Новият дизайн на Vbox7

Сега гледам Vbox7 с нов дизайн, на мен лично много ми сивее. Иначе добре изглежда, а вие как мислите? :)
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Според мен е по-добър от старият, но можеха къде къде по-добре да се представят
 
От: Новият дизайн на Vbox7

като сложат рекламите няма да е толкова сиво :lol:

:lol: А аз се чудя какво ми липсва в цялата картинка ..
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Много зле, прекалено тесен и разбъркан а за цветовете да не казвам
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Хах все едно не са отделили повече от 2 часа за него. Ужасно.
 
От: Новият дизайн на Vbox7

пак си съква, както и целия сайт. за къв чеп е недодялано копие на youtube без грам съдържание, а само рипове на чалга клипове по принцип :D
 
От: От: Новият дизайн на Vbox7

пак си съква, както и целия сайт. за къв чеп е недодялано копие на youtube без грам съдържание, а само рипове на чалга клипове по принцип :D

Е нормално де това го интересува българинът :D. Най ми беше смешно като сложиха каретата "избор на главния редактор" и след известно време сложиха до него и "избор на другия редактор", после пак ги направиха с slide щото видиш ли редакторите имали повече от един избор :mrgreen: .
Това просто на някой супер отегчен редактор може да му текне подобно нещо :cry:. Вместо да подобряват съдържанието което е ключово те си прават карета.
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Нормалното при всеки нов дизайн е, да не се харесва от повечето потребители. Те са свикнали със старото и започват с лошите коментари, но след време свикват. Идва ред но новия дизайн и пак се повтаря същото :) Почти винаги се получава така.
 
И на мен не ми допада. Можеше и нещо по-добро да се измисли. И защо залагат на това сиво? Какво толкова виждат в този цвят за видео сайт.

И как успяха да подновят дизайна, а в същото време да пропуснат: © 2006-2012 „Ви Бокс” ЕАД на мобилната версия. :) Странно. :)
 
Re: От: Новият дизайн на Vbox7

Много по-добър от предишният.

Това е повече от сигурно. ;) И на мен ми допада повече, но не е нищо велико.

@mvmrik, нормално е като сменяш с нов дизайн, да се поогледаш какви са тенденциите и да питаш аудиторията си, за да докараш най-добрата визия. Все пак си сайт №8 в Алексата. Подхожда се малко по-сериозно с такъв сайт. А не някаква болна идея на някой уана би дизайнер. Но както и да е.

Като гледам новите тендеции в мрежата, скоро ще им се наложи пак да преправят дизайна. :)
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Сайта им е далеч от това което се харесва на потребителя... изглежда прекалено сиво и еднотипно, все едно са го правили с <table> тагове..
 
От: Новият дизайн на Vbox7

Сайта им е далеч от това което се харесва на потребителя...

значи трябва да направят допитване до посетителите на детските градини защото там е основния им таргет :mrgreen:
 
От: От: Новият дизайн на Vbox7

значи трябва да направят допитване до посетителите на детските градини защото там е основния им таргет :mrgreen:

Е ти пак малко повече им се простира аудиторията да речем до 8 клас ;)
 
Re: От: Новият дизайн на Vbox7

значи трябва да направят допитване до посетителите на детските градини защото там е основния им таргет :mrgreen:

И така да е, все пак е нужно и тях да попитат. Абе верно, този сайт малко загуби трафик, след като се научиха хората да изпозлват тубата. :)

Ако ще се конкурираш с тубата с такъв дизайн, закъсал си го яко. :)
 

Горе