Някои си направи първата продажба с Генбъкс :)

efond каза:
template ясно , за самия текст говоря

Бате ако чак толкова не можеш, бих ти препоръчал да развъртиш няколко изречения и да намериш синоними на някои думи и да ги заместиш с тях. Това пак върши работа. А и с двете: ротацията + слагане на синоними - ето ти юник контенет.

Еми доколкото знам има един софтуер, който развърта даден текст, ама като се има предвид че може и да не звъчи после много смислено. Абе пак си трябва някой да го чекене, че да не стане пък смешно в очите на посетителя.

:)
 
efond каза:
@Blinky как се казва този софт?

Нямам идея, чувал съм че има, но може да използваш ключови думи като: Article Software, Article Rewrite Software и кобминация от такива. Coolice пс спомена а и в един форум стана дума ама на мен не ми вдъхна доверие тъй като незнам колко смислено ще ги пренаписва. Но с малки корекции може и да стане нещо смислено.
 
Според мен колкото и да е добър един софтуер неможе да ти го направи 100% смислено по-добре със синоними и да разместиш оригиналния текст сам да си го направиш :)
 
става дума за Unique Content Pro $47 - има демо което работи 1 седмица и може да едитнете до 20 статии, софта не е върхът но се ядва ако го ползвате за сеилс копи после доредактираиите статията ръно че понякога стават безмислиця

http://www.uniquecontentpro.com/
 
Може ли да попитам кой е наи продавания продукт в ГенБъкс
 
nik0la каза:
А колко трафик трябва за да може да се печели от Генбъкс? :oops:

Важното да е таргетиран. Колкото повече, толкоз по добре.
 
DEATH каза:
nik0la каза:
А колко трафик трябва за да може да се печели от Генбъкс? :oops:

Важното да е таргетиран. Колкото повече, толкоз по добре.

хм ... таргетиран, как да го постигна това? Въпроса ми е по-скоро, колко ми трябва, като посестения за да изкарвам някакви пари? 100, 200 ... 2000?
 
nik0la каза:
DEATH каза:
nik0la каза:
А колко трафик трябва за да може да се печели от Генбъкс? :oops:

Важното да е таргетиран. Колкото повече, толкоз по добре.

хм ... таргетиран, как да го постигна това? Въпроса ми е по-скоро, колко ми трябва, като посестения за да изкарвам някакви пари? 100, 200 ... 2000?
Трябва да направиш продажба. Може да имаш и 2 милиона посетителя и пак да не продадеш нищо. Таргетирани посетители се намират чрез реклама и СЕО.
 
Tsanko каза:
Трябва да направиш продажба. Може да имаш и 2 милиона посетителя и пак да не продадеш нищо. Таргетирани посетители се намират чрез реклама и СЕО.

започва да ми просветлява ...

но да речем, тука пишете, че сте направили първа продажба. колко време иколко посетители сте имали преди да я направите?
 
1. 13 посетителя - 1 продажба
2. 13 посетителя - 1 продажба

Готино съвпадение :p
 
nik0la каза:
брей, а 1 продажба колко $$$ е?

продукт + доставка : % = $

1ви пример: 6 опаковки(200$) + бърза доставка DHL(30$) : 40% = 92$
2ри пример: 1 опаковка(60$) + нормална доставка(10$) : 30% = 21$
 

Горе