Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Интересно как го реши това. Човек вече има нови познания за своя организъм и природата. Естествената храна, чистия въздух и по-ниското ниво на стрес увеличават живота. Вече не е нужно да се гладува и живее в лоши хигиенни условия (поне в цивилизованите държави). На мен медицината не ми е подобрила особено живота, тъй като не съм ходил на преглед/лечение от много години (не помня точно от кога). Като цяло съм здрав и не боледувам много. Заблуда е, че животът близо до природата ще намали продължителността на живота и числеността на населението. Всъщност, ще направи точно обратното. Просто някои хора ще се прецакат, защото няма да могат да експлоатират лошото човешко здраве.
Само в моята рода знам за 10 смъртни случаи на деца от поколението на дядовците и бабите ми. Естественият подбор е работел с пълна сила. Това е и добро и лошо нещо.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Ее ся кът сме модерни ного ясно чи нямам нишо против дофторите и фърмацията,,, ама толкоз медикаменти има а те знаят само некой дето са им оставили брошури за афилейт
Бахти пазарната икономика дето пичели от здравето на хората,,, един е дофтора, тва е др Мърмърски
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Само в моята рода знам за 10 смъртни случаи на деца от поколението на дядовците и бабите ми. Естественият подбор е работел с пълна сила. Това е и добро и лошо нещо.
Колкото и грубо да звучи хора постоянно умират, тъй като това е част от живота. Продължителността на живота много зависи от условията на живот (има си и доза независещо от теб). Най-често преждевременната смърт идва от недохранване и лоша хигиена. Няма измислена ваксина срещу недохранване и лоша хигиена. Единственият лек е добра храна и добри условия на живот, което няма много общо с медицината. Медицината помага когато въпреки старанието за водене на добър (според теб) живот се разболееш. Не може да живееш зле и да нямаш ядене, а вместо хляб да ти педлагат ваксина срещу туберколоза.
Мен не ме притеснява естественият подбор. Ако ще умирам, просто ще умра и толкова. Това, което ме притеснява е неестествения подбор, който осакатява и умъртвява живи и здрави хора, които не биха пострадали или умряли при нормални обстоятелства.

@Test
За да се сравняват средна възраст от две епохи, преди да дадат всичките заслуги на медицината, трябва да се направи анализ на причините за смъртността в двата случая. Ако в единия случай масовата причина за смърт е глад (например), е смешно да хвалим медицината за тази разлика.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Най-често преждевременната смърт идва от недохранване и лоша хигиена. Няма измислена ваксина срещу недохранване и лоша хигиена.

Абе момче, спри се бе, говориш пълни тъпотии... Значи половин Африка трябва да са измрели вече?! А там живеят над 1 милиард души.

Ако ще умирам, просто ще умра и толкова. Това, което ме притеснява е неестествения подбор

Като си мъртъв на теб ти е все тая, трудно е за околните. Същото е и като си глупав...
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

И в допълнение - най-смъртоносното животно е КОМАРЪТ - 750 ХИЛЯДИ ДУШИ ГОДИШНО!!! Защо, ами защото носят бая кофти болести - независимо от дохранването и добрата хигиена.
Източник: http://www.gatesnotes.com/Health/Most-Lethal-Animal-Mosquito-Week

И сега статистиката за вредата от ваксините (източник: http://www.politifact.com/punditfac...dc-statistics-say-about-vaccine-illnesses-in/)
We looked at 2014 VEARS data, which covers reports processed as of Dec. 14, 2014. VAERS data shows (as of Feb. 3, 2015):

1,244 cases of people reported hospitalized
416 cases of people reporting a disability
122 reported deaths
388 reported life-threatening cases

И тук тезата ти малко издиша... И ние какво сега? Трябва да спрем да борим маларията и да разработваме ваксини, защото кварталната клетка от спящи агенти с ролки на главите на БГ Мама е казала, че ваксините са вредни?!
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Абе момче, спри се бе, говориш пълни тъпотии... Значи половин Африка трябва да са измрели вече?! А там живеят над 1 милиард души.



Като си мъртъв на теб ти е все тая, трудно е за околните. Същото е и като си глупав...
Точно в Африка основен проблем е гладът и мизерията. Там масово се живее с под $1 на ден. Когато има масова смърт не е задължително да умрат всички. Просто умират повечето. Гладът и мизерията не се лекуват с медицина. С лоша храна и хигиена (в Африка тези проблеми са силно изразени) имунната система става супер слаба и ако не успят да умрат от глад, умират от болести заради слабия си организъм.
Всеки умира все някога. Няма как да се измъкнеш от смъртта. Важното е да не ускоряваш процеса с медицински експерименти върху теб. Аз не позволявам да се експериментира върху мен. Твое право е да позволяваш медицински и всякакви експерименти върху теб. Все пак животът ти си е твой.
 
От: От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

умират от болести заради слабия си организъм.

