Новите разпоредби за запаса.

От: Новите разпоредби за запаса.

Нещо много притеснително забелязвам - кой от кой по-голям патриот.
Чели, не дочели, чули, петел,брадва,сподели и ги ръси едни, жал да ти стане.
Добре, че измислиха интернета, че да избиете малко комплекси правейки се на патриоти. На живо няма как, там няма търсачка за да извадиш набързо един "снипет" история.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

На живо няма как, там няма търсачка за да извадиш набързо един "снипет" история.
Убеден ли си в това? И кой от нас има проблем с общуването на живо?
 
Последно редактирано:
От: От: Новите разпоредби за запаса.

След като се държиш като друсан и пишеш някакви несвързани неща, какво очакваш да ти отговоря. Ако пишеш нещо по темата, давай, ще го коментираме. Личните ти нападки обаче са ми през уя.

Явно около теб има много надрусани или самия ти си такъв, че различаваш от две изречения кой е надрусан.
Точно по темата си пиша и то в отговор на твой коментар - т.е. ако моя коментар не е по темата, следователно и твоя не е.
Правиш се на прекалено голям разбирач на темата, че да се опитваш да се измъкнеш от моите коментари с подмятания от типа, че не били по темата и някакви такива които доказват, че ти липсват аргументи.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Олигофрен, думите ти са лични нападки и нищо свързано с темата. Не ме интересува дали и теб са те любили в казармата и са комплексирали нежната ти душа. Че да ми споделяш, че ласките били двустранни. На теб ти липсват аргументи, както обикновено.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ееее, какво толкова се жегна, че чак започна да обиждаш :shock:
Не знам в казармата дали си е*ал или са те е*али, но за нормалните хора голяма разлика няма. Ти щом мислиш, че има - продължавай да нападаш всички които са против казармата с този "довод". Голям е , няма що.
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Редрума е форумен военен. Опита му като такъв се дължи главно на летописите на изтрещели полковници от илядо деветстин и балканската война.

червения ром има военен за баща, явно добре го е дресирал, затова е агресивен.

Сталин от средновековни селяни, остави Русия с атомно оръжие.

чугунен глупак, сталин го отровиха собствените му приближени, отрекоха се от действията му и пратиха сина му в затвор и на заточение в сибир.

Родолюбие, йерархичност, дисциплина. Военните приници са приложими във всяка една сфера на човешкия живот (цивилния).

как точно се възпитават роми в родолюбие, счупи тъпомера!

Явно и във фирмата ти няма йерархия и изпълняваш това, което ти кажат служителите ти, нали? Не определяш ти работната среда или работното време? И в семейството ти няма никаква йерархия, няма дисциплина, няма уважение към тебе като родител? Децата ти сами си определят всичко, така ли? Сигурно ти говорят и на малко име, както е модерно и прогресивно. :)

Относно Ирак, ако утре стане война същите тези хора ще те защитават, до колкото могат. За жалост продажността и безродието няма как да подмине и тази структура. Момчетата и момичетата там изпълняват заповеди, не те определят къде да ходят и какви интереси да защитават. Но това не прави професията/структурата лоша, просто такава е политическата система, която я командва.

колко пъти в месеца биеш жена си, кажи си не е срамно!

във фирмите с йерархия и дисциплина няма морков има само пръчка както в архаичната казарма, както в сирия, даже и мюсулманите поумняха и затова я напускат, и не щат да мрат заради едната пръчка!
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Стрелата ти пак не уцели г-н Трол Проданов :) Имам две дъщери значително по големи от двоите деца, да са ти живи и здрави, въпреки всичко.

Всички грешим, ти си прав, споко!

как свали гарда...

Двама съученици се виждат след 30 години и си разказват за децата:
- Дъщеря ми се омъжи за италианец, подари й Ферари и апартамент в Милано. После се омъжи за Англичанин - остави й замък в Съсекс, сега е с американец - имение в Ориндж Каунти...
- Бе и нашата е курва, ама не сме доволни хич...
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Жена си не бия. Тя ме уважава и слуша, без да се налага да използвам сила. Нали за това ме е харесала, щото съм силен и мога да гледам семейство ;)

Колкото до това с фирмите, пак ти казах, всичко извън арт средите, в които се изисква творчество и не им дреме за дисциплината, просто щото повечето художници са зомбите и творят в зомбисреда, е неприложимо. Но и в примера, който даде има йерархия! Без йерархия - НЕ СТАВА. Не може в една хостинг компания всеки да си идва и тръгва когато си иска, а сисадмините да пият алкохол на работа. Сещаш ли се, има работа, за която се изисква концентрация, а няма как да се концентираш, ако около теб е хаос и си в нетрезво състояние.

