Още един конкурс за лого

От: Още един конкурс за лого

Огромна грешка е да се слага ООД в логото ....

Така е, но в случая не е фатално, тъй като логото ще се използва офлайн. Все още се срещат табели с фирмените инициали.

logo.jpg
 
От: Още един конкурс за лого

Добре де, аз да съм най простия Х*й и да си кажа мнението.
Единствено Стойнев бе креативен. Всички сложиха името на фирмата в някакъв шрифт с украса. Това ли е конкурс за лого? Не бих искал да си представям какво щеше да е ако бе бранд ...
 
От: Още един конкурс за лого

Така е, но в случая не е фатално, тъй като логото ще се използва офлайн. Все още се срещат табели с фирмените инициали.

logo.jpg

Това е така, но е отживелица ;)

Потребителя не се интересува дали дадена фирма е ЕООД или ООД и затова не трябва да присъства в логото

Логото само по себе си трябва да отразява самата фирма като дейност, същност, политика, ценности и т.н


Работя по нещо и съвсем скоро ще го представя ;)
 
От: Още един конкурс за лого

@venci оод-то ще се ползва за визитките евентуално, на 90% ще е без това. И тръпна в очакване за предложението ти :)
 
От: Още един конкурс за лого

@venci оод-то ще се ползва за визитките евентуално, на 90% ще е без това. И тръпна в очакване за предложението ти :)

до 5 мин го качвам
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Още един конкурс за лого

Край на "Още един конкурс за лого" :)
 
Последно редактирано:
От: От: Още един конкурс за лого

ай сега го качвам ........
@venci железен си само така, трябва да се поддържа напрежението до край:)
 
От: Още един конкурс за лого

Аз не мога да го осъществя, но няма да е зле да се направи една дъска, легнала по диагонал, като от двете и страни стои по 1 четка с очички, едната в синьо, другата в жълто, които тръгват да боядисват дъската. Отдолу стои името КАНЕФ ООД, като то е изписано с букви, които са на груби райета в цветове синьо и жълто, както предположихте.
Разбира се формата на буквите ще е само загатната, а райетата - успоредни.
Надявам се съм помогнал
 
От: Още един конкурс за лого

Вече е качено, това ми е основният вариант !
 
От: Още един конкурс за лого

@venci от мен имаш 6+ утре може и да сме приключили с конкурса ако няма някое още по Добро предложение, което според мен е съмнително.
 
От: Още един конкурс за лого

ще се радвам да има и други колеги, които се включат, ако вида нещо по-добро според моите виждания, ще ме надъхате да поработя още
 
От: Още един конкурс за лого

Колеги нали това не е нагласен конкурс?
Тъкмо се бях засилил заради @primecode:), бях решил да включа всичката си креативност, човека да не се чувства като да не казвам какво и се отказах, като прочетох горните редове, но както и да е.
Намирам предложението на Стойнев за по-добро, взаимствал е идея вярно до толкова на буквите да сложи дръжка което се прави масово, но я е доразвил някак си, аз също съм взаимствал някой неща, трудно е да си оригинален и креативен на 100% в днешно време, но това е мое мнение и то няма значение в случая.

Успех и без лоши чувства, само изразявам мнение:)
 
От: Още един конкурс за лого

Ако имаш идея, желание и време за реализация - действай. Едва ли някой ще рискува името си тук с нагласени неща.
 
От: Още един конкурс за лого

Защо да няма? Това е едно добро представяне на продукт с обяснение защо и как. Нима друг не го може?
 
От: Още един конкурс за лого

Що се карате? 60 лв. струва една концепция без допълнителни доработки (поне на мен толкова ми струва). Когато участваш в конкурс си се прежалил, че ще работиш за слава, а ако спечелиш добре. Естествено ще бъде добре стартиращите бизнеси да могат да отделят по 3- 4 хиляди за лого и фирмена идентичност още при старта, но това към момента не е факт. Има доста фирми (работещи) които искат редизайн на ллогото си. Те вече са си стъпили на краката и дават пари. Това не значи, че стартиращите не трябва да имат хубави и качествени отличителни знаци.

%D0%9A%D0%90%D0%9D%D0%95%D0%A41-1.jpg


%D0%9A%D0%90%D0%9D%D0%95%D0%A41-2.jpg
 

Горе