Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Има ваксини, които трябват да бъдат направени, а други, които е слабоумно да си правиш. Жалко за момичето, но аз съм ваксинирам като малък, правя задължителните и от там нататък - нищо. Примерно, не разбирам хората, които се ваксинират против грип всяка година.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Аз съм пропуснал почти всички от задължителните ваксини :) Само да допълня, че майка ми е лекар ..
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Аз съм пропуснал почти всички от задължителните ваксини :) Само да допълня, че майка ми е лекар ..

То с такива лекари нищо чудно, че хората умират от "настинки", ама както и да е, това е друга тема... (за протокола моята майка също е лекар)

Иначе ето ти една карта - действието се развива в Холандия:
vax4.jpg


Има едно нещо, което се казва "еволюция" - както ние еволюираме, така и микробите, бактериите и вирусите. Няма нищо ненормално в това да се възползваш от научиния прогрес. Иначе подкрепям правото на всеки да избира дали да си бие ваксини или не, но нека ако не го направи да не може да се ползва от здравно-осигурителните си права... Както при автомобилните застраховки - ако не минеш годишен технически преглед, гражданската и каското са невалидни.

Анти-ваксърите са една от най-малоумните прослойки да обществото - не си бият ваксини, защото съдържали една молекула живак, ама много обичат да ядат риба тон (която заради продължителния си живот събира бая живак). Въобще даже не искам да ги коментирам.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Според мен има нещо много нелогично в имунизацията срещу рак на маточната шийка, но аз не съм лекар и не знам - може пък да има някаква логика. Това красиво дете е ваксинирано, понеже е в рискова група - майката и бабата са с онкологични заболявания - едната на гърдата, а другата на яйчниците. Та, щом детето има склонност да развие рак, не е ли нелогично да му вкарваш папилома вирус, към който то няма добри защитни сили? Ако е с добра имунна система, тя (системата) сама ще се пребори с щамовете на вируса, които причиняват рак на шийката на матката. Ако имунитетът е способен, обаче да проспи образуването на карцином, не е ли убийство да вкараш вирус, който доказано причинява рак на хората в рискова група?
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Според мен има нещо много нелогично в имунизацията срещу рак на маточната шийка, но аз не съм лекар и не знам - може пък да има някаква логика. Това красиво дете е ваксинирано, понеже е в рискова група - майката и бабата са с онкологични заболявания - едната на гърдата, а другата на яйчниците. Та, щом детето има склонност да развие рак, не е ли нелогично да му вкарваш папилома вирус, към който то няма добри защитни сили? Ако е с добра имунна система, тя (системата) сама ще се пребори с щамовете на вируса, които причиняват рак на шийката на матката. Ако имунитетът е способен, обаче да проспи образуването на карцином, не е ли убийство да вкараш вирус, който доказано причинява рак на хората в рискова група?
Детето не е умряло от рак, а се е отключило някакво автоимунно заболяване, така че - проблемът е другаде.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Детето не е умряло от рак, а се е отключило някакво автоимунно заболяване, така че - проблемът е другаде.

Леле, както компетентно се изказваш, човек ще помисли, че си направил аутопсията и си запознат детайлно със състава и действието на съставките на ваксината. Редрум, с какво образование си да попитам информативно?
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Детето не е умряло от рак, а се е отключило някакво автоимунно заболяване, така че - проблемът е другаде.

А не е ли логично, като ръчкаш имунната система, тя да пощурее и да предизвика сериозно заболяване?