Тезите ти са, като на човек с неизживяно детство, wanna-be-пънкарче.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Жена ти те слуша? :shock:



ПП Абе, що всички фенове на казармата непрекъснато говорят за ебане в нея?
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Жената ме слуша, да. Нормално е това. Понякога и аз я слушам :)

За казармата не знам, аз там не съм бил.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

За казармата не знам, аз там не съм бил.
Това наистина не ти прави чест. Имам предвид изобщо да се обаждаш пред служили мъже.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Олигофрен, думите ти са лични нападки и нищо свързано с темата.

Ама нагъл ли си или да??? Значи, когато ти го правиш е ок - иначе е кофти?

Това само, за да се абонирам за темата, че и без това я следя. Много полезни съвети давате за отглеждане и възпитаване на деца, не за друго...:D
 
От: Новите разпоредби за запаса.

За казармата не знам, аз там не съм бил.

Не се и учудвам. Знаех си, че си смешник който прекалява с изтъкването зa да се прави на такъв какъв не е (или би искал да бъде).
Само ме учудва, че си призна така открито (не знам дали е грешка или просто се оплете в лъжите си) и всичко което напишеш от сега нататък няма да има никаква тежест (не, че досега е имало някаква, но може да си бил изградил някакъв мижав авторитет пред определени потребители).

п.п. относно жена ти - смях. Ако тя прочете това което си драскал тук, сигурно ще направи това -> :lol:
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

...
Само ме учудва, че си призна така открито ...

Имаше една стара тема за казармата, в която го питах към 10 пъти дали е ходил, и накрая си призна, че не е.

За това казах, че е форумен военен.

Нищо - сега нека върнем редовната служба, да отворим фабриките за въшкарници и шинели, за да може такива като редрума да дадат дълга си пред обществото, нацията и бог.

И България на три вселени.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

В казармата не беше толкова зле между другото, особено, ако си връзкарче даже си е купон:D
На времето имаше няколко начина да не влезнеш в казарма:
Да имаш някакво заболяване което да не ти позволява да отбиеш военна служба, не знам какви са точно, защото на мен никога не ми е минало през акъла да се скатавам и не съм се интересувал, освен разбира се ако действително не си болен, да си обратен не знам дали беше оправдание:), но повечето обратни криеха, защото с удоволствие влизаха :lol:, с връзки или с пари да успееш да заобиколиш някак си системата...., но както и да е, темата не е за казармата все пак, но някак си индиректно има връзка с нея:mrgreen:
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Не се и учудвам. Знаех си, че си смешник който прекалява с изтъкването зa да се прави на такъв какъв не е (или би искал да бъде).
Само ме учудва, че си призна така открито (не знам дали е грешка или просто се оплете в лъжите си) и всичко което напишеш от сега нататък няма да има никаква тежест (не, че досега е имало някаква, но може да си бил изградил някакъв мижав авторитет пред определени потребители).

п.п. относно жена ти - смях. Ако тя прочете това което си драскал тук, сигурно ще направи това -> :lol:
Никога не съм твърдял, че съм бил в казармата, глупак. Просто отидох да уча и после я махнаха. Само, че съм син на военен, та все нещо ми е ясно за това какво е било и какво не в армията. Нещата, които пиша дали имат тежест пред теб, не ме вълнува особено.
 
От: От: Новите разпоредби за запаса.

Имаше една стара тема за казармата, в която го питах към 10 пъти дали е ходил, и накрая си призна, че не е.

За това казах, че е форумен военен.

Нищо - сега нека върнем редовната служба, да отворим фабриките за въшкарници и шинели, за да може такива като редрума да дадат дълга си пред обществото, нацията и бог.

И България на три вселени.
Разбира се, безродните олигофрени наказаха в темата. Написахме ви (не само аз), че никой не иска да отваря соцказармата, но едно си баба бае, едно си баба знае. Това, че подкрепям един от стълбовете на държавността е нормално за всеки мислещ човек, просто не съм анархист-олигофрен, като вас.
 
От: Новите разпоредби за запаса.

Ама нагъл ли си или да??? Значи, когато ти го правиш е ок - иначе е кофти?

Това само, за да се абонирам за темата, че и без това я следя. Много полезни съвети давате за отглеждане и възпитаване на деца, не за друго...:D
Когато обясняваш на някой 1000 пъти едно нещо и той не възприема има само един логичен извод - човекът е олигофрен. Съжалявам, но понякога истината е обидна.
 

Горе