Опитаха да убият Доган

От: Опитаха да убият Доган

Много нагласено ми се струва..... отново някой се опитва да събере политически точки за това, че някой друг (управляващите) не си върши работата.
ДПС иска охраната от МВР - те отказват - има нападение - сега ще се искат оставки.


Плоско....
 
От: Опитаха да убият Доган

Иба си мамата тея направо го смачкаха от бой :D
 
От: Опитаха да убият Доган

От клипчето по горе ясно се вижда, че можеше да гръмне доган поне 5 пъти. Доган обаче се предпази като Чък Норис... Твърде нереално е това. Жалко че ще си консолидират електората с тоя театър. Отделно ще има международни реакции как България се опитва да убие политик от малцинствата и ще се почнат едни искания за още "права и свободи". Нищо добро не ни чака от това, мамицата им долна....
 
От: Опитаха да убият Доган

Тоя сега дали не може да ги осъди 1 по 1 дето го ритаха и ги има на запис ?

Иначе е ясно че е инсценировка и газов пистолет още повече.
 
От: Опитаха да убият Доган

Кой върши атентат с газов пистолет? :shock:
 
От: Опитаха да убият Доган

Не се притеснявайте, там където трябва ще се премълчава факта за газовия пистолет.
 
От: Опитаха да убият Доган

Пожелавам на следващият дано да успее :)...и не само Доган. Има много политици който заслужават да ги гръмнат, и не само да ги гръмнат...а да ги съживят след това и пак да ги гръмнат.
 
От: Опитаха да убият Доган

Много въпросителни станаха вече. Освен с газов, кой върши атентат с непроверен пистолет? Да ти засече баш, когато не трябва.
 
От: Опитаха да убият Доган

С тоя газов освен да му докара сополи в носа, друго не може да направи. Лошото е, че навсякъде тръбят пистолет и на много места се споменава, че е ГАЗОВ което е по важно. Какъв похитител с газов. Поне се оказа, че е с турско име "стрелеца". Октай Емин Мехмедов.
 
От: Опитаха да убият Доган

Абе те ако искал някой да го гътне щеше да си наеме истински килър който нямаше да пропусне, това е пълен цирк. :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Ще има ли наказания за тези дето го биха? Защото охраната на НСО не се намеси да го опази от линча?
За мен това е постановка... Защото той можеше даго убие от по-далече или да го гръмне в лицето...
Типично по турси се случи, може би това е сценария за нов турски сериал.
 
От: Опитаха да убият Доган

Много въпросителни станаха вече. Освен с газов, кой върши атентат с непроверен пистолет? Да ти засече баш, когато не трябва.

Не знам какво имаш предвид под непроверен, ама никога няма 100% гаранция че няма да засече. Револверите не засичат, но халусните патрони на газовите (предполагам че е бил такъв) доста чесно не гърмят, защото са некачествени. От такова разстояние щеше да го изгори само. Единствения и все пак малък шанс да убиеш човек с газов с халусни патрони или да нанесеш доста големи щети е в ухото от упор мисля че.
 
От: Опитаха да убият Доган

Пистолетът е бил газов и без пълнител. Имало е само един патрон зареден в цевта. При опит да стреля пистолетът засича. После нападателят опитва да го оправи, не успява и ритва Доган. Доган пада на земята, а след това вече идват делегатите и отнасят нападателя настрани. После идва и човек на НСО, който обезврежда нападателя и го притиска на земята. Накрая депесарите използват това, че нападателят не може да мърда и започват да го ритат и да скачат отгоре му. Свалят му и панталона.
 
От: Опитаха да убият Доган

"смъкнали са му се панталоните, показал му се е задника, не бе, Мите остави какво му се е поклазало" :lol:
 
От: Опитаха да убият Доган

Свалят му и панталона.
И го онождат - турска му работа :lol:
 
От: Опитаха да убият Доган

От клипчето по горе ясно се вижда, че можеше да гръмне доган поне 5 пъти. Доган обаче се предпази като Чък Норис... Твърде нереално е това. Жалко че ще си консолидират електората с тоя театър. Отделно ще има международни реакции как България се опитва да убие политик от малцинствата и ще се почнат едни искания за още "права и свободи". Нищо добро не ни чака от това, мамицата им долна....

+1

Цял България сега "цъка" и се вайкА защо не се случи.
Крайно време беше, друг начин нямаше. Хубав цирк, но по интересни ще са последствият и не само на политическо ниво.

Аз Ви казах бе хора, гражданска война до 2015.
 
От: Опитаха да убият Доган

Не знам какво имаш предвид под непроверен, ама никога няма 100% гаранция че няма да засече. Револверите не засичат, но халусните патрони на газовите (предполагам че е бил такъв) доста чесно не гърмят, защото са некачествени. От такова разстояние щеше да го изгори само. Единствения и все пак малък шанс да убиеш човек с газов с халусни патрони или да нанесеш доста големи щети е в ухото от упор мисля че.

Може и да е бил преправен на боен, ще се разбере. Мисълта ми беше, че когато се хванеш да правиш нещо подобно, първо ползваш оръжие, което е тествано многократно и е с висока степен на надеждност. Другия вариант е да е газов със сачми. От такова разстояние може да му пробие черепа.
 

Горе