Другаде... другаде, колко да е другаде? Май все във ваксината ще се окаже, че е ключа от палатката. ;( Не искам да съм на мястото на близките на това дете, които са се доверили на лекарите и са станали съучастници в убийството на най-милото си.
Мисля, че още с пускането на тая ваксина срещу ЧПВ имаше смъртни случаи на момиченца по света. Нямам време да търся сега, но мисля, че имаше, наистина.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Теорията за "случайността" е лесно оборима. Дори детето да е носило в себе си някаква болест, идва първия въпрос. Защо не е направена проверка за наличие на такива болести и защо няма тракава практика за проверки преди ваксинация? За тези, които не знаят ще ги информирам, че основната идея на ваксината е да преизвиква имунен отговор, т.е. това действа сресиращо на имунната система. Тъй като ваксините не се правят конкретно за тебе, в някои случаи имунният отговор е непреценен точно и води до автоимунни заболявания. Ако си болен от нещо преди ваксинирането, дори ваксината да не причинява проблем пряко, тя отслабва имунната ти система в борба с новата изкуствено вкарана болест и така организмът ти може да пострада от други болести. Понякога тялото ти не успява да се пребори с изкуствено вкарания вирус и се разболява от съответната болест, а в други случаи системата успява да изолира болестта без да я победи, което може да създаде проблем на по-късен етап от живота. Проблемите също могат да дойдат от алергична реакция от остатъците от животинските организми, в които е отглеждан вирусът, съдържащи се във ваксината.
Да твърдиш, че някой е малоумен само защото не желае да се уврежда, е само по себе си малоумно. Инстинктът за самосъхранение е нещо естествено. Хора, които са пострадали от ваксини и/или имат познати пострадали, трябва да са много тъпи за да продължат да играят на руска рулетка със здравето и живота си. Само непострадал може да вярва сляпо на агентите на фарма мафията, които обикалят предаванията по телевизиите по-бързо и от Б. Б.
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

групата доктори, които продължават да заблуждават хората, че ваксините са абсолютно безопасни.
Няма нищо безопасно. Всичко е опасно, светът е жесток, а ние сме слаби. И водата е опасна. Може докато пиеш да се задавиш и да умреш. Обаче това не значи, че трябва да спрем да пием вода.

Аз съм само за задължителни ваксини за опасните заразни болести. Останалите да си ги слага, който иска. Мен не ме бърка изобщо, че някой идиот е умрял от инфекция след леко одраскване, защото е антиваксър.

Фалшивата истерия около свинския, птичия и другите измислени грипове сме я коментирали тук във форума. Съгласен съм напълно, че беше изкуствена и направена с цел фармацевтичните компании да натрупат няколко милиарда повече. Това не значи, че всички ваксини са вредни и безсмислени. Връщам се пак на примера горе със смъртоносната вода. Всеки средно интелигентен човек може да види разликата.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Леле, както компетентно се изказваш, човек ще помисли, че си направил аутопсията и си запознат детайлно със състава и действието на съставките на ваксината. Редрум, с какво образование си да попитам информативно?
Образованието ми е висшУ, какво точно няма значение. Не съм медицинско лице, просто чета е-вестници:

Седмица, след като ваксината била поставена, по главата на момичето се появили множество рани, а животът й се преобърнал за миг. Ваксината била отключила мощно автоимунно заболяване - Гpaнyлoмaтoзa нa Вeгeнep.

В началото лекарите не могли да разберат добре какво се случва. Заболяването е слабо познато и прилича на СПИН, но не е СПИН. Лили била лекувана с кортикостероиди, които усложнили състоянието й. Били поразени белите дробове. Момичето развило артрит, костите й започнали да се чупят, отключили се диабет, глаукома, хипертония, проблеми с жлъчката. Лили развила синдром на Къшинг. Холестеролът й се повишил. Настъпила и рязка промяна в теглото.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

И водата е опасна. Може докато пиеш да се задавиш и да умреш. Обаче това не значи, че трябва да спрем да пием вода.

