някой да може да кара кола, че да ти кара продуктите..
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ше ти отвинтя тиквата празна, това ще направя.
Това, че ме накараха да намразя държавата от дъното на душата си, през градинарската повинност - не ме прави пацифист. Пацифисти сте вие, дето поемате акъл от най-простата социална прослойка, демек сержантския състав! За военната простотия има цяла глава вицове и фолклор, не го казвам просто да обиждам. Това е факт.

Оо връзкар значит, умно ама погрешна престава си създал
Сега може и да няма такива връзки, зависи как ще се върне казармата
Това наистина не е приемливо, защото всеки знаеше връзкаря и се делеше от него и той всъщност не е изкарал истинска казарма
Само някои задачки от фатмака да замажат очите на останалите, че не е връзкар
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Оо връзкар значит, умно ама погрешна престава си създал
Сега може и да няма такива връзки, зависи как ще се върне казармата
Това наистина не е приемливо, защото всеки знаеше връзкаря и се делеше от него и той всъщност не е изкарал истинска казарма
Само някои задачки от фатмака да замажат очите на останалите, че не е връзкар
Взеха ме заради компютърните ми умения. Не съм имал грам връзки, занаятът ми важи дори в тези диви места. Само че ми казаха, че докато не си намеря заместник - няма да се уволня :). Накрая беше зор, с всичката тая цигания в поделението.

@Рабине тиси пиленце, неса обаждай кога пеят петлите, кома развираш
Много е лесно да чаткаш по клавиатурата! Ходи ставай кирка бесна, не обяснявай на другите колко е полезна военната простотия!
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Взеха ме заради компютърните ми умения. Не съм имал грам връзки, занаятът ми важи дори в тези диви места. Само че ми казаха, че докато не си намеря заместник - няма да се уволня :). Накрая беше зор, с всичката тая цигания в поделението.


Много е лесно да чаткаш по клавиатурата! Ходи ставай кирка бесна, не обяснявай на другите колко е полезна военната простотия!

Може и да си прав но от твоята г. точка, я не знаю
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Верно е че е имало пропуски в казармата и изключения, но общо взето говорим, че казармата е школо за възмъжаване, а па тиси мрънкач
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Mанговците най се кефеха в казармата. Щото навън нямало кой да ги хрантути. Място, създадено от аустайдери, за възпитаване в същото.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Mанговците най се кефеха в казармата. Щото навън нямало кой да ги хрантути. Място, създадено от аустайдери, за възпитаване в същото.

Ти на умен ли са прайш, учебна рота карал лиси, или си тотална скатавка
Коя година си служил, че последните бяха парлама
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ти на умен ли са прайш, учебна рота карал лиси, или си тотална скатавка
Коя година си служил, че последните бяха парлама
Ти пиян ли си, и какво общо има питането ти? Да, карах учебна рота. 2 по 12 изстреляни патрона, и една граната. Туй ми беше военното.
Жалките шапкари ни караха да копаме и вапцаме асфалта като че бяхме градинари в дворец. Но не ни оставиха време да си закърпим раздърпаните противогази и колани на пушките. За малко да извадя очите на тоя до мен, с ножа, щото коланът постоянно се свличаше, а щипка нямаше.
Един за малко да се удуши в тунела с димката, щото противогазът му не работеше.
Некадърни и нагли шкембелии, на какво да ме научат? На мърлящина? Като военната мърлявост - в цивилизацията няма.
В бойното поделение бях десетина дни в ОХР рота, с циганията. После се изнесох в щаба, и верно скатах яко.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ми начи си мрънкач бе мойто момче, то ако имаше нужда, можеше и на фронта дате пратят,,, добре, че всичко е било мирно
Но ти него осъзнаваш, само се лензиш и лигавиш
Казармата си е казарма, за мъжете е задължителна още по конституция
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Хубо де, утре малоумната дедотия ще връне и ергенския данък, и ръководната роля на БКП. Щото били млади и живеели по-добре тогава.
Пак ли ще съм мрънкач, като не понасям простотиите? А казармата е безсмислица, вземаща ГОДИНИ от най-хубавите в живота. За да мизерстваш и копаш градинки. Какъв е смисълът от това, освен трайното озлобяване на хиляди младежи. Познавам доста народ дето плюха на летището след уволнението, и отлетяха завинаги. Единственото накоето ме научиха, че ако стане война ще съм от първите, дето ще се изнесат, и то не от страх. Просто не се асоциирам с простата паплач, дето гласува за тикви.
СРАМ МЕ Е ОТ ТОЯ НАРОД!
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ма нидей ма въртиш към политиката, язе съм земеделец
Говорим за казармата, че има своето място в изграждането и възпитаване на ценности, като дълг, отговорност, отверженост и боеспособност
Па ако решиш да бягаш от отговорност, ставаш дезертьор и за мен и за системата си най-долната отрепка, която трябва да се съди на военен съд
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Говорим за казармата, че има своето място в изграждането и възпитаване на ценности, като дълг, отговорност, отверженост и боеспособност
Е на какво ще ме възпитат нищо неможещи шкембелии? Утайката на държавните служители! То 2 смислени изречения не могат да вържат. Какво да науча от тях. Конкретно, моля! На големи приказки сме се наслушали.
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Е на какво ще ме възпитат нищо неможещи шкембелии? Утайката на държавните служители! То 2 смислени изречения не могат да вържат. Какво да науча от тях. Конкретно, моля! На големи приказки сме се наслушали.

Отказвам се да обяснявам, ти си некъф нихилист и отбраната не може да се надява на теби по добре да си писар в някой канцелария
 

Горе