Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

Линка на RealMoney поне на мен не ми работи, но ето новината от Нова - http://nova.bg/news/view/2016/10/05...т-на-картинките-върху-кутиите-с-цигари-видео/

Най-интересната част е точно в последните секунди от видеото, където казват "А в Германия още един човек се е припознал в същата снимка". Извода е, че пушенето води до халюцинации :D
 
Извода е, че пушенето води до халюцинации :D
Тц, никъде не се каза, че разпозналите се са пушачи. ;) До халюцинации води параноята, която тресе непушачите. :D
 
Нито пък се казва, че не са ;)

Предлагам нова бизнес стратегия. Вместо да се правят картончета и лепенки с шарки и цветленца, да се правят такива с болни и трупове, ама взети от телевизията и киното. Може даже да плащат за реклама когато излезе нов медицински сериал.

И да вметна една статия от миналата година, на която сега попаднах: Екоавтомобилите замърсяват въздуха не по-малко от старите дизелови автомобили
Един вид - защо изобщо да правим екологични автомобили, след като от ауспуха на дизеловите излизат максимум пренебрежимите 15% от общите им замърсявания. Значи в задръстванията става такава смрад защото колите постоянно тръгват и спират, което съответно изтрива гумите им повече. Тогава е редно да се погрижим и за затлъстелите хора, защото те изтриват подметките на обувките си много по-бързо. Никой пушач обаче не бива да спира да пуши, защото ще надебелее, а токсините причинени от обувки ще са по-големи отколкото тези от цигарите. Освен това бягането в парка също трябва да се избягва, защото там настилката предполага по-бързо износване на обувките.
 
Нито пък се казва, че не са ;)

Предлагам нова бизнес стратегия. Вместо да се правят картончета и лепенки с шарки и цветленца, да се правят такива с болни и трупове, ама взети от телевизията и киното. Може даже да плащат за реклама когато излезе нов медицински сериал.

И да вметна една статия от миналата година, на която сега попаднах: Екоавтомобилите замърсяват въздуха не по-малко от старите дизелови автомобили
Един вид - защо изобщо да правим екологични автомобили, след като от ауспуха на дизеловите излизат максимум пренебрежимите 15% от общите им замърсявания. Значи в задръстванията става такава смрад защото колите постоянно тръгват и спират, което съответно изтрива гумите им повече. Тогава е редно да се погрижим и за затлъстелите хора, защото те изтриват подметките на обувките си много по-бързо. Никой пушач обаче не бива да спира да пуши, защото ще надебелее, а токсините причинени от обувки ще са по-големи отколкото тези от цигарите. Освен това бягането в парка също трябва да се избягва, защото там настилката предполага по-бързо износване на обувките.
Най-после започна да звучиш логично в тази тема. :D
 
@testkiwi, сега се сещам, че и ''твоето'' фолио ще свърши страхотна работа за прикриване на стрес-картинките. Колко върви метъра? ;)
 
Аз доколкото знам това е европейско изискване. Примерно и в Белгия е така, със снимки, но там не слагат чак такива "горзни" неща.
 
Някоя IT да има? Нещо за кутия като Карелия слимс? :) И моите вече са с картинките, от два дни вече май почти няма сече пушачи около мен, които да нямат от "красивите" кутии. :)
99689094_1_585x461_metalna-kutiya-za-tsigari-tabakera-kalaf-za-tsigari-100-mm-s-kopche-gr-byala.jpg


ако се интересуваш драсни на ЛС
 
@Krumov, страхотни са. Тези предполагам вървят към 7-8лв бройката? Определено са по-добри като визия и изработка от кейсовете, които са само дъно.
 

Горе