Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Статус
Not open for further replies.
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Вискяре, сега и домати няма за копане кво ще правиш?
Отивам малко аз в почивка, не почвай и ти като Унито.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Или как количествените натрупвания водят до качествени промени.

[video=youtube;dZHlLzSe1fc]https://www.youtube.com/watch?v=dZHlLzSe1fc[/video]

Оказа се, че няма български превод, ще трябва аз да го правя.

Ciao Bambino Sorry - превод на български:

Ти си мислиш, че си неотразим -
с мустаци и каубойски токчета.
Ти си мислиш, че си Панчо Виля,
че си Бъфало Бил,
а аз малко момиченце.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Трябва да си останеш там -
до границата с Невада.
С всички твои мисли,
че всичко е като на кино.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Аз не съм Снежанка,
нито свръхчовек като Монро.
Ти си твърде симпатичен,
но прекалено се държиш като на родео.
Сбогом, момче, но не вървиш!
Пафкай си тревата край Невада,
заедно с твоите идеи, че всичко е кино.
Все пак имаш очи, които ме привличат.
Жалко е - исках да ти помогна.
Героите на John Wayne, Newman и Redford не съществуват.

Животът не е филм - сбогом, момче, но не вървиш!
Това е щета - сбогом, момче, но не вървиш, не вървиш!
Това е щета - сбогом, момче, но не вървиш, не вървиш!

От дълго време тази тема назряваше в мен, и дойде времето. За съжаление.
Обмислях много заглавия, много уводи, текст и цитати. Дали има смисъл? Едва ли.
Какво ще се промени, като цитирам Blinky за рапортите, или правилата на форума? Нещата са дъвкани много пъти. Полза никаква.
Истината е, че няма друг такъв форум. Където свободата да е заменена със слободия.
Където да отвориш тема за домати, и да ти довтаса епилиран юнак - да ти обяснява колко е полезно да си епилираш интимните части и каква е последната мода по въпроса за епилиране на мъжки интимни части. И че трябва да се епилираш само отляво, или отдясно, или на зиг-заг...

Отказвам да създавам повече "content" за predpriemach.com!

Бъдете здрави!

Като изключим стихотворението, мога да кажа, че не съм получил от тебе конкретен отговор, а някаква амалгама от твоите представи за мен
Даже в повечето случаи не те разбрах, но ти сигурно си помислил, че си ми отговорил адеквотно
Няма значение моето мнение, ама и твоето не мога да разбера, за тази тема примерно
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Вискяр е един от малкото качествени ''стари'' потребители в тоя форум. Прав е, че модерацията тук е в полза на антуража на един от собствениците - по-точно в полза на неговите ''батета'', която доведе до там хора, като Вискяр да си тръгнат. Накрая ще останат само батетата и Блинки най-после ще рахатиса, че няма да се налага да модерира.

Жалко! Вискяре не се поддавай - твоите теми са от малкото, които наистина си заслужават...
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

You must spread some Reputation around before giving it to Вискяр Градинаров again.

Вискяр, респект!

За новите ще кажа че Вискяр е един от 5мата в тоя форум които знаят как се прави бизнес онлайн.

Тъка че малко уважение за годините му , опита, помощта и уникалните статии и коментари, направили тоя форум това което е.
Освен това е готин човек.

На мен, ще ми липсва и силно се надявам да размисли.

Или ...
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ей и веднага се намери поредния пикльо да обясни на Вискяр как се изправят криви краставици... Отдавна съм казал, форума се нуждае от сериозна чистка и модерация
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Вискяр, ти си готин човек и мисля, че тук има хора, които имат нужда от теб. Бягайки от форума, ти проявяваш слабост. Не го прави!
Ако нещо те дразни, просто обърни форума на главата си или подмини темата с достоинство. За простотията няма почивен ден!
И аз от известно време спрях да пиша, защото тук на почит са троловете и хейтърите... А, и не мисля, че има голяма полза от мен! Поздрави!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

С Вискяр сме спорили доста пъти, но си е готин и добър човек, и не заслужава такова отношение. Колкото до хейтърите и тролчетата то е ясно, че по-добре да не им се обръща внимание, но просто понякога на човек не му издържат нервичките.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

е*и му майката :wink: Ако форума има проблем, то той е на администраторите.
Иначе си прав, че създаването на съдържанието е най-важното за един форум и най-вече за този.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Решението е много просто - хората, които са игнорирани от даден потребител, да не могат да пишат в темите му. След като някой е игнориран, значи има доста основателна причина, а и така автора на темата ще има известен контрол върху пишещите в нея.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Решението е много просто - хората, които са игнорирани от даден потребител, да не могат да пишат в темите му. След като някой е игнориран, значи има доста основателна причина, а и така автора на темата ще има известен контрол върху пишещите в нея.

