Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
https://www.predpriemach.com/threads/Отворено-писмо-от-Ивелина-Каменова-до-министъра-на-Здравепоазването.61243/page-5

Нека другите да преценят, напомняш ми на флатъртърите: "ние само питаме, задаваме въпроси... " - Доктора ти обяснява надълго и нашироко, ти не вдяваш, казваш: "добре, АМА ТОВА.. ама ОНОВА..." и хайде пак отначало. Не мога да разбера с какво самочувствие влезе в 5 странична тема спор с човек, който е учил годони, за сметка на теб, която се образоваш от youtube конспиративни видеа.

А в БГ-болниците е пълно с точно такива надути пръчове, които прикриват жалката си некомпетентност с арогантно поведение и обиди и затова хората ги бият или ходят по врачки. Пак ти съдират кожата без да те лекуват, само че отношението е по-вежливо. :)

Докторе, аз не твърдя че съм лекар - аз задавам въпроси. Вие твърдите, че сте умен и сте учили много - как пък не научихте, че неврастеничното и истерично поведение е признак на слабост, а когато имаш аргументи трябва да си силен, нали? Та, силен ли сте или просто сте невъзпитан се пита в задачката? ;)

Не смятам, че схемите на прием на ваксините са ''индивидуален'' подход, защото не са насочени към индивидуалните особености на пациента, а към заболяването. Не държа на отговор - не ми се общува с простаци. В бг мама може да ми обяснят същото малко по-възпитано и културно.

Всъщност, все тая какво смяташ, след като не си компетентна по темата.
 
Всъщност, все тая какво смяташ, след като не си компетентна по темата.
Ох, не мога да чакам до 9. Излизам още сега да ти ръкопляскам на балкона.
 
@Doctor_BG Така или иначе те споменахме, дай едно мнение по темата за ncov-2019, да чуем информация от адекватен човек, защото по логиката на нандито, ако трябва да си прави операция, ще отиде и ще се довери на автомонтьор, вместо на хирург.
 
@Doctor_BG Така или иначе те споменахме, дай едно мнение по темата за ncov-2019
Викаш друг некомпетентен доктор. Нашият е гастро-ентеро.. Викни вирусолог да се изкаже
 
Чукундурите от Банско ги карантираха, но пак късна реакция, трябваше още преди 10-тина дена да се случи!

А и никой не коментира това, че държавният резерв е разпродал обдишващи апарати и други медицински техника/консумативи няколко дни преди да обявят извнредното положение!
 
Aко беше изгледал клипчето на veni8, щеше да знаеш, че хората в големите градове имат по-силна имунна система, защото ежедневно се срещат с всякакви бацили. Чувствам се сигурна, защото виждам каква бутафория са брифингите на ген. Годжи.

В Швеция се придържат към план "колективен имунитет" - всичко си работи, няма паника. Болниците спират да правят тестове дали даден болен е с covid или грип. На бас, че ще се справят по-добре от нас, паникьосаните.
Нанди, в голяма заблуда си, нещата са много сериозни. Остави икономика, политика, села и градове. Майката си трака накратко.
 
Интересно от противната на правителството гледна точка:


Или както се казва: Full me once, shame on you, Full me twice, shame on me! Та при постоянните лъжи на правителството, сега имате ли им вяра?
 
Интересно от противната на правителството гледна точка:


Или както се казва: Full me once, shame on you, Full me twice, shame on me! Та при постоянните лъжи на правителството, сега имате ли им вяра?
Стига с това правителство!!! Човечеството отива на гибел. Абе ти тъп ли си или се правиш на такъв??? Да си видял някой от друга партия да критикува нещо наскоро???
 
нещата са много сериозни.

Не са сериозни - страшни са. Извънзаконното и противодържавно положение имам предвид.

ето и №3 Гледайте и оборете изложеното, ако можете

 
Ох, не мога да чакам до 9. Излизам още сега да ти ръкопляскам на балкона.

Моме, ти не намерили най-накрая някой да те пляска с кожената палка от време на време, че да ти избие празния въздух от главата...
 
Моме, ти не намерили най-накрая някой да те пляска с кожената палка от време на време, че да ти избие празния въздух от главата...
Намерих, а ти? Чудна работа защо си мислите, че сексуалните контакти възпрепятстват мисловните процеси?

