Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Shapki-Kapriz

New Member
:pПредлагаме голямо разнообразие от дамски и мъжки модели: плетени шапки, кожени шапки, барети, бомбета, ушанки, калпаци от естествена кожа, шалове, ръкавици и слънчеви очила. Ние сме тук ,за да Ви помогнем да изберете вашия модел шапка, шал, ръкавици или слънчеви очила. Винаги сме готови да отговорим на вашите запитвания и да задоволим изискванията Ви и вашия каприз.
За контакт:0899666157
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Онлайн = url ... мерките на главата и описание на моделите по телефона ли ще ги дискутираме?
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Те на некои тва тук им изглежда май като сайт за обяви :)
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

сега му е времето на калпаците и зимните шапки - дай поне url-a на магазина или адреса ако е локален!
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Е защо ви е Url, баба ми на времето мереше с един конец като нямаше "метър" под ръка :) Някой сладкодумко ще ви обясни повече за модела и после си мерите "умната" глава ако сте звъннали по телефона :)
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Вие пък и вие... Това е хитър маркетингов трик. Сега провокира шепа народ да търси "Шапки Каприз" - да се вдигне малко интереса към бранда. ;-)
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Здравейте, не можем да сложим лин към сайта понеже от системата не ни позволяват да го направим.
Сайта е действащ и предлагаме много модели.
shapki-kapriz е сайта три пъти дабъл w shapki-kapriz точка cом.
Лека и приятна вечер Ви желаем.
Имаме страница и във facebook е Shapki Kapriz
Поздрави.
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Вие пък и вие... Това е хитър маркетингов трик. Сега провокира шепа народ да търси "Шапки Каприз" - да се вдигне малко интереса към бранда. ;-)
И колко потребители вече го запомниха ;)
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Не знаех, че Canon, Apple и разни други правят и шапки, но според сайта ви може...

Отварям тъкмо съм пил няколко бири и ме стрескат някакви хамстери за глава.
Преснимайте ги тея шапки с тоя модел със сплескания нос. Сложете някой по-волеви, някой с желание за покупка, нещо "А тва е моята шапка", тоя сплеснат нос нещо не ми движи.
Това Преста ли е? (мързи ме да се ровя из кода) - И да не е пуснете й СЕО линковете...

Успех с търговията! :)
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Можете да поработите малко над оптимизацията...

Requests: 239
Load time: 9.91s
Page size: 5.3MB

Във форума има доста хора които с радост ще ви помогнат. Успех и от мен с магазина!
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

сайта три пъти дабъл w shapki-kapriz точка cом.

photo_big_62394.jpg
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Дропшипинг предлагате ли? :) Ако да да се свържем на лично съобщение. :))
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Какво се правите на идиоти? Човека се мъчи да прави нещо и трябва да се окуражи.
На нас ни изглежда смешно, но @Shapki-Kapriz със сигурност се чуди какво става и на какво се смеем?

по темата:
сайта зарежда много бавно (това ще изгони клиентите!). Разрови се из форума и виж оправи този проблем.
Това е първото нещо.


http://www.shapki-kapriz.com
 
Последно редактирано:
Аз не мога да си обясня Вие защо му отговаряте на този и му давате съвети при положение, че повече едва ли ще влезе. Не мога да си обясня и защо темата не е репортната и изтрита. Не мога да си обясня и защо като го почервених в момента има две зелени.

Това, което виждам аз е следното:


Нелеп опит за разчупване на обстановката, стил тийн проблем.

Предлагаме голямо разнообразие от дамски и мъжки модели: плетени шапки, кожени шапки, барети, бомбета, ушанки, калпаци от естествена кожа, шалове, ръкавици и слънчеви очила. Ние сме тук ,за да Ви помогнем да изберете вашия модел шапка, шал, ръкавици или слънчеви очила.

Ние сме тук, за да пробутаме боклуците си.

Винаги сме готови да отговорим на вашите запитвания и да задоволим изискванията Ви и вашия каприз.
За контакт:0899666157

Ако някой вземе, че се върже да поръча нещо, оти му е студено на темето.

С една дума - пълен, гаден, долнопробен спам, на който не мога да си обясня защо се отговаря. Някой да Ви е питал за препоръки по сайта? Някой да Ви е искал мнението? Някой да го интересува то? И дали някой въобще ще го прочете?

Защо изобщо сте си губили времето да пишете? Не мога да разбера...
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Веднага аз ти казвам:

Заради забавното/смешното име.
Скука
Пак скука
Вън вали сняг и е скука
Наближава петък и е хубава да има една тема по добрата стара традиция
 
От: Re: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Не мога да си обясня и защо като го почервених в момента има две зелени.

Аз му дадох зелено защото не съм съгласен да се посрещат така нови потребители.
Имаш обяснение. Доволен ли си?

Дори да е дошъл само да си направи реклама, защо да не му дадем някой друг съвет.
Никой няма да тръгне да купува шапки, но той ако има желание да се развива, ще прочете съветите.

п.п. преди време обеща да пишеш една тема "как успях"
защо още не я виждам?
 
Re: От: Re: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Аз му дадох зелено защото не съм съгласен да се посрещат така нови потребители.
Имаш обяснение. Доволен ли си?

Дори да е дошъл само да си направи реклама, защо да не му дадем някой друг съвет.
Никой няма да тръгне да купува шапки, но той ако има желание да се развива, ще прочете съветите.

п.п. преди време обеща да пишеш една тема "как успях"
защо още не я виждам?

Не съм обещавал. Казах, че в необозримо бъдеще може да се случи.

А на такива като шапкаря сме ставали свидетели безброй пъти. Изобщо няма да влезе повече, седи сега с пръста на зелената слушалка.
 

Горе