Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Що не казвате вица бе


Преди да падне правителството Цветанов обмислял да премести сградата на МВР на ул. "Три уши" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

На първо четене и без допълнителен анализ, всеки юрист би съзрял няколко престъпления – възпрепятстване на наказателно преследване, търговия с влияние, изнасяне на класифицирана информация, злоупотреба с европейски средства, незаконно подслушване.
..............
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

За пръв път почти напълно съм съгласен с тезата на ReminD.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

За пръв път почти напълно съм съгласен с тезата на ReminD.

Е, то какво точно има за съгласяване? То и на това, ако му кажете че не е престъпление направо не знам с какво ви са промивали мозъците ГРОБ.

При това не говорим, за престъпление, че еди кой си продал на някой дъвка за 20 стинки, или картинки от колекция турбо.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

За пръв път почти напълно съм съгласен с тезата на ReminD.

Не е негова теза, а на серГЕЙЧОвците
каквото кажaт - това е истината и той е съгласен

@ReminD - се явява нещо като разпространител на словата на партията слънце :lol:

както съм казвал много пъти - той само копира статии и мнения
свое не може да изкаже
питах го за амерканските бази - едно изречение не можа да скалъпи :D
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

питах го за амерканските бази - едно изречение не можа да скалъпи :D
Какво очакваш да ти каже, навремето пък си имахме руски бази.
Никога не сме били независима държава.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Това не е съвсем вярно. Дълго време си имахме доста добра застрахователна полица, която беше насочена срещу териториалните мераци на съседите ни. Тези чудовища бяха способни да заличават с лекота цели градове. Сега ако ни нападнат можем да развеем само нашите голи _(_-ве.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не е негова теза, а на серГЕЙЧОвците
каквото кажaт - това е истината и той е съгласен

@ReminD - се явява нещо като разпространител на словата на партията слънце :lol:

както съм казвал много пъти - той само копира статии и мнения
свое не може да изкаже
питах го за амерканските бази - едно изречение не можа да скалъпи :D


Човеко или нарочно пишеш само глупости за спорт или найстина си мега малоумен. Пред цяла България се осраха с тоя запис и пак Станишев виновен. Дреме ми кой е направил записа. Факт е, че вожда плува насред океана от лайна и ГЕРБ си заминават с 200 . Каквито и положителни резултати да имат на изборите със сигурнсот ще са чрез измама. Но тоя път народа няма да ги търпи
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Какво очакваш да ти каже, навремето пък си имахме руски бази.
Никога не сме били независима държава.

Няма да ти обяснявам какво очаквам да каже
искаш поне нещо да промълви, но мълча като пън и после изтепка три думи на кръст.

Имали сме руски бази - ок, но били сме сила! - и това не е преувеличено!


Пред цяла България се осраха с тоя запис и пак Станишев виновен.
Аз какво да направя?

Дреме ми кой е направил записа.

защо си мислиш, че на мен ми дреме повече? :shock:

Факт е, че вожда плува насред океана от лайна и ГЕРБ си заминават с 200

Не ги мисли, гледай ти да си ок :wink:

Никъде не съм казал, че записите са лъжа - или че не са извършили престъпления тримата
по-горе цитирах darkenergy_ като казах, че @Remind само копира какво казват от бсп и се съгласява със всичко (т.е. не изразява собствено мнение)
дори се съгласява със амерканските бази - доколко е истиснки съгласен - е друг въпрос
защото в другите теми пише, че не е
но не се усети, че ще го засеча в тема като тази - тук за Негово съжаление трябва да се съгласява с всичко казано и направено от бсп, иначе ще им изневери...
не му е лесно и на него, даже го съжалявам.. - толкова енергия да я пропилее...
 
Последно редактирано:
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Имали сме руски бази - ок, но били сме сила! - и това не е преувеличено!

ЕЕЕ ти на мен ли ще обясняваш каква сила сме били.:p На ТАЗИ джажа и кътните и зъби познавам.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

браво!
и такъв звяр ли сме имали :p

И такава. Преди 17 години когато имаше още свястна армия ( малко след руските бази ) все още си бяхме сила на Балканите. Като цяло до 2000-2004 още можеше да се наричаме така.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Кои ГЕРБ мафиоти, ааа бъркаш се!

Гледай ся в долната картинка и повтаря след мен.

