ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Проблемът е, че в SSL режим браузърите не изпраща referrer.
Long story short – какъвто и брояч да сложиш, няма да можеш да тракнеш логнати потребители.

Google могат, само че трябва да прекарват търсенията през някакъв go-to page, който да пренасочва примерно с 301 към сайта, който потребителят търси, обаче преди това да пусне една вътрешна заявка към Analytics да му каже за какво става въпрос. А Google явно не искат да правят такава форма на bridge-ване и с основание.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Проблемът е, че в SSL режим браузърите не изпраща referrer.
Long story short – какъвто и брояч да сложиш, няма да можеш да тракнеш логнати потребители.

Google могат, само че трябва да прекарват търсенията през някакъв go-to page, който да пренасочва примерно с 301 към сайта, който потребителят търси, обаче преди това да пусне една вътрешна заявка към Analytics да му каже за какво става въпрос. А Google явно не искат да правят такава форма на bridge-ване и с основание.
Ясно, мерси за информацията.
Естествено не им пречи да bind-ват тази информация за AdWords :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Или Tyxo бъгна, или сайта ми трябва да е от най-посещаваните в света :)

78c56512c224ae92.png
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Това са последните ключови думи по които е влизано в сайта, нз защо ги дава като толкова посещенищ, но това не е вярно, вчера го пуснаха сигурно ще го оправят!
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Това са последните ключови думи по които е влизано в сайта, нз защо ги дава като толкова посещенищ, но това не е вярно, вчера го пуснаха сигурно ще го оправят!

Не го пуснаха вчера, а работи от както пуснаха новата версия. И в началото работеше.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Не го пуснаха вчера, а работи от както пуснаха новата версия. И в началото работеше.

НЕ е вярно в началото пуснаха общ брой търсения на дадена ключова дума като най-популярните 100 бяха показвани :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Пълна Метаморфоза :lol: пак не можах да позная в кой сайт влезнах и къде ми изчезна дашбоарда на, който уж щеше да се следи всичко онлайн.
Направо почна да ми писва от техните тотални промени тъкмо беше почнало да ми харесва и сега пак думммммм нов дизайн и нови глупости.
 
Последно редактирано:
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Важното е, че нещо се прави. А щом се прави нещо, значи има шанс някой ден и да заработи както трябва. Надеждата умира последна.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Лично мен страшно много ми харесва в момента функционалността на тиксото, страхотно е станало и има всичко, което ми е нужно остава само сега да върнат категориите и ще е перфектно (сега много прилича на старото тиксо ама + с нови функции)
 
От: От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Пълна Метаморфоза :lol: пак не можах да позная в кой сайт влезнах и къде ми изчезна дашбоарда на, който уж щеше да се следи всичко онлайн.
Направо почна да ми писва от техните тотални промени тъкмо беше почнало да ми харесва и сега пак думммммм нов дизайн и нови глупости.

Дашбоарда си работи за сега пробвай така http://www.tyxo.bg/dash/id na saita/tablo
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Много широко са го направили, аз съм с 22 инчов монитор, но сайтовете не ги отварям на цял екран - така ми е по-удобно. В ляво отварям браузъра, а в дясната част си правя нещо друго. Заради това tyxo трябва всеки път да си максимизирам браузъра.

хаха - тъкмо го написах това горе и го отворих, а те го оправили
 
Последно редактирано:
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Доста са го променили от последния път когато го видях. Сега е доста по-добре и като вид и като функционалност. Гледам и повече от 1 сайт може да се сложи в акаунта, което е супер.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Днес цял ден се държи отвратително, а преди около 30 минути тотално се скапа и ми бави зареждането на сайтовете. Вече започвам да се чудя дали да не го спра? Много го уважавах ама , ако продължат така няма да е. :evil:
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Още не е готово и може да има проблеми, но като гледам ще стане добре.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Май ще трябва да се чака да го оправят и тогава да се тества. Вчера добавих един сайт и сега го няма в акаунта ми, картинката в сайта също липсва. Освен това има огромна разлика в отчитането - на един сайт според hitstats имам 41 посещения, а според tyxo 86.
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

@mvmrik на един сайт според hitstats имам 41 посещения, а според tyxo 86.
Абе и на мен така ми се струваше и направих сверка с аналистика и честно разликата си беше напълно както преди явно е било само моментно явление. :) Иначе днес пак ми се струваше че е нереално, но пак като проверих на всичките ми сайтове разликата с аналистика е няма и 10 посещения. :)
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Тиксото много ме кефи с този дизайн и функции, дано и статистиката е реална...регам го на всякъде
 
От: ОБНОВЯВАТ Tyxo.BG

Тиксото много ме кефи с този дизайн и функции, дано и статистиката е реална...регам го на всякъде
Най-накрая изцяло положително мнение.
Всъщност и на мен ми е доста приятен. Да видим дали е верен.
 

Горе