Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А и за протокола още няма закон за този заем, още не е гласувано - така, че ти се чудя, защо четеш такива жълти неща.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аха, пак стил ЕЖК - питам точно дата, място а у? Думи като "предполагам", "може" и "логично" са типични за пропаганда ...

Така като гледам предполагам, че е събиране, може да е след създаването на РБ, на някой РД, на НГ или друг празник, а като гледам как Радан и другият гледат директно към обектива и как Кунева е зала стойка и поглед в другата посока може и логично да заключим, че е и колаж. Мога така до утре да ти говоря.

За това те питах датиране, защото си е чиста пропаганда и изтипосано заглавието празнуват след 16 милиарден дълг - типично жълто четиво ...

Абе дори да не е актуална, какво си се заел да ги защитаваш? Стига си се ял с мен! Подкрепят ли заема?-Подкрепят го! Затвори ли пръмовица 2 блока на Козлодуй-затвори ги! ЕЖК,МЕЖЕКА,ма това било,ама онова било..Снимката не била истинска,ама заема е истински и фокуса на темата пак бега у лево(посока Банкя/Драгалевци). С всеки пост трупаш грехове на гърба си. Лошата карма се натрупва и в следващите поколения,замисли се върху това... И не ми скачай като герберска овчарка, обучена в Харвард, че много взе да ме нервиш.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не ти е ли е идвало на ума, че потребителите правят форума - форума, колкото и да е има стандарт и качеството, това че ти го нямаш е твой проблем, това че почваш да пишеш глупости става общ проблем, защото се превръща форума в жълт. Добре пишеш за карма, до сега в над 10 различни теми си писал жълтини и пропаганди, които са далеко от истината замисли се каква карма си навличаш - явно си наясно с тази материя.

А щом се нервиш, че някой чисто логическо на ниво 1-во класник ти показва, че си в грешка и четеш жълтини говори лошо или ти се нервиш, че някой ще разбере нивото ти? Хайде стегни са малко.

В интерес на истината Унито ми прави сечено от път и на път като стане дума за политика, след дърпане се вижда грешката и всичко е ок, на теб като ти пиша както и сега, пак скачаш и се отваряш, вместо да кажеш да грешка е сбърках, че чета жълтини и ги предлагам за истини .... това, само говори за "обективизма" с който се пъчиш на ляво и на дясно, като даваш все кафявите сайтове на Пеевски са абсолютната обективност, а тя далеко от реалността.

Сори човече, но всеки би те взел за мезе, дори и да не знаеше какво си писал - няма как да изтипосаш този линк с такова заглавие и снимка - да бе пунсал нещо от ШОК ...

Спри да пишеш глупости и несъстоятелни неща и ще видиш, как никой няма да те нерви, а изначало никой не те нерви, нервят те аргументите, които те оборват и ти показват несъстоятелността в тезата ти.

Не случайно те питах за датата, пуснах ти кукичката и сигурен бях, че до такъв изблик щеше да стигнеш - бъди другият път малко по непредсказуем, пусни ми нещо, което няма как да не се съглася с теб примерно снимка с дата и място и което е широко обективно отразено, тогава и копче няма може никой ти каже. Имай малко достойнство към себе си и се стегни.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Окончателно спирам да те коментирам, нека Бог те съди, оня горе, не твоя Буда! :)
С троловете и ревностните гробоформатори спора винаги е такъв: Наляли са ти вода вместо масло в двигателя и двигателя е блокирал, и се почва: Ама ти не я поддържаш, ама то не е от водата, ами от ангренажния ремък, ама калпав шофьор си, не знаеш правилата, купил си си книжката и т.н. От 100 реки вода, и от 100 прокопиеви медии линкове... Какво да спориш с такъв? Достатъчно съм набрал на крадливата дс-комунистическа мафия и поколенията и, която ни ограбва от 25 години, че да си хабя нервите или времето в безсмилени спорове със защитниците и.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Да спри да коментираш, най-добре за форума, че и за теб - като не ти издържат нервите, на конструктивна и обективна критика.

