Открива ли се нова продуктова ниша с новите опаковки на цигарите?

@Krumov За плачене е, но ти ще избереш да се посмееш.
@nandibandi Да пиеш кафето без цигара всъщност е изключително по-хитро. Усещаш му вкуса, не се давиш и хриптиш, а и излиза по-евтино. И ще те помоля да ми дадеш някоя книга на тоя Чавдар да се образовам за браковете.
 
@tripledeuce, не се впрягай толкова. Не го знам кой е Чавдар и не вярвам да е писал книги. Видях го, стори ми се смешно и го постнах. Това не значи, че одобрявам домашното насилие, всъщност, убедена съм, че и Чавдар не го одобрява. ;)
Релакс.
 
Хахахаха, тоя ще да е, мръсника. :D
 
ТО ПА ЕДИН ЖИВОТ... :D

А кога ще видим проучване, показващо, че здравеопазването съкращава живота с повече?
 
ТО ПА ЕДИН ЖИВОТ... :D

А кога ще видим проучване, показващо, че здравеопазването съкращава живота с повече?


Да и това е вярно. Политици и всички се бият в гърдите с думите "лекуваме повече хора от когато и да било", без да си дават сметка колко абсурдно звучи това...:D
 
Малко актуална информация - продуктите, които коментираме тук вече са факт. :) :) :) Продават се даже в ''наше село'', а това значи, че в градовете ги има навсякъде. Още не съм ги видяла, но утре отивам специално да си купя - снимам и качвам да видите. Доколкото ми ги описаха са картонени кутии с форма на оригиналните, в които си поставяш обезбразените, включително има и слим модели. Не разбрах дали имат декорации и каква е цената, но ще проверя, ще купя и ще докладвам. :)

Още нещо относно гадните снимки: Човек от Своге води дело срещу кампанията (не знам срещу кого точно), понеже на някои кутии има снимки на баща му - овързан с апарати, маркучи, изобщо трагична гледка. Та, оказва се, че човекът на снимката не само не е дал разрешение да му разпространяват публично снимките, но..... никога не е пушил!!! В това състояние се е оказал след катастрофа.
Да ви таковам кампанията - една пропаганда да не могат да изфабрикуват като хората. :)
 
Още нещо относно гадните снимки: Човек от Своге води дело срещу кампанията (не знам срещу кого точно), понеже на някои кутии има снимки на баща му - овързан с апарати, маркучи, изобщо трагична гледка. Та, оказва се, че човекът на снимката не само не е дал разрешение да му разпространяват публично снимките, но..... никога не е пушил!!! В това състояние се е оказал след катастрофа.

:D:D:D
дай линк! :rolleyes:
 
:D:D:D
дай линк! :rolleyes:

Ще дам, веднага щом намеря нещо публикувано по случая. :)

Ето и калъфчетата, за които говорих - три размера - за стандартна кутия, за 100мм и слим. Цена: 0.80лв.

Точно за това говорех. Е, може да се барнат малко по-добре, но като за начало са ок, гланциран картон, нищо кой знае какво. Продавачката каза, че ги купуват като луди, та... ето, че се откри нова продуктова ниша, все пак. :)

WP_20160922_15_32_16_Pro_1.jpg
 
А кой е тогава? Както се вижда, източникът ми е youtube, какво да му проверявам? :)

Всъщност, отдавна се спекулира с участието на Кубрик в пропагандата ''moonlanding'' и се смята, че ''Сиянието'' е признание под формата на изкуство. Не мога да твърдя нищо категорично по този въпрос, но съм 100% убедена, че снимките, които вече ''красят'' цигарените кутии са подбирани на случаен принцип, без оглед на това дали заснетите са били пушачи и най-вече - без да поискат разрешение от заснетите хора и техните близки.
 
Още една идейка за бизнес. Аз например бих печатала цветни лепенки с инициалите на по-търсените марки цигари или просто такива с приятни цитати. Един лист А4 струва около 8 цента (стотинки). На него са разположени 18 лепенки (покриващи областта с идиотската снимка). Принтират се и се продават онлайн за 40/50 цента (ст) по две лепенки за двете страни на кутията или цял лист за 3.60/4.50 € (BGN), достатъчен за 9 пакета цигари. Удобното е да разполагате с принтер. По-лесно и икономично е от направата на калъфки.

malloro.png
1000156.jpg
 

Горе