От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Ти признателен ли си на ЧА, че ни окупира?
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

то и ЧА има бая паметници за махане...

Един адски много ме касае, тоя на центъра в Бургас, тапосали са го на средата на площада , от където и да вървиш все трябва да го заобикаляш.

Аз искам да си минавам на право .
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

то и ЧА има бая паметници за махане...

Един адски много ме касае, тоя на центъра в Бургас, тапосали са го на средата на площада , от където и да вървиш все трябва да го заобикаляш.

Аз искам да си минавам на право .

Направо ме уби! Да го махнат, че направо да вървиш :D :D :D
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

А всъщност си мисля, че някой тук не прави разлика между Георги Димитров Михайлов и Георги Михов Димитров (на когото всъщност са кръстени булеварда и станцията), но както и да е ...
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Ами да, аз искам като си тръгна по чаршията да си вървя на право, не да обикалям, паметник , който има съмнителна художествена стойност, откровени гей послания, исторически е неточен и обиден...

Знам че паметници не е хубаво да се развалят ама могат да го преместят на някоя поляна в парк Росенец да речем. Виж в София паметника на Съветската армия как умно е сложен в средата на паока на никой не пречи който му се кефи да иде да си го види, на който не му харесва да иде по-късно на спокойствие да си го префасонира.


Направо ме уби! Да го махнат, че направо да вървиш :D :D :D
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

А всъщност си мисля, че някой тук не прави разлика между Георги Димитров Михайлов и Георги Михов Димитров (на когото всъщност са кръстени булеварда и станцията), но както и да е ...
Правим. Гемето е английски шпионин, а Гошо Тарабата е обичал да пие мастика.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Хм, redrum всъщност бил адекватен.

По тремата. Въпрос на ценности, както и с паметниците част от идеята е да се сещат и интересуват хората за тях и какъв е приноса им не само за селото, но и за човечеството.
По начина по който има Гарибалди, Ганди, Жулио Кюри и т.н.

За паметници на американци летци в София и руски моряци във Варна и аз съм против. (и за протокола съм от Варна, но живея в София)
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

За паметници на американци летци в София и руски моряци във Варна и аз съм против. (и за протокола съм от Варна, но живея в София)

А за братската могила и пантеона в морската какво ще кажеш - как може 2-та най-големи паметниците в града да са на окупатора, и примерно да няма един паметник на Левски в мащаб 1:10 спрямо тази гротеска и пропаганда ...
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

То и на руснаци, и на французи, и на американци има...
 
От: От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

А за братската могила и пантеона в морската какво ще кажеш - как може 2-та най-големи паметниците в града да са на окупатора, и примерно да няма един паметник на Левски в мащаб 1:10 спрямо тази гротеска и пропаганда ...
То това е съвсем ново измерение наглост и нелепост. Както и МОЧА и Альоша. ОК, разбира идеята за маркиране на завладяна територия и всяване на имперски репсект чрез монументалистика, нищо ново, ама пак е смахнато.

Думата беше за американците и руснаците които наистина са били убити от българи, защитаващи родината от бомбите им.

Този в Бургас е по-скоро на средата - там наистина има умрели руски войници. От отрявяне с метилов алкохол (след като разстрляли фашиста-железничар щото им казал да не пият). В София има няколко разстреляни от НКВД за изнасилвания и грабежи.
Във Видин са внесени руски войници загинали в Югославия (внос на трупове за поклонение поради липса на такива на място).
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Пичове направо си пуснете по два пръста мустаци под носа и бегайте да гоните мангалите по улиците.
 
От: От кога в София има улици с имената на американски президенти?!..

Пичове направо си пуснете по два пръста мустаци под носа и бегайте да гоните мангалите по улиците.
Boris-Treti.jpg
 

Горе