От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

от изнудване и рекет онлайн

Защо само онлайн, защото за офлайн се иска дупе

А по темата, печеля пари забавлявайки се с бляновете и комплексите на хората
 
От: От какво печелите пари онлайн

Някой знае ли как се печели без работа
 
От: От какво печелите пари онлайн

Някой знае ли как се печели без работа
:) Не харесвам хора, които чакат наготово без да дадат било то и само труд. Без труд нищо не става и без четене :). Искаш да изкарваш- четеш и се трудиш. Нищо лесно няма в живота! Всяко нещо си иска неговото. Прочети темите и ще ти се изяснат нещата ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Здравейте,преди месец си направих сайт http://www.get-biceps.com/ и се мъча да изкарам някой лев от там чрез афилиейт маркетинг,но нещо не се получава.Ако може някой,който разбира да хвърли едно око и да даде някакъв съвет?Благодаря предварително!
 
От: От какво печелите пари онлайн

махни си българското име от сайта... засега само тоя съвет мога да дам.
ползвай псевдоним
Bicep Chuck примерно :D
 
От: От какво печелите пари онлайн

Къде има българско име освен в е-mail-a?
Bicep Chuck е готино ама звучи малко като хормонален растеж с много стероиди и химия всякаква, на мене лично не би ми вдъхнало доверие :) И все едно съм си сменил 1вото име с Bicep.Скандално си е хаха :)Това е в кръга на шегата.Благодаря за съвета,оценявам го!
 
От: От какво печелите пари онлайн

има го в първата статия в първото изречение :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

А да :) иначе става ли сайта като цяло?Вчера беше на 3та страница на гугъл.
 
От: От какво печелите пари онлайн

От доста неща, разнообразни и бавно и постепенно изискващи все повече сиви клетки в главата. Преди около година и половина почнах с PTC сайтовете (като всеки де), естествено ми платиха само необукса тогава, но бавно и постепенно намерих други, които са сигурни и плащат. Ясно ми беше, че трябва да трупам реферали, за да печеля, ама не ми се искаше да зарибявам българи, за да спомагам за отъпяването на населението..и без това си имаме доста манговци. Та направих си сайт с WordPress, който по ключова дума трябваше да събира около 40.000 , стана хубаво сайтче. Бавно и полека започнах да се качвам в Google (като се сетя как след като направих цялото съдържание сам, към 120 страници с доста полезна информация после съм адвал като луд по директории по 16 часа на ден..буквално). Така...после открих, че има програмки за тия работи и почнах да ги ползвам. Сега сайтчето има около 10.000 посещения месечно и дневно ми се събират общо във всички сайтове по около 100тина човека, доволен съм. Включих и други начини за печелене на пари (GPT, MLM и т.н.), та сега вече почти не се занимавам с този сайт, минах изцяло на МЛМ в различни форми и съм доволен, но основното, което все трябва да разбере е, че трябва ааадски мнгоо работа и безсънни нощи. Откриваш все нови и нови неща и започваш да можеш все повче и повече неща.

Та така, айде живи и здрави всички :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Здравейте,преди месец си направих сайт и се мъча да изкарам някой лев от там чрез афилиейт маркетинг,но нещо не се получава.Ако може някой,който разбира да хвърли едно око и да даде някакъв съвет?Благодаря предварително!

Ами кажи какъв трафик му пускаш на тоя сайт?

Sales Pages се правят не случайно на една страница, а не като сайт.

Текстът ти е едно цяло. По-добре е да го разделиш с подзаглавия, които да позволяват "сканиране" на страницата по диагонал от посетителите.

Ето ти една семпла формула.

1. Трябва ти ясно заглавие, което да показва решението на проблема, който имат купувачите ти. Болднато, центрирано и добре изпъкващо.
(напр.
Как "най-кльощавият" в училище,
унижи анаболните говеда в залата
като качи огромна мускулна маса за 3 седмици
то без никакви стероиди."
ОК, признавам си, че малко се изхвърлих, но мисли в тая насока :)

2. Следва описание на проблема (защо ти трябва мускулна маса)

3. Твоето решение на проблема (предимствата на твоя продукт)

4. Доказателство, че твоето решение работи (testimonials)

5. Scarcity (напр. остават още 5 бройки преди да вдигнем цената)

6. Бонус (получаваш и това, ако купиш днес - стига да можеш да го предложиш)
 

Горе