Някой за среща на форума септемрви месец

nandibandi??? Определено ще дойда. :)

Хах, не съм потвърждавала участие. Валодя си прави своеволия. ;)
 
Имаш ли гънки за всички

Мозъчни да, но за жалост не мога да ти дам, та да си имаш барем едничка.
 
Аз се хващам бас, че сбирката на форума 2018 ще бъде по интересна от сбирката на форума 2017. Който не е съгласен, да си каже:)
 
А с мен не искаш ли ?
Разбира се, че искам. Ела с лимузината, дето се потроши заради снежните топки. Ремонтирал си я вече, нали? :)
 
Ааа, пак нещо не съм разбрал, но не следа темата от начало, само от последните репорти в нея. :)
Нанда иска да дойде, ама я е срам, щото повечето хора не я знаят какъв грух е. Бясът по свинете не е опасен за хора, така, че аз ще се жертвам да я ощастливя, многократно. :) @nandibandi , айлъвя та ма :)(
 
Нанда иска да дойде, ама я е срам, щото повечето хора не я знаят какъв грух е. Бясът по свинете не е опасен за хора, така, че аз ще се жертвам да я ощастливя, многократно. :) @nandibandi , айлъвя та ма :)(
Първо съм аз
Разбира се, че искам. Ела с лимузината, дето се потроши заради снежните топки. Ремонтирал си я вече, нали? :)
За теб винаги
 
Само да няма врътпрес специалисти, че не знам и аз какви кодери:D
 
Щях да спомена торбалана, ама той си е вече в пенсия човека, да не го смущаваме.
 
Славчев съм 100% сигурен, че ще дойде, железарка е той, а и имам да му връщам една запалка:)

Щом е за ядене и пиене ме бройте :D
 
На Слънчака не става, ще вземе да се появи Валерката, че и форума ще затвори :D
Няма бе. До август ще е каталясал Влерката, пък и ние ще се пишеп патрЕоти. даже може и да плати някоя сметка.
 
Последно редактирано:
Нанда иска да дойде, ама я е срам, щото повечето хора не я знаят какъв грух е. Бясът по свинете не е опасен за хора, така, че аз ще се жертвам да я ощастливя, многократно. :) @nandibandi , айлъвя та ма :)(

@Blinky ако ще правим среща, хайде да му разчистиш на този дечко тъпотиите, че така до никъде няма да стигнем.
 
Ако ще правиш цензура, то става ясноп що народа се е дърпал предния път.

Темата има цел и едва ли съм единственият, който се дразни на помията, която изсипваш.

Да не говорим, че подобен тип клавиатурен героизъм само може да демонстрира нивото на еволюционния ти упадък и неестествено малкия размер на топките ти. Сега ако ще ме псуваш давай на лично, че наистина тук искам да следя организацията.
 

Горе