Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А по темата, понеже ми избута снимките с малоумния си коментар( и удобно си ги резнал от цитата), ги поствам пак ;)
Кое ти избутал? ИЗБУТАЛ ти снимките?!!!? Бах мааму. Някаква класация и бутане явно се е получило, което съм изтървал :lol: . Кажи кои снимки къде искаш да ти ги сложим, та никой да не ти ги избутва! Обещавам, да не ги бараме :lol: !
Владе, добре ли си бе?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Това със снимките на Владко, е квинтесенцията на пропагандата и последиците, която оставя в хората. Не че не трябва да се пускат такива колажи, дори е добре действат корективно, ако някой може да проуме критиката в сарказма, но това от владко не знам как да го коментирам ....
Владко, я пак си сложи снимките, че сме в нова страница!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Хааахахахах... Блеки, стига, че ще ти се върже!

Е нали, някой трябва да поддържа темите в политиката :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Tой блекаут от всичко разбира, всезнаещ е , спокойно
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Tой блекаут от всичко разбира, всезнаещ е , спокойно

Е не съм се ограничил в SEO-то като теб, всестранно развива личност съм - мой проблем ли, е че си нямаш хабер от финанси или пък публични финанси и управление на дълг?
Седни напъни си малко мозъка белкем нещо може родиш вместо да копираш и пействаш като замаен, гледай Унито момчето сам си признава, че има пропуски по дадена тема, но пък чете и се образова пита, ако не му е ясно и се води някакъв смислен разговор, вместо тролене на жълтини или отявлен хейт ;)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

ТРОЛейбусите стават все по-нагли и безпардонни. Наясно са при тази конфигурация на парламента, че този заем вече е приет (предполагам и PPP са им вдигнали предзаемно). Господарите им от сегашната тройна коалиция са си опекли работата, докато опонентите им и несъгласната част от народа си говорят и пишат... Гроб+ дереформаторите имат 107 гласа, псевдопатриотичния фронт има 17, така че, всичко е ясно.. Останалото е чешене на езици и пръсти.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

ТРОЛейбусите стават все по-нагли и безпардонни. Наясно са при тази конфигурация на парламента, че този заем вече е приет (предполагам и PPP са им вдигнали предзаемно). Господарите им от сегашната тройна коалиция са си опекли работата, докато опонентите им и несъгласната част от народа си говорят и пишат... Гроб+ дереформаторите имат 107 гласа, псевдопатриотичния фронт има 17, така че, всичко е ясно.. Останалото е чешене на езици и пръсти.

ДПС, Юруш, АБВ, ББЦ, ПФ, БСП като кажат не - ще е 107 към 133, ей ти я надеждата.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Утре ще видиш как ще гласуват: ДПС, Юруш, АБВ, ББЦ, ПФ. ;)
Само Атака и БСП, ще са против, да ви е честито още от днес. :D
ДПС, Юруш, АБВ, ББЦ, ПФ, БСП като кажат не - ще е 107 към 133, ей ти я надеждата.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Утре ще видиш как ще гласуват: ДПС, Юруш, АБВ, ББЦ, ПФ. ;)
Само Атака и БСП, ще са против, да ви е честито още от днес. :D

Нали знаеш, БГ е страната на чудесата и неограничените възможности, утре ще е интересно :)
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Е не съм се ограничил в SEO-то като теб, всестранно развива личност съм

Вече всички разбрахме че си всестранно развива гербаджийска личност.

Като "медийте" бтв и нова, уж независими но всичките им предавания струи един култ към една проста тиква, и не защото им е симпатичен, а защото е удобен
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Вече всички разбрахме че си всестранно развива гербаджийска личност

Чудесно си разбрал, но епитета от пред не е правилен, но е трудно да го проумееш - по лесно е да хейтиш като зомби нали? Защото противно на очакванията ти, много лесно можеш да разбереш че съм против политиката на ББ за дълга и не веднъж съм го писал - иска се умение да се чете, не умение чука писател или чукча хейтър, но както и да е.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки, те на всеки, който не лиже гъза на Адолф Путкин му викат гербаджия.
 