И какъв ви е проблема с различното ми мнение, бе мама му стара? Вие нали сте шаш? Нали ще го духате много скоро и много яко? Кво ви бърка, че някой не е тъп като гъз, а мисли логично, търси информация и ви я дава, за да ви помогне. 'Фърлям и аз бисери на прасетата...
 
Tedkata_m,
При положение че това правителство ме е излъгало поне 10 пъти, а са много повече реално, как да им имам вяра сега?
До 8-ми март казваха че всичко е ОК, на 13-ти март точно ден след като ЕС обяви помощите, и този кризисен щаб обърна лопатата, по волята на най-големия фурнаджия у нас.

Не казвам, че няма опастност, има такава. Но нещата се преекспонират, едни врякат, други не спазват нищо. За да се размием по леко трябва по-старите и тези със здравословни проблеми да се изолират правилно.

НО! В тази държава никой не действа адекватно, нито правителството, нито старчоците. Реално по-младите са по-дисциплинирани, старчоците си ходят на махленски сбирки и не им дреме.

И тази тема съм я създал не да се налага нещо, а да се коментират различни тези и ситуации с някакъв разум!
 
Явно не зацепи аналога с автомонтьора и хирурга? Да питаш пламен пасков за коронавируса е като да питаш автомонтьора ти да ти направи операция.
 
Явно не зацепи аналога с автомонтьора и хирурга? Да питаш пламен пасков за коронавируса е като да питаш автомонтьора ти да ти направи операция.
А ти чу ли Пламен Пасков какво казва всъщност? Страх те е да чуеш, та да не се наложи да се замислиш, а? ReminD, изумяваш ме. Точно ти да се връзваш на поредните тинтири-минтири театри на тиквоча... от теб не го очаквах.
 

Аз само това гледах, което дава информация, и не е от политически анализатор, дето се тътри по студиата на БСПТВ и АЛФА ТВ. И никой не е задължен да гледа 3 видеа по 40 минути за да може да се запознаем с тезата ти, всъщност каква е тя? Тея неща които стават тук, стават по целия свят.
 
Тея неща които стават тук, стават по целия свят.
Тцъ, не стават по целия свят и не стават по толкова недоклатен начин. Тезата ми е, че това е просто поредният грип, и то не от най-тежките. Мерките за "борба" с него са по-лоши, много по-лоши от самия вирус. Млади хора с образование сте, а разсъждавате по-тъпо от бабите по селата. Тъжно е.
 
Тцъ, не стават по целия свят и не стават по толкова недоклатен начин. Тезата ми е, че това е просто поредният грип, и то не от най-тежките. Мерките за "борба" с него са по-лоши, много по-лоши от самия вирус. Млади хора с образование сте, а разсъждавате по-тъпо от бабите по селата. Тъжно е.

Добре бе, толкова ли е трудно да си направиш един шибан рисърч, дето ще ти отнеме 1 минута?
Covid_19_CFR_by_age_vs._US_Seasonal_Flu_3.png


Its just a FLU... mhm , да не си фенка на тръмп?
13df46326d801727637a250bdba1bb81.png




https://www.marketwatch.com/story/c...mal-business-right-wrong-heres-why-2020-03-09 ( това като че ли за теб е писано )


ето и на доктора стрийм за пропаганда, фалшиви новини, или сиреч за такива като тебе, които се връзват на глупости. Тук имаш 4 медицински лица, включително пулмолог и доктор специалист по инфекциозни болести, но пък предполагам, че щом не говорят за политика и са доктори, няма да ти е интересно.
 
Последно редактирано:
е изглежда шокиращо графиката, защото все още са малко заразените, а хубавото е, че май така и ще си остане.
Тук може да поспоря малко. Все още са малко, защото много от тях не знаят че са болни все още. Дано да не съм прав, но...

Тезата ми е, че това е просто поредният грип, и то не от най-тежките. Мерките за "борба" с него са по-лоши, много по-лоши от самия вирус.
Да, поредният грип с десетократно по-голяма смъртност, и няколко пъти по-голяма заразност така да го кажа. Доста кофти ако си мислиш, че това е "поредния грип" и, че "ни пръскат със самолети". Много лошо :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе