От коя бензиностанция зареждате?

От коя бензиностанция зареждате?

  • Лукойл

    Votes: 44 25.1%
  • ОМВ

    Votes: 39 22.3%
  • Шел

    Votes: 18 10.3%
  • ЕКО

    Votes: 28 16.0%
  • Ромпетрол

    Votes: 14 8.0%
  • Петрол

    Votes: 10 5.7%
  • Вектра

    Votes: 0 0.0%
  • Газпром

    Votes: 7 4.0%
  • Друга

    Votes: 15 8.6%

  • Общо гласове
    175
От: Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Премиум бензина на екото е наистина много добър и според колата, както и колонка/колонка догоре зареждане на дълъг път наистина пести по ~1 литър на сто. До колкото може да им се вярва на писаниците и рекламите, има добавки вътре, които спомагат и за по-добро почистване на двигателя и разни такива щуротии : )
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Вчера сипах на Лукойл за 1,76 (с отстъпка), та за момента, там е избора..
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Вчера сипах на Лукойл за 1,76 (с отстъпка), та за момента, там е избора..

И аз само там сипвам. Най-съм доволен. А на Ромпетрол никога не съм сипвал. Дори не знам в кой клас качество бих ги сложил. ;)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Преди само ОМВ ползвах, но от както взех карта на Еко, ме спечелиха като клиент:)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Ромпетрола се изхитриха сега покрай свалянето на цените и усещам, че поразреждат бензинеца... Иначе с 20 лв. от тях заредено съм засичал изминавам 170 км., като не беше почнала да свети резервата.
 
Re: От: От коя бензиностанция зареждате?

Ромпетрола се изхитриха сега покрай свалянето на цените и усещам, че поразреждат бензинеца... Иначе с 20 лв. от тях заредено съм засичал изминавам 170 км., като не беше почнала да свети резервата.

Толкова ми е и на мен на сегашните цени (29.01.2015 г.) с разход 100/7, дизел от Лукойл. ;)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Аз зареждам от ОМВ по-скъпия дизел, максмоушън ли беше, не съм сигурен, с карта за отстъпка ама и нея не знам колко персента
Зареждам го, шото съм чувал, че е по добър за зимни условия и за новите дизели с електронна ГНП, па казват и икономия има и намаля разхода
Голяма реклама направих, ши трява искам допълнително отстъпка,,
 
Абе няма ли някакви промоции или вече с таз цена няма как да си играем някакви игрички. :) Хахаха, какво се стегнаха така милите.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Лукойл са най-добри за момента. Ако имате от сребърните карти и заредите над 20л получавате 12 ст отстъпка на дизел.
Сега на тези цени на горивата с кеф си пълня резервоара до горе :)
 

Горе