От: От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Вече всички разбрахме че си всестранно развива гербаджийска личност.

Като "медийте" бтв и нова, уж независими но всичките им предавания струи един култ към една проста тиква, и не защото им е симпатичен, а защото е удобен

Боби, за Герб или хубаво или нищо, че иначе почват с обидите, както и с "крадеца" вика "Дръжте крадеца!"
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки, те на всеки, който не лиже гъза на Адолф Путкин му викат гербаджия.

Всеки, който не може да мисли и прибягва до копи пейст или в най-добрият случай един ред собствени слова, който са форма на защита от чист и обективен факт, които си им дал, но го обръщат на словесна диария от личностен характер.

Уни, сори човече, че много ти пиша името, но си точен пример как имаме различни виждания и ти доста клониш към лявото, но не се сещам да си позволяваш да правиш хейтърска риторика, когато говорим с факти, поправи ме ако грешка?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз не мога да хейтя хората с различно мнение, но и не мога да не се отбранявам, ей примерно за пореден път едно леке ме провокира в друга тема, той за това се и завърна в форума де. Много завист и болка има по нашите земи, нищо, че няма основание за нея, но както и да е това е друга тема на разговор.
Колкото до името (ника) няма проблем. Колкото до заема мисля всички сме на едно мнение.
Всеки, който не може да мисли и прибягва до копи пейст или в най-добрият случай един ред собствени слова, който са форма на защита от чист и обективен факт, които си им дал, но го обръщат на словесна диария от личностен характер.

Уни, сори човече, че много ти пиша името, но си точен пример как имаме различни виждания и ти доста клониш към лявото, но не се сещам да си позволяваш да правиш хейтърска риторика, когато говорим с факти, поправи ме ако грешка?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз не мога да хейтя хората с различно мнение, но и не мога да не се отбранявам, ей примерно за пореден път едно леке ме провокира в друга тема, той за това се и завърна в форума де. Много завист и болка има по нашите земи, нищо, че няма основание за нея, но както и да е това е друга тема на разговор.
Колкото до името (ника) няма проблем. Колкото до заема мисля всички сме на едно мнение.

Проблема, е че някой от тук пишещите се отбраняват с кафявата риторика, вместо да измислят нещо умно да измислят ... ти го питаш колко е часа , той ти вика на гадни гробари не пиша :D

Кога ще трябва се гласува утре да ги гледаме лайф?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не знам точно час, не съм чул , но в 8:30 започва протест пред парламента. Предполагам там някъде, но надали ще се съгласят да го дават директно. Иначе протеста или по канал 3 или по алфа или по има една народна медия в нета, само дето на нея не и знам адреса.
Проблема, е че някой от тук пишещите се отбраняват с кафявата риторика, вместо да измислят нещо умно да измислят ... ти го питаш колко е часа , той ти вика на гадни гробари не пиша :D

Кога ще трябва се гласува утре да ги гледаме лайф?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От БСП са обявили преди малко,че общо за рефинансираме дължим 5 млрд. лева за периода 2015г.-2017г. Останалите 11 млрд. явно са за лични/текущи нужди, включително покриване на дефицит от некадърна политика,който тепърва ще продължава да расте. И колкото и някои хора да се опитват да изкарат черното-бяло,истината рано или късно ще излезе и виновниците ще си понесат отговорността.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Явно някой е поръчал на Бойко и компания да изтеглят повечко пари от конкретни банки, че и те да могат да точат. Тези пари са лесен начин да се купуват гласове. И не, не говоря за класическото купуване с пари под масата, а за помощи, празнични бонуси/премии, "безплатно" саниране и тем подобни "давания". Така всички гербери (настоящи и потенциални бъдещи такива) ще се убедят, че по Бойково време има повече пари и така ще си гарантира по-голям вот. Като човек е прост и не може да вдене, че с негови пари го черпят, натам вървят нещата. Казват, че комунизмът свършвал когато свършат чуждите пари. И ето как уж дясноцентристко правителство иска да тегли и харчи чужди пари (от кредит).
 

Горе