От коя бензиностанция зареждате?

От коя бензиностанция зареждате?

  • Лукойл

    Votes: 44 25.1%
  • ОМВ

    Votes: 39 22.3%
  • Шел

    Votes: 18 10.3%
  • ЕКО

    Votes: 28 16.0%
  • Ромпетрол

    Votes: 14 8.0%
  • Петрол

    Votes: 10 5.7%
  • Вектра

    Votes: 0 0.0%
  • Газпром

    Votes: 7 4.0%
  • Друга

    Votes: 15 8.6%

  • Общо гласове
    175
От: От коя бензиностанция зареждате?

Аз съм привърженик на ОМВ и кафето е това което ме направи клиент. В Лукойл кафето не е еднакво на ясякъде, имам предяид, че на места е от хубава машина, а на други от монетен автомат-отфрат, за шел не коментирам-някакъв американски шварц-не става.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Току що си получих картите за отстъпка от ромпетрол - най-добрата нафта
 
Аз съм привърженик на ОМВ и кафето е това което ме направи клиент. В Лукойл кафето не е еднакво на ясякъде, имам предяид, че на места е от хубава машина, а на други от монетен автомат-отфрат, за шел не коментирам-някакъв американски шварц-не става.
Да, ще се съглася. Спирам на ОМВ, заради кафето. Определено правят най-доброто кафе от всички. явно знаят как да правят бизнес. Много е важно на път като спреш да има и къде да изпиеш кафе или нещо друго. Другите бензиностанции още не са го осъзнали или не го намират за важно. Пил съм кафе и в Ликойл и Шел, но нивото е в пъти по-ниско от това на ОМВ. И от скоро предлагат кафето на място с минерална водя в мини табличка. Доста добре се справят. То реално е кафе Viva, което е към ОМВ. :)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Радвам се, че сме на едно мнение за кафето, а относно горивата не съм разбирач, но съм чувал, че и те са на това ниво.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

А на OMV кой дизел е с най-високо октаново число? Интересува ме как са го наименували. Тоест еквивалента на V-power в SHELL. В интерес на истината от OMV съм зареждал обикновен дизел, от който не съм особено доволен, но не съм зареждал от по-скъпия, така че мога да го пробвам.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Дизела с по-високо октаново число в OMV е MaxxMotion Diesel.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Попринцип зареждам главно в Шел, но понякога използвам и ОМВ - доволен съм и от двете бензиностанции.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Дизела няма октаново число, за разлика от бензина !!!!
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

В тази тема всички дискутират повече за кафето! Явно е водещата съатавка за всеки шофьор. Моят стаж зад волана подкрепя тази теза. На дълък път кафето определя къде ще спра да заредя.
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Аз кафе на бензиностанция по принцип не пия и не им знам кафетата. Най-много на дълъг път да спра, но из града сипвам бензиня и изчезвам.

По-важно е да не ми налеят калпав бензин да направи някой поразия, кафето не е от значение. :)
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

В момента карам на газ и основно от Петрол. Малко по качествен е от другите. От газта на еко също съм доволен, за разлика от Лукойл - там когато заредя все едно карам с дръпната ръчна. От много хора съм чувал, че газта на еко, обаче лесно се манипулира и реално не вкарват количеството което заплащаш.

Преди това бях на дизел и единствено от Лукойл зареждах. По добър дизел беше само vpower-a на шел но цената му е прекалено висока.

Забравих да допълня, че омв ползвам само за да си измия колата. :D
 
От: От коя бензиностанция зареждате?

Всъщност в БеГе откъдето и да зареждате всичко идва от Нефтохима. Разликата е само в кафетата...
 

Горе