Дай да уточним нещо... Храната дето я ядеш минава през стомаха, червата и излиза от гъ*а. Имунната система е друго нещо :)

Мангала дето се къпе всеки ден в Ганг, а братчед му сере в реката 100 метра по-нагоре има 1000 пъти по-здрава имунна система от теб. Ти като един разглезен европеец не си бил изложен на въпросните "предизвикателства" на околната среда и "твоята супер-имунна система" не знае как да реагира на тях :) Иначе за доста от страните в Африка няма да ти дадат виза, яко нямаш необходимите ваксини. Иначе ще трябва да те връщат в чувал :)
 
От: От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Дай да уточним нещо... Храната дето я ядеш минава през стомаха, червата и излиза от гъ*а. Имунната система е друго нещо :)
К'о каза? К'о? Чрез храната ние вкарваме нужните на организма вещества. Ние не изхвърляме всичко, което вкарваме в организма чрез храната, тъй като в противен случай не би имало смисъл да се храним. Когато не получаваш храни съдържащи конкретни неща, които са ти нужни, организмът и съпротивителните му сили отслабват. Ако не се храниш с добра храна и живееш в лоши условия, това не те калява, а те изтощава. Лошият начин на живот съкращава продължителността му. Каляването се получава само при излагане на лоши условия в допустим минимален размер. Недопустимо (според мен) е да поемаш прекалено големи рискове за здравето и живота си заради каляване.
Това къде и на какво основание дават визи е резултат от нечии държавнически решения. Всяка държава (в лицето на нейните институции) има право да решава по какви правила да приема посещение на чужденци. Твое право е да искаш или да не искаш да посетиш конкретната държава.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Колкото и грубо да звучи хора постоянно умират, тъй като това е част от живота. Продължителността на живота много зависи от условията на живот (има си и доза независещо от теб). Най-често преждевременната смърт идва от недохранване и лоша хигиена. Няма измислена ваксина срещу недохранване и лоша хигиена. Единственият лек е добра храна и добри условия на живот, което няма много общо с медицината. Медицината помага когато въпреки старанието за водене на добър (според теб) живот се разболееш. Не може да живееш зле и да нямаш ядене, а вместо хляб да ти педлагат ваксина срещу туберколоза.
Мен не ме притеснява естественият подбор. Ако ще умирам, просто ще умра и толкова. Това, което ме притеснява е неестествения подбор, който осакатява и умъртвява живи и здрави хора, които не биха пострадали или умряли при нормални обстоятелства.
Не си глупав, но пишеш глупости. От вирусни инфекции не можеш да се спасиш, каквато и хигиена да спазваш и каквато и имунна система да имаш. Всичките ми роднини са починали от болести, за които тогава, преди близо 100 години, не е имало лекарства и адекватно лечение. А иначе, ако изгубиш 8 деца, както се е случило на прабаба ми, най-вероятно няма да си толкова корав.
 
От: От: От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазване

Каляването се получава само при излагане на лоши условия в допустим минимален размер.

....с други думи току-що описа поставянето на ваксина :)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Всичко е до наследствен ген - ако си с кофти гени, ако ще и в лабораторни условия да живееш, пак ще умреш по-рано от да речем наркоман, хроничен пушач, алкохолик, бачкатор в циментова фабрика и подобни. Медицината няма да ти помогне в случая или поне в 21в:)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

18 души са яли от съмнителното за антракс месо

"Предприети са профилактични мерки спрямо изброените по-горе лица, включващи антибиотична профилактика, указание на ОПЛ за медицинско наблюдение. Относно профилактиката с антибиотици обаче се срещала силна съпротива от страна на лицата, на които е назначена, допълват от здравните власти."

Абе да не са хора от форума това? :lol: Анти-ваксъри, анти-антибиотици. Xахахах Иначе е видно, че тъпотията ходи по неграмотните .... в селата.
 
Последно редактирано:
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

18 души са яли от съмнителното за антракс месо



Абе да не са хора от форума това? :lol: Анти-ваксъри, анти-антибиотици. Xахахах Иначе е видно, че тъпотията ходи по неграмотните .... в селата.

Е то само като прочетеш за какво става въпрос:

Съмнителната за антракс крава дава симптоми за някакво заболяване - изкарване на пяна и кръв от устата, и поради това на 7 юли тази година тя е заклана от пострадалия. Още три лица са участвали в клането и разфасоването й.
Да ги изолират и да ги оставят да измрат.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Въпрос към анти-ваксърите.

Щяхте ли да се ваксинирате против антракс или щяхте да разчитате на добра храна и лична хигиена?
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

"Мълчанието на агнетата" е много готин филм :)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Да, мълчанието е злато. :) Не бих се ваксинирала против каквато и да е болест. Рядко консумирам месо, освен пилешко, така че мога да се простя и с него.
 
Последно редактирано:

Горе