От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

dianapetrova - колко парички излиза превод на сайт за коли с 20 страници .говорим за технически англииски за коли..имам предвид думи като - гарнитури, задни мегачи..предни и т.н.
 
От: От какво печелите пари онлайн

кой отговор е за Text-Ads-Links ? Не са ППЦ, не са афилиейт, най-близкия отговор е "Продвам реклама по сайтовете си директно", но не е точно.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Имам реклами от Copeac, обаче никакви пари не съм направил то там. Същото е и с AdBrite (което го няма в списъка). Взех едни пари от WidgetBucks веднъж, но май това ще ми е от тях, умряла работа са.

Иначе едни от основните ми пера в приходите, освен Адсенс са ТЛА и Контера, които ги няма горе в списъка.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Май най-силни са адсенса, афилиейт програмите и продажба на собствени продукти. Мисля че е повече от норално това, което показва статистиката. Давайте още мнения, аз примерно ще ми е интересно да се пробва и нещо различно като продажба на собствен продукт или дропшипинг. Въпрос на предпочитания. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Еми за сега само от EasyTrader.Чакам малко парички да взема 14 домейна и ще почвам. :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

"Потребители,които са гласували: 93" ... само толкова ли сме ?
 
От: От какво печелите пари онлайн - Make Money Online

Все така да си, бате. ;) Дано повечко хора влязат в темата да дадат вот за това което ги издържа или им добавя пари в джоба всеки месец. Успехи, и давайте още мнения.;)

Не е точно така ,даже сега съм я закършил мн зле ама както и да е ;) добре е да сме надъхани нали ? ]:)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Определено е добре да сме надъхани, така ще виждаме по оптимистично и следователно ще сме отворени за нови идей и добри резултати. ;) Този пул доста добре синтезира информацията. :) Дано да се пълни все така.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Гласувах за AdSense, EasyTrader и Продвам реклама по сайтовете си директно
 
От: От какво печелите пари онлайн

За 2nd tier някой чувал ли е? ;)
Не ми е много при сърце да се занимавам с билкови продукти и за това се съсредоточавам над 2ри тиер. Също така пада по някой долар от афилиейт на различни хостинги.

Честно казано страхотното на програми като moreniche с техните хербал продуктите е, че те учат как да монетизираш информацията в интернет. Все пак всичко е търговия на информация. Определено съм изкарал повече пари от знанията натрупани покрай хербал продукти от колкото от самите тях.
 
От: От какво печелите пари онлайн

айде и аз се записах :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

вземи по прочети и поработи малко повечко от сегашното и може би някои ден ще печелиш.

Имам реклами от copeac, обаче никакви пари не съм направил то там. Същото е и с adbrite (което го няма в списъка). Взех едни пари от widgetbucks веднъж, но май това ще ми е от тях, умряла работа са.

Иначе едни от основните ми пера в приходите, освен Адсенс са ТЛА и Контера, които ги няма горе в списъка.
 
От: От какво печелите пари онлайн

за да не ме обвиняват пак в спам, който иска да разбера моя начин за правене на пари онлайн да ми пише лично
 

Горе