От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Абе комуне, не че нещо ама дай някой друг довод освен, че показва платената си принадлежност.
Чудно ми е как сме загубили 1/3, след като сме си върнали примерно Добруджа?
Какво общо имат нацистите, след като няколко месеца преди окупацията на твоят любим вожд, всички нацисти са аут от БГ?
От какво ни спасява любимият ти вожд?
Какво общо има "спасяване" с окупация 45 години?
Кажи УК като са спасили/освободили Франция, дали са я окупирали?

Чудна ми е твоят комунизъм платен към някой ли е или просто мрази свободата, човешките права, правата на лична собственост и личностното развитие? Кажи ми коя ти е любимата книга и автор от болшевизма до пост болшевизма на Путин(нали знаеш, какво казва другият ти вожд - голяма грешка направили навремето ,че разтурили СССР)?
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Капанов, откъде се пръкна бе червен трол, да вдигаш разни теми от 2 години?
Некви избори ли наближават, че активизирахте комунистическата пропаганда?

Ей го още един копитопитек антикомунист :lol: Демокрадчето да те светна, че насред Париж има метростанция Сталинград за благодарност към руските войски и подвига им при Сталинград. Много ви е страх от тоя комунизъм бре ( дето никога не го е имало )
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Ей го още един копитопитек антикомунист :lol: Демокрадчето да те светна, че насред Париж има метростанция Сталинград за благодарност към руските войски и подвига им при Сталинград. Много ви е страх от тоя комунизъм бре ( дето никога не го е имало )

Крумов на колко години си мойто момче? Ходил ли си на ленински съботник във вторник?

И не знам какво животно е това копитопитек, би ли ме светнал? Не че нещо, ама си мисля че се мъчиш да обиждаш по особено глупав начин.

И по въпроса - то комунетата са започнали от Франция, така че е нормално.

Поредния патриот-русофил. Баси оксиморона.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Крумов на колко години си мойто момче? Ходил ли си на ленински съботник във вторник?

И не знам какво животно е това копитопитек, би ли ме светнал? Не че нещо, ама си мисля че се мъчиш да обиждаш по особено глупав начин.

И по въпроса - то комунетата са започнали от Франция, така че е нормално.

Поредния патриот-русофил. Баси оксиморона.


На възраст да бъда татко на 99% от форумните потребители.

Като цяло повечето антикомунисти сте на нивото неандерталците и различните питеци в разсъжденията си - избери сам представката

Името на въпросната метро станция няма нищо общо с комунизма

Нито съм патриот, нито русфил. Но обръщам внимание на фактите и истините, а не само на това което ми се иска да бъде и най-малко на нещо имагинерно като така така рекламираните от хора като теб демокрация и свобода
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

И на всичкото отгоре путкофилите/русофилите не им плащат да пишат, правят го по желание.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Капанов, откъде се пръкна бе червен трол, да вдигаш разни теми от 2 години?
Некви избори ли наближават, че активизирахте комунистическата пропаганда?

Не, просто видях темата от любопитство и реших да кажа истината.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Ей го още един копитопитек антикомунист :lol: Демокрадчето да те светна, че насред Париж има метростанция Сталинград за благодарност към руските войски и подвига им при Сталинград. Много ви е страх от тоя комунизъм бре ( дето никога не го е имало )
Интересно е как плюеш по демокрацията, а се радваш на комунистическата й посестрима. Ако не беше комунизма, демокрацията нямаше да я има бе Крумов. Изясни се със себе си. Твърденията на Здравко са мега цинични, тия уроди отродиха 2 милиона българи от Македония и ги накараха да ни мразят, а вие им се възхищавате.
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Абе комуне, не че нещо ама дай някой друг довод освен, че показва платената си принадлежност.
Чудно ми е как сме загубили 1/3, след като сме си върнали примерно Добруджа?
Какво общо имат нацистите, след като няколко месеца преди окупацията на твоят любим вожд, всички нацисти са аут от БГ?
От какво ни спасява любимият ти вожд?
Какво общо има "спасяване" с окупация 45 години?
Кажи УК като са спасили/освободили Франция, дали са я окупирали?

Прочети първоначалните искания на Югославия и Гърция на Парижкия мирен договор и после изказванията на Рузвелт и Чърчил ;) Между другото ще ти стане и ясно, че главни поощрителни на Народния съд са именно Англия и САЩ.
Окупация 45 години ? Не е никаква окупация. През ВСВ България е срещу СССР, ако си забравил :)

Чудна ми е твоят комунизъм платен към някой ли е или просто мрази свободата, човешките права, правата на лична собственост и личностното развитие? Кажи ми коя ти е любимата книга и автор от болшевизма до пост болшевизма на Путин(нали знаеш, какво казва другият ти вожд - голяма грешка направили навремето ,че разтурили СССР)?

Казвам неудобната истината, която някой се опитват да скрият.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Не, просто видях темата от любопитство и реших да кажа истината.
По-добре залягай над историята, че за пореден път не знаеш къде се намираш.
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

През ВСВ България е срещу СССР, ако си забравил :)
Лъжа. Никога не сме обявявали война на СССР.
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

По-добре залягай над историята, че за пореден път не знаеш къде се намираш.