Харее кришнааа. Буда е моя кумир, да нямам други кумири освен Буда. Да се свети името мууу. Да пребъде управлението мууу. Всичко което каже ГЕРБ е самата истина - истината и нищо друго освен истината. Те са най-демократичното правителство - няма по демократични от тях. България задмина и Германия и стана най-хубавата държава в света благодарение на ГЕРБ. Въпреки, че няма пари пак сме фискално стабилни.

Няма подслушване това са конспирации на комунистите. Цветанов е чист - Станишев и Костов са виновни. За всичко е виновен Станишев, протестиращите, бабите дето изядоха резерва, само ГЕРБ са невинни. Да не смея да кажа лоша дума за Боцкооооо. Да живеят магистралитееее.

Харее кришнаааааааа.

hypnotic_red_web_by_hypnoticvampire19-d5cum0q.gif


Сега преброй до 3 и си шляпни един шамар да се събудиш. :D

Темата стана сериозна!
:D

Едно нещо без "Харе Кришна" си е нищо - като кокошки без петел. Или министерски съвет без БСП министри.
 
От: Re: От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Политическо коректно е да не агитирам за определена партия ама продължавам да си твърдя на правило номер 2 : Да не се гласува за някой който е по малко умен от мен ... Според мен не е добра идея да се даваш гласа си за контрола на страната без да спазиш правилото...

You must spread some Reputation around before giving it to coolice again.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

krumov се изказа :D Никой не отрича записите. И те все пак (поне не съм чул да е станало) все още не са публично достояние, нали така? Само медиите тръбят, че ги притежават... Колко е вярно, не се знае. Аз на ДПС , пардон, БТВ и ТВ7 не вярвам ;) Възможно е да има записи. При положение, че знаете ние как говорим, като се съберем с приятели, защо си мислите, че политиците не говорят по същия начин? Да не би да си приказват като английски лордове според вас :lol: естествено, че оня е гей, а другия е педал :lol: krumov , записите са истински. Приемаме го.
Или оставам с грешни впечатления, или искаш да защитаваш Станишко? Нещо да кажеш за Р.Овч.? За хидро-инженера? За Масларова някой да каже две-три думи??
Между другото преди малко попаднах на сайт otgovori.eu , който е доста интересен... Не знам дали сте го срещали преди...
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

krumov се изказа :D Никой не отрича записите. И те все пак (поне не съм чул да е станало) все още не са публично достояние, нали така? Само медиите тръбят, че ги притежават... Колко е вярно, не се знае. Аз на ДПС , пардон, БТВ и ТВ7 не вярвам ;) Възможно е да има записи. При положение, че знаете ние как говорим, като се съберем с приятели, защо си мислите, че политиците не говорят по същия начин? Да не би да си приказват като английски лордове според вас :lol: естествено, че оня е гей, а другия е педал :lol: krumov , записите са истински. Приемаме го.

Явно не си се информирал много по темата. Не става въпрос за езика им, а за това което говорят, ако искат колкото си искат да псуват, но не може прокурор да вика на бившият премиера "шефе", и да му поднася на тепсия данни от прокуратурата. Никой не говори за това че обиждали и такива неща. ;)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

но не може прокурор да вика на бившият премиера "шефе", и да му поднася на тепсия данни от прокуратурата. Никой не говори за това че обиждали и такива неща. ;)

Някой да е казал, че може? :shock:
покажи ми един такъв :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Някой да е казал, че може? :shock:
покажи ми един такъв :)

Аз, не казвам, че е казал някой, просто всеки коментира начина на разговор, а не това което се говори.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

krumov се изказа :D Никой не отрича записите. И те все пак (поне не съм чул да е станало) все още не са публично достояние, нали така? Само медиите тръбят, че ги притежават... Колко е вярно, не се знае. Аз на ДПС , пардон, БТВ и ТВ7 не вярвам ;) Възможно е да има записи.

Не само е възможно ами и си има такива записи, които са баш публично достояние:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41622&page=10&p=424424#post424424

Ти дето можеш да работиш комп не знаеш, че са публично достояние и не си ги чувал, не искам да мисля за средностатистическия будала дето гледа само ТВ. Сигурно си мисли, че няма такива записи и лошите от БйеСйеПйето са мъчат да омаскарят Св. Боцко.

Няма такъв заблуден народ в света като нашия.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не гледам новини и рядко чета такива в интернет. Чувствам се отлично :D
Докато ние се караме за глупости, държавата е без правителство и дълго време ще остане без такова. А това е лошо...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе