ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Дано е вярно , то и да не е те ще го нагодят , ама после ходи обяснявай на бъдещия купувач защо тея дни е имало по малко посещения........
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Като си погледнах месечните резултати нещата са нормални. Мисля че са оплескали нещо с часовите зони на сървъра или нещо от тоя род. Затова в някои дни има завишени резултати, а при други посещенията са по-малко от реалното.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

При мене показва по-ниски посещения от analytics-а, преди 2-3 дена си смених темата на сайта и хич забравих, че пак трябва да сложа линка, ей сега ще го сложа и ще видя как отчита спрямо analytics-а. Иначе дизайна и функциалноста са супер.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

ба... нещо тиксото последните 5 дена много взе да качва посещенията...
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

ба... нещо тиксото последните 5 дена много взе да качва посещенията...

При мен последните няколко дни е напълно нормално с аналистика даже имат разлика - едно две посещения в полза на тиксото, иначе преди това отчиташе доста повече от аналистика.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

На тия тревата им е в повечко, все са в наркоза...И защо се обяснават на всяко криво пръдване в Twitter, питам ги, колко българи ползват(Twitter-а)?!Защо толкова години не дадоха адрес за връзка със съпорт някакъв(щото нямат такъв)На американците им пука днес вчера или утре в Twitter-а дали тихото е пак в наркоза коя буква в скрипта сменили и ако имало бъгове да ги уведомяли...По голяма бъзикня с българските уебмастъри не бях срещал.Бахти евтините шмекерии,все едно да пусна държавно допитване до българския народ във вестник в Дания(и тая крава, направо ми пълни душата щото има виме...може и да не е ма...по- висока от коза ми се вижда)въобще нивото на среща с Tyxo-то е изискано.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Отдавна съм им бил X-a! Имам чувството, че там работят двама петокласника и пишат кодовете в междучасието.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

При мене аналитикса отчита повече от тиксото. Някой има ли идея защо е така ?
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Тва tyxo-то от седмица съвсем го няма, отчита по 1-2 посещения на ден, може да е в почивка по празниците:lol:
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

да не е при теб проблема?
отчита си нормално..
сравнено с друг брояч да кажем с 50 на 1000 по малко
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Тези кога най-сетне ще пуснат каталога? Това беше най-ценната част от стария им дизайн, а сега взеха, че го махнаха. Така като гледам, това Tyxo не са го пипали вече два месеца. Май ще го зарежат наполовина направено.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

AMOUN, не знам, защото си ползвам аналитикса и не ми е важно и не съм търсил къде е проблема, даже направо ще го махна, ама нищо не съм пипал точно по този сайт и изведнъж почна да отчита по 1-2 посещения, а в аналитикса са си както преди.
 

Горе