Опитаха да убият Доган

От: Опитаха да убият Доган

Не знам какво имаш предвид под непроверен, ама никога няма 100% гаранция че няма да засече. Револверите не засичат, но халусните патрони на газовите (предполагам че е бил такъв) доста чесно не гърмят, защото са некачествени. От такова разстояние щеше да го изгори само. Единствения и все пак малък шанс да убиеш човек с газов с халусни патрони или да нанесеш доста големи щети е в ухото от упор мисля че.

Заяжда първия патрон, презарежда и стреля само, че Доган му бута ръката. Халосните патрони, гърмят на 98% (от 1000 изстреляни от мен около 20 да са засичали и то турски халостни, при немеските умарекс 100 от 100). Спукване на тъпанчето може да предизвикаш ако му гръмнеш директно в ухото. От 50 см. може да му извадиш окото (той е с очила и няма как да стане), защото на самия патрон има пластмаса, която хвърчи. Мен друго ме учуди. Как станаха толкова хора да нападат нападателя. Уж НСО не са се намесили и ми стана странно как скочиха толкова защитници. Малко хора биха скочили така срещу човек, ако не знаят, че е газови или, че това си беше пълна постановка.
 
От: Опитаха да убият Доган

Обаче как ясно си проличават някои разлики. Малко остана да убият нападателя, след като отдавна всичко беше свършило и вече беше задържан. Такава озверяла тълпа няма да видиш на конгрес на никоя българска партия ако се случи нещо подобно. Личи си къде свършва цивилизацията и започва Ориента.
 
От: От: Опитаха да убият Доган

Заяжда първия патрон, презарежда и стреля само, че Доган му бута ръката. Халосните патрони, гърмят на 98% (от 1000 изстреляни от мен около 20 да са засичали и то турски халостни, при немеските умарекс 100 от 100). Спукване на тъпанчето може да предизвикаш ако му гръмнеш директно в ухото. От 50 см. може да му извадиш окото (той е с очила и няма как да стане), защото на самия патрон има пластмаса, която хвърчи. Мен друго ме учуди. Как станаха толкова хора да нападат нападателя. Уж НСО не са се намесили и ми стана странно как скочиха толкова защитници. Малко хора биха скочили така срещу човек, ако не знаят, че е газови или, че това си беше пълна постановка.

Явно трябва да си занеса пистолета на "технически преглед" Немски револвер, ама дори Умарексите 2 от 10 не ми гърмят, смисъл просто ги удря и не гърмят, при втори гърмят вече.
 
От: Опитаха да убият Доган

Обаче как ясно си проличават някои разлики. Малко остана да убият нападателя, след като отдавна всичко беше свършило и вече беше задържан. Такава озверяла тълпа няма да видиш на конгрес на никоя българска партия ако се случи нещо подобно. Личи си къде свършва цивилизацията и започва Ориента.

Много правилно!
 
От: Опитаха да убият Доган

Винаги е бил хитра лисица тоя мръсник. Сценария е ПЕРФЕКТЕН. Тръпки ме побиват. Гадовете ще изцедят тая история до последната капка, естествено нали се сещате за чия сметка.

пп: аз лично чакам с интрес първото изказване на Тичвоча по въпроса...
 
От: Опитаха да убият Доган

Слаба постановка, предизборна. И слаба охрана в лицето на НСО. Всичко изглежда зле и нагласено. Само едно е истина - делегатът имал досие. Това не е лъжа, все пак в политиката са само престъпници. Не мисля, че е новина това. ;)

Тоя не успя ли по-жалко да го направи. Турчин ще гърми турчин. Поне това добре са го съобразили, че ако беше българин, щеше и някакви националистически и расистки спекулации да развиват медиите. Сега гледайте какво ще се излее в медиите и соц. сайтове. ;)
 
От: Опитаха да убият Доган

Октай Хасанов Енимехмедов е нападателят.

И някой вече е направил Фейсбук страница на негово име със снимката на Левски. Доста безвкусно.
 
От: Опитаха да убият Доган

Нещо казаха че били поискали специална охрана, ама не им отговорили от министерството, ще обвинят бойко тука.

Също така че това е вероятно на брата на този който спечели преди време на Слави ферарито и беше финалист в друг конкурс.
 
От: Опитаха да убият Доган

Резаците как скочиха да ритат нападателя, хахха
бахти промитите мозъци

за случилото се - какво да кажа, освен че съжалявам, че не го убиха...
 
От: Опитаха да убият Доган

Голям цирк и смях ама добре, че хората се интересуват и веднага го разкриха иначе щеше да има яко драми от Европа.
 
От: Опитаха да убият Доган

Нещо казаха че били поискали специална охрана, ама не им отговорили от министерството, ще обвинят бойко тука.

