От коя бензиностанция зареждате?

От коя бензиностанция зареждате?

  • Лукойл

    Votes: 44 25.1%
  • ОМВ

    Votes: 39 22.3%
  • Шел

    Votes: 18 10.3%
  • ЕКО

    Votes: 28 16.0%
  • Ромпетрол

    Votes: 14 8.0%
  • Петрол

    Votes: 10 5.7%
  • Вектра

    Votes: 0 0.0%
  • Газпром

    Votes: 7 4.0%
  • Друга

    Votes: 15 8.6%

  • Общо гласове
    175
От: От коя бензиностанция зареждате?

Лукойл,защото имам карта с 0,10ст. отстъпка, и Еко някой път.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Тоз дизел без пари станал в Германия - 1.35 евро. Щях да пиша ние какви боклуци зареждаме за същите пари ама все едно не съм го казвал, че ще ви хване яд. :mrgreen:
 
Тоз дизел без пари станал в Германия - 1.35 евро. Щях да пиша ние какви боклуци зареждаме за същите пари ама все едно не съм го казвал, че ще ви хване яд. :mrgreen:

Не знам дали за тези държави се отнасяше, но в много случай някои данъци са включени в цената на горивото, а това, че е по-качествено - спор няма. ;) И не се отнася само за горивото. :)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Принципно, след като се опарих навсякъде - спрях да гледам брандове, водеща стана цената. От една година насам зареждам от две "ГацоБацовски" бензиностанции, където разликата в цените е поне 14-15 стотинки спрямо големите. Нямам представа как го постигат, зареждам редовно и дизел и бензин и смея да твърдя, че нито разхода се е променил, нито качеството е по-лошо, нито пък дизела замръзна преди седмица на -17. Онзи ден дизела на лукойл беше 2.66 (дори и с картата ми за отстъпка пада на 2.61, а аз заредих на 2.51). Единственото неудобство е, че въпросните две бензиностанции са на двата края на града, но все имам работа поне в едната посока...
 
Да, рекламите им направо да те изплащат до смърт, издържали до минус 30 (или там какви цифри бяха) градуса. Ако топ характеристиката ти е, че този шит дето го продаваш не замръзва, време е направо сами да почнем да си бием бройлерите от магазините с антибиотици. :)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

И аз като колегата по-горе, зареждам спрямо цената. Като цяло, моето впечатление е, че качеството навсякъде е едно и също.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Shell>OMV>Lukoil :) Това ако са 3 през 100 метра ама реално не е така.. но като цяло най-често в shell че ми е по маршрута и на отиване на работа и на връщане :)
 
Shell>OMV>Lukoil :) Това ако са 3 през 100 метра ама реално не е така.. но като цяло най-често в shell че ми е по маршрута и на отиване на работа и на връщане :)
Сещам се за едно кръстовище на бул. Връзкресение и бул. Константин Величков, в Красна поляна, където трите са почти една до друга - OMV, Shell & Lukoil. ;) Но често се случва обаче да има две от известните вериги, непосредствено една до друга. ;)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

И тогава какво правим? :D понякога наистина има значение къде е разположена.....имал съм случай - и то май често - че просто ми е удобно и затова се спирам....както казва един колега по-горе....то навсякъде е зле горивото :lol:
 
Когато съм на червено и нямам голям избор, не гледам. Но говорим в случаите, в които можеш да избираш. ;)

Аз съм ходил да наливам, защото му е спряла колата поради липса на гориво. Тогава от Shell ми дадоха да си налея в една туба, като дори не ми искаха капаро, защото често зареждах от там и ме познаваха. Персоналът беше готин и винаги съм бил доволен от комуникацията си със служители на тази верига бензиностанции.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

А тогава да ви питам нещо друго:
Слагате ли добавки след като зареждате? Аз лично чат пат сипвам на 1000-2000 км един резервоар с добавка.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Хора, да Ви кажа пробвах горивата на всички бензиностанции (дизела). Зареждах от най-скъпия им еквивалент. Зареждах vPower-a на Shell- до преди зимата беше добре, но после нещо го усетих не както трябва. Реших да пробвам и Max Motion на OMV - при първото зареждане беше супер, но следващите няколко ме разочароваха. После пробване Petrol и Eco - умрял кон. Аз си чувствам колата, кога върви добре и кога не. Май тук бях прочел, че само горивото на Ромпетрол е внос. Заредих там и колата наистина се държа много добре. Аз сипвам една добавка Castrol TDA и при последното зареждане, бензинджията на Ромпетрол ми каза, че слагат същата. И в крайна сметка се оказа, че най-евтиното гориво е най-качествено. Последно дизела беше 2.55 и за фирми издават карта за отстъпка 5ст.
Честно да Ви кажа съм готов да давам 3лв. за литър, но за гориво, което съм сигурен,че е качествено и всеки път ще е еднакво.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

По-принцип в най-близката, избягвам Shell.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Lukoil защото имам карта за оъстъпка. Иначе май няма читаво гориво всички са далавераджии
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Най-много ми харесва горивото на екото

Да, на мен ми е избор №2, след Лукойл. Беше едно време Шел, но там нещо вече не се кефя, не знам защо. Дрвени промоции започнаха да имат. Едно време с тези ферарита и яки аксесоари беше супер. ;)
 

Горе