Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

От: Re: От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

От къде го изкопа това :):) заболя ме корема от смях.
Правите ли анален секс?

Майка 1: Даже си сложих спирала там, да не взема да хвана.
Майка 2: Ми не правим. не ще, боляло го било после дупето. :lol::lol:


Анален секс... те 90% в оня форум са са с фисули и хемороиди бре... от напъване, от стискане, от некъпане!
глей колко не-та в тая тема... не правели, боляло ги... аз ви казвам че са за разстрел там всички ...
давали били ужасии вечер... пфуууу мамка им целулитки гадни!

то не че мъжете им са по стока!
абе да идва 2012 - ресетването че вече не издържам!
 
ее виж, че някой са казали, че правят. даже една две и сами си искали :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Посмях се от сърце! Голяма забава сте! Темата добре ви се получи, почти като в бгмама.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Еее сетих се за това, копирал съм си го в едно текст документче, хах:

"Жените си правят пиърсинг и се татуират по цялото тяло, правят си лифтинг на лицето, опъване на бръчки, липосукции, стягане на бедрата, премахване на торбички под очите, слагат си силикон къде ли не, раждат с цезарово сечение, прекъсват си яйцепроводите, отстраняват си косми с пинсети, депилатори и восък, само не дават да ги ебем в ГЪЗЪ щото БОЛЯЛО..."
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Хахаха, наистина доста смешно :)
Да пишеш в един форум за това как другите щом пишели в друг форум били ... :) LOL
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

"Жените си правят пиърсинг и се татуират по цялото тяло, правят си лифтинг на лицето, опъване на бръчки, липосукции, стягане на бедрата, премахване на торбички под очите, слагат си силикон къде ли не, раждат с цезарово сечение, прекъсват си яйцепроводите, отстраняват си косми с пинсети, депилатори и восък, само не дават да ги ебем в ГЪЗЪ щото БОЛЯЛО..."
Сложи си го в подписа тва докат не тъ е изпреварил някой..

Хахаха, наистина доста смешно :)
Да пишеш в един форум за това как другите щом пишели в друг форум били ... :) LOL
Марш обратно при квачките!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

малко заприличахме на женомразци :)
навсякъде има и качествен материал и винаги има какво да се научи... пък и те от нас
просто до сега не са знаели че съществуваме...
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

В бг мама често се пускат манипулативни теми за привличане на коментари. Преди време попаднах на една тема там, някакъв мъж се жалва, че гаджето го зарязало и всички мами започват да го утешават, той отговаря колко е нещастен, обиден и т.н. Накрая се включи в темата и "лошото гадже" и така стана ясно, че цялата тема е една нескопосно скалъпена сапунка. Та за някои позакъсали откъм гаджета и това може да е идея - да пусне там една тема колко е нещастен и цяла глутница мами ще се втурне да го утешава.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

малко заприличахме на женомразци :)
навсякъде има и качествен материал и винаги има какво да се научи... пък и те от нас

Така е, заприличаха наистина и то не малко..
Амунски, смятах да не ти отговарям, но все пак ще го направя. Обикновено който каквото търси-това намира. Там форумът е голям и са се разпределили по интереси, т.е. не всеки потребител пише във всички раздели. Форумът е по-скоро женски отколкото мамешки. Офтопикът също е доста. Въобще не отричам, че има кофти потребител(к)и-има и то доста, но също така има и много качествен материал. И именно тази група едва ли пише в т.нар. 'Клюкарник' да се жалва от живота и съдбата, по теми за анален секс и за това какъв неудачник е взела.
Успешно може да се ползва за проучване на повечко мнения по някои тематики - място за почивка, мнение за лекар и медикаменти, насоки къде какво да търсиш в твойто си село, препоръки за офлайн и онлайн магазини, обзавеждане на дома, здравословно хранене, добри готварски рецепти и т.н.

Теб всъщност защо те интересува сексуалния живот и семейните взаимоотношения на бгмама потребителките? И що вярваш на всичко дето го четеш?

Аз имам акаунт и там, ха! Това автоматично ли ме класира в категория 'дезориентирана и недоволна от живота раздърпана 150 килограмова крава изпиваща кръвчицата на бедния сексуално незадоволен неудачник, от който има 3 деца'?
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

В бг мама често се пускат манипулативни теми за привличане на коментари. Преди време попаднах на една тема там, някакъв мъж се жалва, че гаджето го зарязало и всички мами започват да го утешават, той отговаря колко е нещастен, обиден и т.н. Накрая се включи в темата и "лошото гадже" и така стана ясно, че цялата тема е една нескопосно скалъпена сапунка. Та за някои позакъсали откъм гаджета и това може да е идея - да пусне там една тема колко е нещастен и цяла глутница мами ще се втурне да го утешава.


Пази боже от такава глутница... По добре на xHamster и салфетки!
 
Последно редактирано:
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Теб всъщност защо те интересува сексуалния живот и семейните взаимоотношения на бгмама потребителките? И що вярваш на всичко дето го четеш?

Аз имам акаунт и там, ха! Това автоматично ли ме класира в категория 'дезориентирана и недоволна от живота раздърпана 150 килограмова крава изпиваща кръвчицата на бедния сексуално незадоволен неудачник, от който има 3 деца'?


Ни са упрягай :) ти си от 100% качество... :)
Влизам в бг мама щото излиза напред в гогле като се търси нещо... и ме дразни колко много отговори са измамни :) например хапчета за отслабване и изведнъж някакви влизат с първи пост и пишат колко са отслабнали с такива хапчета и как се сещали че има магазин в който ги продават и дават телефон и адрес :) и наивните крави с мучене се втурват да пасат!
Или как се оплакват свините че напълняли, но уви те не са виновни, защото са раждали и сега питат как да отслабват като пият хапчета преди да се наплюскат или след това :)
Но за да сме честни мъжете им не са по стока така че напълно си заслужават да живеят с такива екземпляри...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

И аз не съм чувал за хапчета, които да премахват с месеци трупаните килограми, ама карай. Има, но не са толкова силни и обикновенно вървят с диети, упражнения или други подобни. Но да седиш по цял ден да спамиш форума (знам за кой става дума), да гълташ такива хапчета и после да седнеш и да се наплюскаш като прасе и да се надяваш да махнеш излишните килограми граничи с това безумие и магьосничество.

Нямаме лошо мнение (нали http://www.predpriemach.com/member.php?u=3563AMOUN? :) ). Просто така се случва, психологически. Когата се срещнат в различни типа различни характери, начин на мислене, на живот има извеснот намиране на недостатъци, които единият е свикнал да не съществуват в неговия живот, характер, начин на мислене и т.н. Трудно е и да не изкоментираш, даже да е в рамките на базика. Но хубавото е, че никога не е лично. Повечето от критиките са основани на това, че не е редно да е така. :)

Все едно да се засекат военен полк и курс по балет (от мъже). Няма начин да се намери нещо, което да възхищава както едните така и другите. Природа. Реших за длъжен да обясня от къде идва цялото това нещо, като стане дума за форума на бг мамата. Сигурно за тях сме грандомани, който всяка една секунда използват, за да изцедят и последната капка пари от интернет; целенасочени материалисти; компютърни задръстеняци; наливащи се програмисти и какво ли още не. Но най-хубавото е, че аз лично не се обиждам от това. Не че е така, но много зависи и кой ти го казва, нали така. :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Въобще не го приемам лично, въпросът е да не поставяте цели групи хора под общ знаменател. Има и хора, които не прекарват свободното си време да раздават квалификации на другите. Никой не е само бял или само черен. По-добре потърсете положителното във всеки човек ;)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Ей, мама му стара, аз мислех, че там са се събрали най-големите змии, ама виждам, че вие тук ще ги биете по простотия и злоба. :))) Особено за дебеланките и недоклатените. ;) Както и тук, така и там има потребители, които нарочно пускат тема, с която да провокират и да съберат брой мнения. Без да им ставам адвокат, трябва да знаете, че точно тези "недоклатените" са довели не една и друга инициатива до края за децата, а за колко болни дечица са се събрали пари за лечение, което държавата не осигурявала...Айде стига с тия общи знаменатели. :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Жените като родите и трябва да ви забраняват достъп до обществен интернет, до магазини и да ви държат в концлагер поне първите 5 години... Вие не забелязвате но толкова много ви се променя начина на мислене че ставате абсолютно други хора... А тия пък които и нямат пари а ги зарежат и татковците... трябва да им отнемат децата... така изкукуригват че ебават майката на децата си за цял живот!
Абе какво да ви обяснявам я ми хакнете по няколко червени точки направо аз съм ви свикнал :)
Плачете си за домашно насилие с цяло гърло!!!
Събирали пари за болни дечица... вместо да събирате пари, да се бяхте събрали на площада и да НАКАРАТЕ ДЪРЖАВАТА ДА ДАДЕ ТЕЗИ ПАРИ МАМКА МУ!

Аз затова си имам правило, хората не заслужават да им се помага! Те си заслужават да им е гадно и да ги мачкат!
Само едно нещо мразя повече от дебели жени и това е Дебели майки!
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Еми мрази си ги, кой ти пречи :)))) А ти, когато разбереш как куче пуска здраво захапал кокал, ела ми се обади. И дано децата болните дотогава да нямат нужда от ковчег вече.
И никой не ти е виновен, че лично твоята жена или някоя около теб се е променила така, че чак е изкукала. Така че...Айде да не започваме и темата за мъжете /някои от тях/, когато трябва да се грижат за отрочето или да помогнат с нещо. :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Е що това трябва да са най-вървежните теми... хейтърски.... Дали ще е държавата дето дига данъците; жената, че качила 20 кила; мъжът, че носи жълти стотинки наместо заплата; бабата пред мен дето пак се изтупала да чака за лекар, когато най-бързам или пък съседа, дето цял ден кърти из панелката.... няма значение, важното е да се плюе...

Не си гледай само от твоята камбанария, приеми просто и различна гледна точка. Be 'open mind for a different view' както се пее в една песен. Това, че някой не се вписва в твоите критерии, не значи непременно, че е лош или тъп.

Животът е пъстър, шарен, хубав и най-вече такъв, какъвто си го направиш. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Изобщо не трябваше да им се месите у разговора и да им се връзвате ...Нека си дрънкат момчетата :)
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Мда, живота е доста пъстър, стига да умееш да го пъстриш. За всеки има по цвят.

Голяма част от жените са се деформирали още от тийн възрастта и са мозъчно неспособни да бъдат хора. Но има и качествен материал, малко е но го има. Тукашните ни форумни жени определено не са от тях де. Аз лично познавам точно 3 такива, които мога да нарека хора. Ако AMOUN говори за тези същества (а не за всички жени), бих го подкрепил.
Като се замисля и при мъжете го има това нещо, но като че ли процента е по малък при нас.
 
От: Някой е наспамил малко бгмама от името на предприемач :)

Мдаааа засегнаха са няколко женски :) бутнали ми чарвену :)
Както и да е - на мен ми е червено веднъж... а на тях всеки месец :twisted::twisted::twisted::twisted:
 

Горе