Историята е ясно, но май не ви е удобна :)
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Лъжа. Никога не сме обявявали война на СССР.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не ме карай да изброявам факти, каква роля играе България, че някой хора ще намразят всички отпреди 1944г.
 
От: От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не ме карай да изброявам факти, каква роля играе България, че някой хора ще намразят всички отпреди 1944г.
Искам да ми кажеш кога сме обявили война на СССР. И изброй фактите да видим, съмнява ме че можеш да напишеш нещо различно от форумни емотиконки :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Казвам неудобната истината, която някой се опитват да скрият.

Аха значи, неудобната истина е, че мразиш свободата, човешките права, правата на собственост и развитие.
Само ми е чудно да ми кажеш любим болшевишки автор и книга?

Аз не знам каква е тази неудобна истина като всички разбрахме, че си платен трол.
Само за напред когато казваш "неудобни истини"(не за себе си, а иначе) гледай някой факт да сложиш, че затвърждаваш каква коми подлога си.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Интересно е как плюеш по демокрацията, а се радваш на комунистическата й посестрима. Ако не беше комунизма, демокрацията нямаше да я има бе Крумов. Изясни се със себе си. Твърденията на Здравко са мега цинични, тия уроди отродиха 2 милиона българи от Македония и ги накараха да ни мразят, а вие им се възхищавате.

Къде прочете да се възхищавам? Възхищавам се на геройзма на хората загинали за да не носим сега кафяви униформи. Колкото и да се вие по темата без руската армия ВСВ е нямало да бъде спечелена. Така прехвалените демократи започват реални бойни действия едва след като Хитлер яде шамарите в Русия. Целия западан свят признава това само в в Булагристан се плюе

Впрочем комунизъм като строй реално не е съществувал нито в СССР, нито в НРБ. В интерес на истината Сталин на Постдамската конференция предлага България да получи статут на съвоюваща страна като Италия например, но Чърчил и Рузвелт отказват.
 
От: От: От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Искам да ми кажеш кога сме обявили война на СССР. И изброй фактите да видим, съмнява ме че можеш да напишеш нещо различно от форумни емотиконки :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Хидропланите, които излизат от Варна унищожават 6 съветски подводници. С германия подписваме договор и даваме пристанищата на Варна и Бургас да бъдат ползвани, от там тръгват тежките боевете към Крим. Договора за 3 милиарда храни и дрехи, с които поддържаме немската армия до последният ден на войната. Между другото Германия все още ни дължи няколкостотин милиона неизплатени средства. България е в роля да пази балканите от настъпления на англичаните и американците. Всичко това какво е според теб ?
 
От: От: От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Искам да ми кажеш кога сме обявили война на СССР. И изброй фактите да видим, съмнява ме че можеш да напишеш нещо различно от форумни емотиконки :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Защо на 5 септември СССР обявява война на България ? Може би просто така формално сме участници във войната.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Къде прочете да се възхищавам? Възхищавам се на геройзма на хората загинали за да не носим сега кафяви униформи.
Чакай да уточним. Значи, ти си против кафявите униформи, значи си на позицията на демократите и комунистите. Те демократите давам милиарди на червената армия под формата на техника. Демократите, сиреч целия Западен свят, признава "подвига на ЧА", само ние сме плюели. Нали беше против демократите. Не те ли смущава факта, че заедно смятате нещо за подвиг? Осъзнаваш ли какво сме изгубили НИЕ от цялата тая работа? Осъзнаваш ли колко хора, българи, са избити и хвърлени като пушечно месо?

Колкото до другото, по заповед на Сталин се отродява Македония, това е коминтерновския план. Това малко ли ти е се струва?
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Къде прочете да се възхищавам? Възхищавам се на геройзма на хората загинали за да не носим сега кафяви униформи. Колкото и да се вие по темата без руската армия ВСВ е нямало да бъде спечелена. Така прехвалените демократи започват реални бойни действия едва след като Хитлер яде шамарите в Русия. Целия западан свят признава това само в в Булагристан се плюе

Впрочем комунизъм като строй реално не е съществувал нито в СССР, нито в НРБ. В интерес на истината Сталин на Постдамската конференция предлага България да получи статут на съвоюваща страна като Италия например, но Чърчил и Рузвелт отказват.

Крумов ти сериозно ли? Каква руска армия ВСВ? Да не се бъркаш с червената армия на болшвиките. За начало се запознай с историята!
А като си се запознал, виж кой е доставял основно ресурси за да издържат болшевиките и да спрат Хитлер да не стигне до Япония.
Също така основните бойни действия се научи къде са били и кой реално е изнесъл и къде е обърната войната.

Я ми обясни какво е комунизма като строй?
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Колкото до другото, по заповед на Сталин се отродява Македония, това е коминтерновския план. Това малко ли ти е се струва?


По заповед на Сталин България сега е цялостна, а не -1/3 от територията си :)
 

Горе