Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Интересно защо никой не минава към новата версия 3.1

Ами аз лично чакам 4-6 месеца и тогава разрешавам ъпдейт. Но сега не съм смятал колко месеца са минали.

И после пиша на съпорта ми и той ъпдейтва.

Прибързани ъпдейти знам, че знаете как се превръща в голямо ЗЛО.
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ами аз лично чакам 4-6 месеца и тогава разрешавам ъпдейт. Но сега не съм смятал колко месеца са минали.

И после пиша на съпорта ми и той ъпдейтва.

Прибързани ъпдейти знам, че знаете как се превръща в голямо ЗЛО.

6 версии минаха вече.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Пак за рипортите, че се били взимали навреме мерки по тях и т.н.

Вече трети ден темите в "Политика" си седят изпонасрани, което ме възпира да пиша в тях (гнуслив съм и не искам да се цапам за няма нищо).

При това съм забелязал, че дори да се вземат мерки, то на нарушителите само се налага пореден бан, а през това време нацвъканите от флудърите курешки си остават. Това, естествено, създава допълнителен стимул да си регистрират нов никнейм и да си продължават по старому.

Закони без санкции са си само декларации. Наказанията не са за това някой да се почувства зле, а да се знае, че ще е зле, ако продължи с рецидива.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Според мен е крайно време админите да си вземат по едно бмв, пък току виж са почнали да посещават бмв форума който впрочем е най-големия бг автомобилен форум. Защо е така ли, ами просто спама е ограничен до минимум... огранизацията и модерацията е на ниво и техническите форуми за които всъщност е създаден форума са доста изчерпателни.
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Пак за рипортите, че се били взимали навреме мерки по тях и т.н.

Вече трети ден темите в "Политика" си седят изпонасрани, което ме възпира да пиша в тях (гнуслив съм и не искам да се цапам за няма нищо).

При това съм забелязал, че дори да се вземат мерки, то на нарушителите само се налага пореден бан, а през това време нацвъканите от флудърите курешки си остават. Това, естествено, създава допълнителен стимул да си регистрират нов никнейм и да си продължават по старому.

Закони без санкции са си само декларации. Наказанията не са за това някой да се почувства зле, а да се знае, че ще е зле, ако продължи с рецидива.

Да бе, и мен това ми прави впечатление, защо не се зачистват такива теми, май Вискяра е прав, че не се интересувате от качество, а само от количество, А Блинки и Куулайс? Някакво обяснение ще дадете ли или ще последва поредното оправдание?
 
От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Пак за рипортите, че се били взимали навреме мерки по тях и т.н.

Вече трети ден темите в "Политика" си седят изпонасрани, което ме възпира да пиша в тях (гнуслив съм и не искам да се цапам за няма нищо).

При това съм забелязал, че дори да се вземат мерки, то на нарушителите само се налага пореден бан, а през това време нацвъканите от флудърите курешки си остават. Това, естествено, създава допълнителен стимул да си регистрират нов никнейм и да си продължават по старому.

Закони без санкции са си само декларации. Наказанията не са за това някой да се почувства зле, а да се знае, че ще е зле, ако продължи с рецидива.

Искахте политика, имате я.
Но да губите времето на админите да трият лайната там не сте познали.
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Искахте политика, имате я.
Но да губите времето на админите да трият лайната там не сте познали.

Що не пуснеш репорт, темите на страна-та да се метнат У кофата, да видиш Блинки как бързо ще се задейства. ;)
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Но да губите времето на админите да трият лайната там не сте познали.

Що да е губене на време? това им е работата :)
все едно да кажеш, че няма да ползваш услугите на държавната администрация, за да не губиш времето на хората които работят там :lol:
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Що не пуснеш репорт, темите на страна-та да се метнат У кофата, да видиш Блинки как бързо ще се задейства. ;)

Аз имам само една тема, всъщност :) И докато в този форум е позацапано, временно ще прехвърлям с линкове новите събития другаде, за да могат поне нерегистрираните тук читатели, които влизаха да я преглеждат, да са запознати какво ново е произведено.
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Що да е губене на време? това им е работата :)
все едно да кажеш, че няма да ползваш услугите на държавната администрация, за да не губиш времето на хората които работят там :lol:

Разделена няма нищо общо с идеята на форума.
За този раздел настояваха разни политагитатори и лумпени, и не преди създаването му политическите теми баха в пъти по-малко.
Та от къв зор админите да си губят времето да трият мнения в раздел, който няма нищо общо с идеята им за форума?
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Трябва директно да се банват завинаги доказани псевдопрограмисти некадърници, които са във форума да зарибяват балъци!
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Разделена няма нищо общо с идеята на форума.
За този раздел настояваха разни политагитатори и лумпени, и не преди създаването му политическите теми баха в пъти по-малко.
Та от къв зор админите да си губят времето да трият мнения в раздел, който няма нищо общо с идеята им за форума?

ми да забранят политиката и готово :) но ти какво предлагаш: хем да се генерира контент, хем да няма работа за админите... еее, две хубави неща няма.
 
От: От: От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Разделена няма нищо общо с идеята на форума.
За този раздел настояваха разни политагитатори и лумпени, и не преди създаването му политическите теми баха в пъти по-малко.
Та от къв зор админите да си губят времето да трият мнения в раздел, който няма нищо общо с идеята им за форума?

Както казах в преден пост, политиката е тясно свързана с предримачеството и бизнеса. SEO оптимизацията и кликането по банери не са предриемачество а обикновена онлайн работа. Това, че не го разбираш е изцяло твой проблем
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Да бе, и мен това ми прави впечатление, защо не се зачистват такива теми, май Вискяра е прав, че не се интересувате от качество, а само от количество, А Блинки и Куулайс? Някакво обяснение ще дадете ли или ще последва поредното оправдание?
Абе малко ли са направили за тебе лично, че ся и да ти се оправдават искаш? Не чети, като не те кефи!

Според мен е крайно време админите да си вземат по едно бмв, пък току виж са почнали да посещават бмв форума който впрочем е най-големия бг автомобилен форум. Защо е така ли, ами просто спама е ограничен до минимум... огранизацията и модерацията е на ниво и техническите форуми за които всъщност е създаден форума са доста изчерпателни.
Пак да питам. Темите за продажба на Гейбук страници и лайкове по форума ли са? Предприемачество ли са, или като на "цар" Киро алкохола?
Аман от моралисти, толкова форуми се засраха от някой, дето си мисли, че знае всичко!
 
От: От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Според мен е крайно време админите да си вземат по едно бмв, пък току виж са почнали да посещават бмв форума който впрочем е най-големия бг автомобилен форум. Защо е така ли, ами просто спама е ограничен до минимум... огранизацията и модерацията е на ниво и техническите форуми за които всъщност е създаден форума са доста изчерпателни.

Това е така. В тема... продавам бмв 6 бъръ бъра.... аз питам колко харчи ... и ми трият коментара с отговор че не бил по темата :D
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Репортите са хубаво нещо, но админите не трябва да им вярват безпрекословно, а да разгледат проблема как е почнал, от кой и дали въобще има проблем
Защото иначе най-големите мрънкачи и слабохарактерни льольовци, дето не разбират от майтап и се лензят без причина, ще определят правилата на форума по този начин
И ако се действа на принципа всеки репорт трябва да се уважи, може да се получи форум на разглезени лигльовци, на които всичко им пречи и ги заплашва
 
Статус
Not open for further replies.

Горе