+1

Който иска да се предпази от инфекции - начина е този: Surviving in the Siberian Wilderness for 70 Years
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Няма нищо безопасно. Всичко е опасно, светът е жесток, а ние сме слаби. И водата е опасна. Може докато пиеш да се задавиш и да умреш. Обаче това не значи, че трябва да спрем да пием вода.
Може да покажеш статистика колко човека по света са умрели от пиене на вода през предната година, за да твърдиш колко е опасно пиенето на водата. Без такава статистика това е хипотетична теория. Опасността не е булева стойност, а има по-опасни и по-безопасни неща. Логично е да се пазим от по-опасните. Водата е жизнено важна и без нея умираме бързо. Ваксините не са от първа необходимост и без тях няма да спре света, както не е сприрал преди тяхното появяване.

Аз съм само за задължителни ваксини за опасните заразни болести. Останалите да си ги слага, който иска. Мен не ме бърка изобщо, че някой идиот е умрял от инфекция след леко одраскване, защото е антиваксър.
Вероятно си от хората, които се изживяват като Господ и смятат, че е тяхно право да решават вместо другите.
Във връзка с ваксините и другите медицински интервенции съществуват:
- Европейска конвенция за правата на човека (Италия е осъждана заради задължителност на ваксини)
- Конвенция за защита на правата на човека и на човешкото достойнство във връзка с прилагането на постиженията на биологията и медицината: Конвенция за правата на човека и биомедицината
България е ратифицирала първата през 1992-ра, а втората през 2003-та, което ги прави задължителни с приоритет над местното законодателство. На основание и двете ваксинирането не може да е задължително без значение какво е написано в местните ни закони. Казано с прости думи, и в момента ваксинирането не е задължително. Объркващите текстове в нашите закони (където се твърди, че е задължително) се бранят от фарма мафията, за да могат да продължават да се заблуждават по-простите хора и да трупа фарма мафията печалба от това. Това влиза в дефиницията на престъплението измама.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Никакви статистики няма да губя време да вадя, тъй като няма аргумент, който да те убеди, че най-голямото постижение в областта на медицината е полезно и всъщност е причина да сме живи сега. Това, което пиша е повече за останалите потребители, четящи темата.

Ако влагаше мисъл в това, което пишеш досега сам щеше да си стигнал до извода, че фарма мафията иска да има хора, които не си слагат ваксини, за да има къде да се развъждат и мутират болестотворните вируси и бактерии. Ако всички хора си слагаха ваксини повечето заразни болести, за които има ваксини, вече щяха да са напълно изчезнали. Пример е едрата шарка, която е напълно победена с ваксина и вече не съществува като болест - съответно, няма нужда от слагане на ваксини за нея. Добре, че сте вие, антиваксърите, за да има инкубатори на болести, които да увеличават милиардите на фармацевтичната мафия.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Точно модифицирани (генномодифицирани) версии на болестите се вкарват чрез някои от ваксините (в това число и Gardasil). Ваксинираните с ваксина с жив вирус са потенциално опасни заразители, с това, което носят в себе си. Ваксините не гарантират здраве и така наречения имунитет. Никой доктор не би ти дал гаранция, че ще бъдеш абсолютно сигурно имунизиран ако се ваксинираш. Не са малко случаите когато човек уж "имунизиран" се разболява от същата болест.
Без нужда от доказване на ефективността им ваксините гарантират сигурни приходи, което за предпочитане пред променливото количество приходи от лекарства, тъй като заболеваемостта от конкретна болест не е фиксирана. Освен това защо да плащаш за експерименти за ваксините си, като може да експериментираш върху по-наивни хора, от което вместо да губиш, печелиш пари? И ето че се връщаме на това, с което почна темата - шествалентната ваксина Хексацим. Ако някой погледне листовката, ще установи, че става въпрос за ваксина с неуточнено ниво на безопасност. Блаженни вярващите в "най-голямото постижение в областта на медицината"!
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Много важно е правилната информираност за злото и доброто от ваксините.
Това което в момента правим тук е точно това - взаимно се информираме и за лошата и за добрата страна на ваксинирането.
Никой не отрича, че има ползи от ваксинирането. НО до една разумна граница.
След това прекаляването е опасно вредно и смъртоносно.

