Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

Цените на Рапидо са ниски, може би едни от най ниските в страната.

:shock: за 1 кг от един град до друг искат 7.20 лв. (според калкулатора в сайта) и то икономична доставка. На това ли му викаш евтино?
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

От падащото меню си избираш съответния град.
Това например е офиса в Бургас.

О тия къде са тръгнали с 10 офиса. Аз примерно от Казанлък как мога да изпратя нещо през тях?
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

О тия къде са тръгнали с 10 офиса. Аз примерно от Казанлък как мога да изпратя нещо през тях?

като им се обадиш и те ще ти кажат кога минават през казанлък и тогава се срещаш с тях
еконт имат най-много офиси, а спиди въпреки, че също са много големи - нямат толкова много
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

като им се обадиш и те ще ти кажат кога минават през казанлък и тогава се срещаш с тях
еконт имат най-много офиси, а спиди въпреки, че също са много големи - нямат толкова много

Баси вица, тия верно ли така работят?
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

:mad: и мен не ме изкефи тази оферта
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

Всички спедиторски фирми имат офиси в Стара Загора, тя е като център на България.
От всички посоки всички тръгват за Зара там доставят каквото имат за където имат и товарят на обратно....
Поне няколко областни градове минават през Казанлък в 2те посоки ....

Звучи като българска работа ама такива са нещата на родния, мижав, пазар.
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

Всички спедиторски фирми имат офиси в Стара Загора, тя е като център на България.
От всички посоки всички тръгват за Зара там доставят каквото имат за където имат и товарят на обратно....
Поне няколко областни градове минават през Казанлък в 2те посоки ....

Звучи като българска работа ама такива са нещата на родния, мижав, пазар.

Ти кой вариант предпичиташ -
Звъниш и си уговаряш „среща” или отиваш в офиса и свършваш работа на момента.

При положение, че нямат разходи за офиси (наеми, заплари....) цените им трябва да са много по ниски от на еконт.
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

според http://www.couriers-bg.com/
еконт има 520 офиса, а спиди - 280. Значи за успехът не е важен само броя на офиси.

Еконт имат най-много офиси, но и правят най-много иновации 20-te процента отстъпка за която знаят всички, онлайн товарителниците/добавки за сайтове, партньорството им с двата най-големи сайта за обяви и т.н.
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

Аз ли на мен ми е най удобно Еконт и там са ми приятели.... да ама новите договори с 10% макс нещо не ме кефят приятели приятели ама сиренето е с пари


Ти кой вариант предпичиташ -
Звъниш и си уговаряш „среща” или отиваш в офиса и свършваш работа на момента.

При положение, че нямат разходи за офиси (наеми, заплари....) цените им трябва да са много по ниски от на еконт.
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

При Рапидо, доколкото си спомням системата е такава: Подготвяш си пратката и им звъниш. Те иват и я взимат от теб. Няма нужда да ходиш където и да било. Спиди също рботят така с фирмите, които пращат пратки, особено ако са повече.
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

не съм сигурен в момента и ме мързи да проверявам, но доколкото си спомням те наблягат на услугата врата-врата, доколкото при еконт най ползвано е офис-офис(пощенска пратка).
 
От: Ново от Рапидо Безплатни онлайн магазини и още и още

при еконт е около 5 лв. без отстъпки

Е по-важното в случая е какви са им цените и на двете компании с отстъпки. Едва ли клиентите им ще работят на стандартни цени.
 
Като цяло подкрепям, че развиват бизнеса си посредством безплатен магазин, за хората, който нямат възможност да си го позволят.
Хората сами ще се убедят, че рано или късно ще искат къстъмизация и ще прибегнат и до нащите услуги или нов проект, ако им потръгне.
Тези, който могат да си позволят професионално направен онлайн магазин ще търсят и професионална помощ, а не куриерска фирма да им прави сайт..
Това е все едно аз да си закарам колата с челен удар при обущяра.. :)
Това, че работят на опен сорс система, като опенкарт е без значение, можеха да сложат и Magento, Преста и све..

Поздрави,
Ник
 
Като цяло подкрепям, че развиват бизнеса си посредством безплатен магазин, за хората, който нямат възможност да си го позволят.
Хората сами ще се убедят, че рано или късно ще искат къстъмизация и ще прибегнат и до нащите услуги или нов проект, ако им потръгне.
Тези, който могат да си позволят професионално направен онлайн магазин ще търсят и професионална помощ, а не куриерска фирма да им прави сайт..
Това е все едно аз да си закарам колата с челен удар при обущяра.. :)
Това, че работят на опен сорс система, като опенкарт е без значение, можеха да сложат и Magento, Преста и све..

Поздрави,
Ник
Да. Така е. Нищо лично хората, които биха се възползвали от тази услуга, но според мен преди да предприемат каквито и да е действия в това направление е редно да си зададат въпроса какво правят номер 1 и 2 в моята ниша. И се съмнявам много, че това правят. Но вече ако искат да са номер 100000, въобще да не си го задават този въпрос. Малко мозък се иска, за да се сети човек, че професионално изпълнение и псевдо услуга като допълнение не могат да се съчетаят в едно изречение. Може да съм малко краен, но го виждам това често - как такива предложения обричат малкия бизнес. ;)
 

Горе