Няма такава държава ще поведе народа.

Славчо е зле с импровизациите и мисленето "в крачка".
И в шоуто му винаги се е виждало.

Човекът не функционира добре ако някой не му го е написал предварително.
Видя се собено, когато му гостува преди 2 години Борисов. Очаквахме, че ще го разсипе. А Славчо само гледаше в бюрото си и мънкаше 'Да, да, така е'
 
Снощи Слафчо избяга от дебат в Панорама, е няма такъв политик, да бяга от дебати!
Те скоро не трябва ли да се изправят едни срещу други в дебати? Абе вие как точно ще се ориентирате кой е вашия кандидат. Изключвам вече "представилите" се капацитети, някой и в 3 мандата. :)
 
Те скоро не трябва ли да се изправят едни срещу други в дебати? Абе вие как точно ще се ориентирате кой е вашия кандидат. Изключвам вече "представилите" се капацитети, някой и в 3 мандата. :)
Ами те са си същите само, че под различни шапки;)
Играчите няма да се сменят току така, това че избираме някой и че имаме влияние върху това което се случва е само за заблуждение на масите, простолюдието демек.
Докато не въведат гласуването по интернет и не го направят задължително за всички Български граждани с което ще намалят вероятността за купуване на гласове и може би ще увеличат възможността за кибератаки:), ама то пък ако беше толко опасно още да си крием спестяванията под дюшека хаха.
Доверие никому, те си манипулират тея избори както им е изгодно.
 
Докато не въведат гласуването по интернет...
"Компютърджия" си, а пък приказваш за гласуване по интернет. Всички цигани тогава ще гласуват от един компютър, да не говорим за 300 хил. гласа от Турция. Не, мерси.
 
Снощи Слафчо избяга от дебат в Панорама, е няма такъв политик, да бяга от дебати!
не че нещо ама с оглед кои са другите поканени никой нормален не би се съгласил.
 
Аз мисля че Славчо има сериозни здравословни проблеми, които не иска да станат известни. Някой виждал ли го е изправен скоро? Или да е чул нещо?
 
не че нещо ама с оглед кои са другите поканени никой нормален не би се съгласил.
Ееее, стига де, това е несериозно. Нали като е такъв велик, ще блесне с интелекта си пред тях и ще ги отнесе. Като се има за нещо повече, къде е тръгнал?
 
Поне да беше пратил Тошко рошавия. Между другото, той също смята, че ковид няма, можете да го поканите и тук във форума, да си лафи с останалите конспиратори.
 
Ало Тръмпчо, гледай си войската в Сирия
а не и ти като ЩАЗИ вдигаш Берлинската стена и ревеш стойте си в Ост Германи.
Всеки си има мнение и за политика и за СЕО тактики.
Е няма да го провалят СЛАВИ.Всички партии реват, защото обещае ли.Прави го.Сетих се как Сидеров продаде гласа си на ДПС.Обещания , закани, но седнем ли на трапезата требе да ядем и пърдим.
Този, който сака Бойко или е член или на доилка при тях.
Този, който яде кюфтетата без пари от БСП за те ще гласува.
Българи, Помаци, Турци ядат ли чорбата на Сокола зад него ще са като башибозушки орди и песни ще пеят.
Всичкото Патриоти,Макета,Реформисти и Атакисти ще предадат
войводите си, оти мноо бедни за тех нема да има,
КЕЛЕПИРО Санчо е на върха на сабята!

Ида не забравите да гледате новата телевизия на Слави.
"7/8 ТВ - силата е истината"
ТВ 7/8 отдавна не се отваря при мен. Не съм титуляр на абонамента, и да искам не мога да го гледам.
 
Или поне, ако ще има демонокрация, гласуването да е обвързано с образователен, имуществен и подоходен ценз, както и някакви др. изисквания (родословие, ДНК тест, IQ тест, пол и тнт).

Не помня кой беше казал, че един ден в името на "свободата, равенството, братството и демокрацията", масите ще порутят Сикстинската капела...
Само за чисти бели арийци, останалите в Освиенцим!
biarro: Включително и потребителите в този форум са станали пълни гниди, навремето за най-малкото се виееше до небето, спорове се водиха по всякакви теми, караници, скандали.... Хора с позиция, мнение и критично мислене... Сега, въпреки ежедневните скандали и безобразия - никой нищо.... Пълни мишки свряни в дупките си, мислещи само за сиренцето в капана. Ако тука сме представителна извадка на интелигентното и будно капиталистическо общество, то жална ни майка.... Нищо добро не ни чака. Никой нищо не го интересува, не му пука за нищо. Ебаси, младите хора винаги са били носители на справедливост и нетърпимост към простотията, сега чакат някой друг да им свърши работа...
У всяка тема има призиви за кофа и банове, то кой да остане при туй положение...
 
Последно редактирано:
Няма какво да публикувате колажи, ето ви една карикатура, водач на Славун в София, един вампир, да го питаш де се вре на тия години:
89B06F39-FA0F-4C0B-B4B1-9EDC243FE3EF.jpeg
 
Тази може да върне комунизма. :) :) :)
Като нищо, само са е жива и здрава, колко заблудени хора ще гласуват за нея, трябва да им оправдае глупостта! Сигурен съм, че повечето поданици на Слави и Тошко дори не знаят, че тя е водач в единия район в София, и че е върл синдикалист!!!!
 
Като нищо, само са е жива и здрава, колко заблудени хора ще гласуват за нея, трябва да им оправдае глупостта! Сигурен съм, че повечето поданици на Слави и Тошко дори не знаят, че тя е водач в единия район в София, и че е върл синдикалист!!!!
Само една неточност си допуснал. Поданици може да има само падишаха или султана, знаем го кой е. Слави и Тошко засега са на ниво омбашия или там както се казва местен началник на ниско ниво.
 
Абе да сме живи и здрави. То се е видяло, че ще е цирк Банкански. А след като се настанят "новите", ще има още зрелища по сформирането на правителството, после ще дойде момента, в който всичко обещано остава само казано и така до следващите избори, където ще се разиграе същия сценарии. Жалка работа. На всеки му се иска да вярва, че нещо ще се промени, но за жалост няма такава надежда. Има вариант да стане или по-добре, което ме съмнява, или по-зле, което още повече ме съмнява. От сегашното не знам как се върви по на зле. Дано не научим. А какво наследство ще имат "новите", не ми се мисли също. След такова засиране, няма препарати и кърпи на света, което ще го изчистят.
 
Здравейте !

Преди 10 години пропакандирах за Бойко в този форум, че ще спечели и всички ревяхте срещу мен. А той спечели и следващите избори тоже.Но вече се наяде требе да се сменя.
Ко стана сега я.Май Слави спечели и ще победи на новите избори!
Така ли не разбрахте, че народа не го интересува кой ще е новия.Важното Стария, като при боко царя да се махне и боко при Слави.
Знаете ли най-добре се живее под турско или руско робство.
Откакто махнаха Живков УПРАВНИЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ "избиха" 5 милиона българи, еничари гнуси!
Клахте българския народ, така както турчин не го е клал!
 
Откакто махнаха Живков УПРАВНИЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ "избиха" 5 милиона българи, еничари гнуси!
Клахте българския народ, така както турчин не го е клал!
Чак 5 милиона не са, на 3 си стискаме ръцете. И не са избити и изклани. Избягаха от режима на Живков, който в буквалния смисъл избиваше народа по лагерите. Сега тия дето избягаха живеят по-добър живот, не са искали не са се върнали в след-Живковия апокалипсис. Идват да си видят роднините и после обратно палят с 200 !
 

Горе