Тest казва : "Ако всички хора си слагаха ваксини повечето заразни болести, за които има ваксини, вече щяха да са напълно изчезнали"
Това е доста наивно. Фармацевтичните корпорации няма никога да допуснат да изчезне болест за която задължително се ваксинира населението на цели континенти. Дори наистина да изчезне те ще я пуснат отново. Няма как да се лишат от милиони поръчвани ваксини всяка година. Това ще ги лиши от милиарди долари всяка година. Наивно е да се смята, че фармацевтичните корпорации имат интерес болести да изчезват или хората да бъдат здраве.
Нещо повече те имат измислени вируси на склад само чакат удобен момент за пускане внимателно един по един. За тях разбира се, съответно имат и готови ваксини.
Много им се иска да натиснат повече, но и те трябва да го правят с мярка. Нали ако ни изморят всичките тогава няма да има кой да си слага ваксините им. :)
За съжаление 90% от американците са дори по-наивни да смятат, че правителството им е загрижено за тяхното здраве и като им кажат "ваксинирайте се", те послушно отиват под строй.
Така ще отидат да им сложат и чипове под кожата , за което ги подготвят от известно време, но това е друга тема.


Ето един разумен мъж с трезва оценка за ползи и злини от ваксини(виж 28мин.) и за престъпното здравеопазване:
Истинското здравеопазване не е в хапчета и ваксини, а в здравословно хранене и здрав начин на живот.

[video=youtube;GKd1TVoRwlk]https://www.youtube.com/watch?t=31&v=GKd1TVoRwlk[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Фармацевтичните корпорации имат измислени вируси на склад само чакат удобен момент за пускане внимателно един по един.
Това е съвсем различна тема и ако е вярно няма никакво значение дали някой е ЗА или ПРОТИВ ваксините. Друг е въпросът, че масови пандемии със смъртност над 50% има на всеки няколкостотин години и според природната логика съвсем скоро ни очаква следващата. Тогава кое ще е по-добре, да платим за скъпи ваксини на фармацевтичната мафия или България от 6 да стане 3 милиона, а по улиците да се въргалят трупове както е било през средновековието?
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Много ще ми е интересно защитинците на задължителни ваксини да погледнат какви са статистики, хайде не на смъртни случай на леки и тежки увреждания на децата именно след такова нещо.
Аз самият все още нося последиците от задължителните ваксини. Мога да говоря до утре но няма смисъл.

Помислете над следното след като всички учени, медици и експерти по медицина без значение от която и да е медицинска школа западна или източна без значение дали говорим за конвеционална или алтернативни медицина та всички са съгласни за едно - ако човек има здрава и функционираща имунна система той няма как да боледува или да има какъвто и да е проблем. А тези ваксини именно сбъркват имунната система, точка по въпроса!
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Помислете над следното след като всички учени, медици и експерти по медицина без значение от която и да е медицинска школа западна или източна без значение дали говорим за конвеционална или алтернативни медицина та всички са съгласни за едно - ако човек има здрава и функционираща имунна система той няма как да боледува или да има какъвто и да е проблем. А тези ваксини именно сбъркват имунната система, точка по въпроса!
По-голяма глупост не съм чел откакто съм регистриран във форума.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

По-голяма глупост не съм чел откакто съм регистриран във форума.

Е то е нужно акъл да имаш за да асимилираш информацията. За 1-вото ми изречение може да питаш всеки 1-ви курс по медицина. За 2-рото ми изречение може просто да четеш, каква част от усложненията удрят имунната система, каква част отключва каква редица заболявания и каква част отключва генетични заболявания. Не е трудно да проучиш, нужно е да ползваш сивото си вещество и да спреш с високопарните си изводи!
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Това, което си написал е абсолютна глупост и не просто е невярно, а е точно обратното на истината. Нещо повече, това е опасна форма на неграмотност, която някой ден може да ти струва живота. Мога да навляза в детайли защо е така, но нощта е прекалено напреднала за такъв род обяснения. Може би утре.
 

Горе