Също така че това е вероятно на брата на този който спечели преди време на Слави ферарито и беше финалист в друг конкурс.
Бойко пък ще обвини Станишев, а Станишев Доган и всичко ще си дойде на мястото. Не се притеснявайте, сега ще се изплюят върху всички с черен PR. Перфектно за една предизборна кампания. Да си го говорим в прав текст, кой прави с газов пистолет нещо толкова сериозно и как така е дало засечка.

Сцената ми напомня на тази една друга от историята - Абрахам Линкълн. Но тук база за сравнение няма.
 
От: Опитаха да убият Доган

Голям цирк и смях ама добре, че хората се интересуват и веднага го разкриха иначе щеше да има яко драми от Европа.
Бате, пука и на Европа. Тия там само гледат да доят, кой, как, защо - все им е тази. Контрол и доене, това е от тях. А да, и тук таме някой от нашите политици им врътне една далавера за някой европроект. :)

А нямам явни чувства за станалото. По-скоро ме дразни, че цял ден тази тъпотия ще слушаме и гледаме. Няма нищо кой знае какво. Като гледам коментарите из мрежата, на никой няма да му липсва.
 
От: Опитаха да убият Доган

За мен това е театър.
1. С газов пистолет какво да му направи? Да му спука тъпанчето?
2. Доган да ходи без охрана - едва ли. Как пък стигна тоя до сцената, че и до Доган без никой да го спре?
3. Изказването след това (не знам как се човека), но от сорта "ние се борим за демокрация, а лошите се опитват да ни спрат... Сега трябва да сме по единни и бля бля...".
Факт е, че на последните кметски избори изпуснаха доста общини точно, защото техни се отцепиха и мисля, че тази постановка е за стягане на редиците и за манипулация на неориентирания им електорат....

Иначе голям смях... Изкарват нападателя и някаква лелка от балкона се присяга с чанта да го бие... хахахахаха
 
От: Опитаха да убият Доган

Бате, пука и на Европа. Тия там само гледат да доят, кой, как, защо - все им е тази. Контрол и доене, това е от тях. А да, и тук таме някой от нашите политици им врътне една далавера за някой европроект. :)

А нямам явни чувства за станалото. По-скоро ме дразни, че цял ден тази тъпотия ще слушаме и гледаме. Няма нищо кой знае какво. Като гледам коментарите из мрежата, на никой няма да му липсва.

Абе не знам за всичко ама Ран-Ът като гледам от няколко години много добре и сериозно си навлиза.
 
От: Опитаха да убият Доган

За мен това е театър.
1. С газов пистолет какво да му направи? Да му спука тъпанчето?
2. Доган да ходи без охрана - едва ли. Как пък стигна тоя до сцената, че и до Доган без никой да го спре?
3. Изказването след това (не знам как се човека), но от сорта "ние се борим за демокрация, а лошите се опитват да ни спрат... Сега трябва да сме по единни и бля бля...".
Факт е, че на последните кметски избори изпуснаха доста общини точно, защото техни се отцепиха и мисля, че тази постановка е за стягане на редиците и за манипулация на неориентирания им електорат....

Иначе голям смях... Изкарват нападателя и някаква лелка от балкона се присяга с чанта да го бие... хахахахаха

Театър е много ясно то си личи, въпроса е какво се цели с тоя театър, аз сега като слушам по канал 3 много луди изказвания правят членовете на дпс.
 
От: Опитаха да убият Доган

Изглежда ми като лична саморазправа. Явно този му е насъбрал много и решил да вземе нещата в свои ръце, макр и с газов, и с ножове. Не миля че е организирано. Ако целта беше мобилизиране на електората щеше да стане месец преди парламентарните избори, а дотогав има много и всичко ще се забрави. По-интересно е, че е брата на този, който спечели ферарито в шоуто на Слави :D
 
От: Опитаха да убият Доган

И за пореден път водещите ТВ канали показаха, че за нищо не стават. Само Сашо Диков с неговата допотопна техника отразява случая. Останалите въртят някакви жалки надписчета с информация, копирана от новинарските сайтове.
 
От: Опитаха да убият Доган

Изглежда ми като лична саморазправа. Явно този му е насъбрал много и решил да вземе нещата в свои ръце, макр и с газов, и с ножове. Не миля че е организирано. Ако целта беше мобилизиране на електората щеше да стане месец преди парламентарните избори, а дотогав има много и всичко ще се забрави. По-интересно е, че е брата на този, който спечели ферарито в шоуто на Слави :D

Те изборите са скоро, а всичко мирише от всякъде пусни си канал 3 да ги слушаш какво говорят.
 

Горе