Евала. Наистина това решение е много добро! Иначе се обезмисля игнорирането!!!
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Пак не е изцяло решение, трябва си силен администратор и никаква аванта.
С детски контент всеки нов юзър бие хикса. Ако продължава така може да последва бгмама.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Не е хубаво когато в една общност, каквато е форума всъщност има разделение, между нейните членове.
Главно това се получава заради разни пеленачета, които си мислят, че са някакъв фактор.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Решението е много просто - хората, които са игнорирани от даден потребител, да не могат да пишат в темите му. След като някой е игнориран, значи има доста основателна причина, а и така автора на темата ще има известен контрол върху пишещите в нея.

И това не е решение, защото дори и човек да не получава съобщения от игнорираните в темите му, те пак ще скапват други теми и форума като цяло. Докато Блинки и Кулайс са мекошави, ще се махат стойностните потребители на този форум.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

И това не е решение, защото дори и човек да не получава съобщения от игнорираните в темите му, те пак ще скапват други теми и форума като цяло. Докато Блинки и Кулайс са мекошави, ще се махат стойностните потребители на този форум.

Именно тук се намесват потребителите, които се дразнят от някои индивини. Ако всички те блокират, няма да може да пишеш никъде. За мен е добре да се направи подобно нещо и всеки вече си преценява кой да игнорира и кой не.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Eдно от ценните неща в тоя форум е малкото модерация.
Наскоро ме баняха от друг форум заради споделянето, че рекламите по ТВ през 10 мин по 5 мин. са тотална досада. Предния бан беше преди години, задето предвидих какво ще се случи като се напълним с "бежанци".
В един момент модчетата почват да се чувстват като нещо средно между Господ и възпитател. Кое било правилно в живота, кога нямало какво да се каже повече... Повечето от читавите в Offroad-bulgaria вече ги гледам само по хоби канала, отвратени са от налагането на тъпанарско модериране.
Дано тук не стане същото. По-добре трол и да го напсуваш, отколкото тролът да има мод бутон.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ти говориш за другата крайност. Истината е някъде по средата.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Здравейте,

Аз съм сравнително нов потребител. Смятам форума за много полезен и лично аз научих много неща от него.

Виждам, че обикновено оплакванията са от по-старите потребители. Вероятно защото те вече имат опит и повече познания. Може би затова форумът вече не им изглежда толкова интересен. Най-честите забележки са, че много неща трябвало да се архивират и че имало много безполезни теми.

Когато аз имам някакъв по-дребен въпрос, често се притеснявам къде точно да питам. Ако пиша в някоя подобна тема, този който я е започнал може да сърди. А не ми се иска да отварям цяла нова тема за нещо дребно.

Може би трябва във всеки главен раздел на форума, да се направи по една обща тема, в която да се пита и пише за различни неща, които не са толкова важни. И само за важните въпроси да има отделни теми. Така ще се редуцира броя на темите и качествената информация ще се намира по-бързо и по-лесно.
 
  • Like
Реакции: bizz
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ти говориш за другата крайност. Истината е някъде по средата.
Tъй тръгват те! От златната среда, и почват да живеят у форума, да си избиват комплексите! Уж правила едно друго, но трият което и който не ги кефи. Пък аз нито искам, нито знам как да свалям мъже, че да ми се кефят.
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Вискяре не постъпвай като тийнейджър, сериозните хора отстояват позициите си и не обръщат внимание на олигофрени.
Но явно някой доста ти е вдигнал кръвното щом отправяш такива тежки думи.
Аз съм от три, четири години във форума и не съм чак толкова дътро куче и намирам форума за полезен, въпреки кретениите на някой тролове, ама без това не може, то пък ако админите са много строги форума ще запустее.
Аз лично не бих генерализирал така нещата и ако напускам или не посещавам някоя страница, форум или каквото и да било, не бих го афиширал, освен ако не търся внимание или не съм дълбоко засегнат.

Предполагам, че форума ти е станал толкова посещаван, че предпочиташ да се занимаваш с него от и да пълниш неговия контент;), та затова си биеш камшика.
Никога не казвай никога, защото форумите и изобщо всяка форма на социална онлайн изява, ако мога така да го нарека, е като краста, особено , ако свикнал толкова и си отделял толкова време споделяйки възгледи, опит и знания.

Просто късаш без обяснения, както се къса с жена, която ти е изневерила, ако се обясняваш значи изпитваш носталгия, към нещо което ти е причинило болка, което до някъде граничи с един известен синдром.

П.П. Има няколко правила които трябва да се спазват за да не остане човек разочарован от форума:

1. Не участваш в раздел политика.
2. Не спориш с тролове.
3. Не се пишеш копетентен по всичко......
 
От: Няма по-загубен форум от predpriemach.com

Ами то, с тези факти които изтъквате заприлича на държавата - неумела управа, лош матерял, няма единение (всеки дърпа нанякъде), знаещите и можещите бягат вместо да помагат. Това все пак е само един форум, не е държава и логично по-лесно би било да се направи друг форум, видяхте с мамите - нито едните потънаха, нито другите се издигнаха.
Аз бих останал, ако държа на това което съм дал на форума и с хората които биха ме подкрепили бих отстоявал - каквото там искам, нито съм дал на форума - малко съм взел, просто си казах мнението.


П.с. Собствениците (модераторите) според мен се справят, над средното ниво т.е. относително добре.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе