Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

Харесва ли ви новия вид на blogger.com admin layout


  • Общо гласове
    18

ReminD

Well-Known Member
Гласувайте, за мен новия изглед е отвратителен, понеже съм свикал - ако нещо работи и ми върши работа, просто не се пипа, за съжаление ще махнат стария изглед скоро.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

ekm - Кое ти харесва?
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

ekm - Кое ти харесва?
Правил съм само сателити на него и много малко съм го ползвал, когато беше със стария облик. Може защото не съм свиканл със стария, новия облик да ми харесва.
Въпрос на вкус, може би.

А ти какво не одобряваш?
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

На вас работи ли ви редактора на новия дизайн когато сте с българки език? Понеже при мен е бъгнато и не мога да публикувам нови постове или да редактирам старите. Трябва да мина на английски език на блогер за да ми се оправи.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

И аз не съм работил със стария и може би затова нямам проблеми с новия.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

От начало не ми харесваше, но се свиква бързо, а и веднъж направени настройките рядко ми се налага да влизам пак там. За публикуване от край време не ползвам вградения текстови редактор, който твърде често е "неуправляем".
 
абсолютно подкрепям, че не е издържан правилно, например липсва, като отвориш нова страница да се прехвърли текст от главната към нея
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

А какъв текстови редактор ползваш за публикуване?
От начало не ми харесваше, но се свиква бързо, а и веднъж направени настройките рядко ми се налага да влизам пак там. За публикуване от край време не ползвам вградения текстови редактор, който твърде често е "неуправляем".
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

А какъв текстови редактор ползваш за публикуване?

Ползвам Windows Live Writer - става не само за блогер, но и за WP. Освен това последните версии на word предлагат доста възможности за публикуване на уеб съдържание. Пробвай - ще си улесниш неимоверно много работата. :|
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

Новият облик е пълен боклук.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

Благодаря за информацията, супер е!
Ползвам Windows Live Writer - става не само за блогер, но и за WP. Освен това последните версии на word предлагат доста възможности за публикуване на уеб съдържание. Пробвай - ще си улесниш неимоверно много работата. :|
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

Ползвам blogger почти 3 години, новата версия не ми допада. Свиква се, но с нежелание. Просто прекалено дълго време сме работили по един метод. И изведнъж трябва да се пригодим не само към blogger вариациите, но и към всички внесени промени на Гугъл услугите.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

И мен не ме кефи новото дизайнче. Половин час търсих къде е html редактора, за да махна гадната навигация отгоре на сайта... Отделно отне ми време и да намеря и оправя шрифтовете. Предполагам, че и аз съм свикнал със стария вариант и затова не ми се харесва този, все още.
 
От: Новия вид на blogger.com - мамка му не струва....

И на мен не ми харесва новият облик.Отвратителен е!
 

Горе