Аз му викам къде е дата, нашият не знаеш и ми скача и почва с обидни епитети и една кофа мазания, само и само да оправдаеш пред себе си, че четеш пропаганда - сигурно си гордостта на семейството.

Хубаво писа ДС, ДС те граби за последните 60+ години и граби такива хора, който поставят всичко под съмнение и не приемат всичко, за чиста монетата.

Най-вече ми харесва, че се мислиш за обективен :D нашият, чете и не може да захапи, че не е гласуван още никакъв закон, гледа снимката и не може да захапи от къде е - но веднага повярва на 1000 процента на статията. Ставаш за политик популист, казвал съм ти го - ставаш, най-добре ще се котираш в управляващата коалиция и не за нещо друго, ами щото в опозицията трябва малко си напънеш мозъка.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз му казвам, че са ми наляли вода в двигателя, той ме пита кога съм сменял маслото, на коя дата... :-o
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз му казвам, че са ми наляли вода в двигателя, той ме пита кога съм сменял маслото, на коя дата... :-o

Мазания, цапания, лъгания, бягане по тъча и т.н. - запазена марка на Владко :) Давай момче, такива хора трябват в политиката като теб.

ПП Като си бил малък, да не си нямал съкровенна мечта да си станал комсомолец?
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Окончателно спирам да те коментирам, нека Бог те съди, оня горе, не твоя Буда! :)
С троловете и ревностните гробоформатори спора винаги е такъв: Наляли са ти вода вместо масло в двигателя и двигателя е блокирал, и се почва: Ама ти не я поддържаш, ама то не е от водата, ами от ангренажния ремък, ама калпав шофьор си, не знаеш правилата, купил си си книжката и т.н. От 100 реки вода, и от 100 прокопиеви медии линкове... Какво да спориш с такъв? Достатъчно съм набрал на крадливата дс-комунистическа мафия и поколенията и, която ни ограбва от 25 години, че да си хабя нервите или времето в безсмилени спорове със защитниците и.
От теб по-голям трол и болен чугун в тоя форум няма. Единстваната ти цел на всичките ти акаунти е тролираш и да сееш пропаганда. Всеки е склонен да се осъзнае, само ти до последно на черното викаш бяло. Ти никога няма да осъзнаеш истината, защото истина е каквато ти кажат. Продажник, който си мисли, че и другите са изтрещели като него.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе какво го захапахте човека? Вие все-едно не тролите? Най-големия е бърнито.
Блеки, как разбра, че снимката не е автентична или е колаж, защото php, като качва може да затрива и данни на фотошопя???
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе какво го захапахте човека? Вие все-едно не тролите? Най-големия е бърнито.
Блеки, как разбра, че снимката не е автентична или е колаж, защото php, като качва може да затрива и данни на фотошопя???

Използвах, риториката на пропагандата като пример - а иначе си има начини, чисто визуално да разбереш колаж ли е или оридЖинал, смятам и ти самия знаеш как :)

ПП Никой не е захапвал, просто пуснах кукичката със снимката и датата(на дали някой друг от този форум щеше да изтипоса този линк освен Владко) и гледах сeйр, нямаше друго какво да правя и викам да се отдам на малко форумно време :D
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз, не само знам, а мога и да го направя, знаеш, но не ми се занимава с глупости, но да не се дерем, нали уж всички сме против заема. ;)
Използвах, риториката на пропагандата като пример - а иначе си има начини, чисто визуално да разбереш колаж ли е или оридЖинал, смятам и ти самия знаеш как :)

ПП Никой не е захапвал, просто пуснах кукичката със снимката и датата(на дали някой друг от този форум щеше да изтипоса този линк освен Владко) и гледах сeйр, нямаше друго какво да правя и викам да се отдам на малко форумно време :D
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз, не само знам, а мога и да го направя, знаеш, но не ми се занимава с глупости, но да не се дерем, нали уж всички сме против заема. ;)

Да бе знам, затова се зачудих, че ме питаш. За другото е ясно.
В интерес на истината аз съм до известна степен за рефинансирането(защото нашите фатмаци, няма да могат орежат разходите и да оптимизират приходите и така да спестим пари за да върнем част от главницата, другото от нов заем(на теория ако могат да изкарат 1-2 милиарда на +, а това е дори адски ниска граница на възможността без по никакъв начин да ударим бизнеса след има няма 10 години ще сме с нулев държавен дълг, но уви)), но по абсолютно никакъв начин не трябва да имаме дефицит, пък ако ще и стил на Орешарски дай да стимулираме бизнеса(дори и да имат добри подбуди). В страна като БГ трябва се приеме закон както борда - бюджета никога да не е под 0-та, дори да е на + ако ще е и 0.0001%!
 
От: От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не им вярвам, че ще използват парите както трябва. Иначе, да няма да е лошо да се налеят пари в икономиката, но не само това е начина мисля.
Да бе знам, затова се зачудих, че ме питаш. За другото е ясно.
В интерес на истината аз съм до известна степен за рефинансирането(защото нашите фатмаци, няма да могат орежат разходите и да оптимизират приходите и така да спестим пари за да върнем част от главницата, другото от нов заем(на теория ако могат да изкарат 1-2 милиарда на +, а това е дори адски ниска граница на възможността без по никакъв начин да ударим бизнеса след има няма 10 години ще сме с нулев държавен дълг, но уви)), но по абсолютно никакъв начин не трябва да имаме дефицит, пък ако ще и стил на Орешарски дай да стимулираме бизнеса(дори и да имат добри подбуди). В страна като БГ трябва се приеме закон както борда - бюджета никога да не е под 0-та, дори да е на + ако ще е и 0.0001%!
 
От: От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не им вярвам, че ще използват парите както трябва. Иначе, да няма да е лошо да се налеят пари в икономиката, но не само това е начина мисля.

Мисля си, че трудно ще се намери, някой да им вярва, че правителството ще използва парите взети от нас както трябва. Това с бюджетните излишъци е много добро решение ...
 
От: От: От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ами да не им позволяваме тогава?
Мисля си, че трудно ще се намери, някой да им вярва, че правителството ще използва парите взети от нас както трябва. Това с бюджетните излишъци е много добро решение ...
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Окончателно спирам да те коментирам, нека Бог те съди, оня горе, не твоя Буда! :)
С троловете и ревностните гробоформатори спора винаги е такъв: Наляли са ти вода вместо масло в двигателя и двигателя е блокирал, и се почва: Ама ти не я поддържаш, ама то не е от водата, ами от ангренажния ремък, ама калпав шофьор си, не знаеш правилата, купил си си книжката и т.н. От 100 реки вода, и от 100 прокопиеви медии линкове... Какво да спориш с такъв? Достатъчно съм набрал на крадливата дс-комунистическа мафия и поколенията и, която ни ограбва от 25 години, че да си хабя нервите или времето в безсмилени спорове със защитниците и.

това горе не е влатко, твърде правилно е поставил запетайките, може да е майка му, истинския влатко е писал тука - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58088&p=672766&viewfull=1#post672766

влатко сега е на плаж в крим, завиждайте му!
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

това горе не е влатко, твърде правилно е поставил запетайките, може да е майка му, истинския влатко е писал тука - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58088&p=672766&viewfull=1#post672766

влатко сега е на плаж в крим, завиждайте му!

Не троли, Минков(Свирков), съвсем се излагаш, станал си вече 3 в 1- трол, хейтър и Buttcoiner. :lol:
P.S. За протокола, ти си най-неграмотния и некомпетентен гробар във форума. :clap:

А по темата, понеже ми избута снимките с малоумния си коментар( и удобно си ги резнал от цитата), ги поствам пак ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152509957842574&set=pcb.10152509958257574&type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152509957892574&set=pcb.10152509958257574&type=1&theater
Много са интересни водните знаци на банкнотите. :)
 

Горе