Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Бюджетът за 2015 е почти пълно копие на онзи, който направи Орешарски и изпълнихме тази година. Почти нищо ново под слънцето няма. А реформите при нас няма как да се изразяват в икономии на пари и рязане. Вече няма накъде повече и всяка нова икономия няма да доведе до никакъв растеж, а обратното - до допълнително свиване на икономиката и обедняване. За съжаление в момента на власт пак са само гъзоблизци, които по никакъв начин не защитават интересите на България в ЕС, а са само слуги, които изпълняват безпрекословно каквото им кажат от страх някой от Европа да не ги смъмри. Управлява ни абсурдна коалиция, която поставя чуждите интереси пред българските и докато хора като Борисов само целуват задника на Юнкер и компания никога няма да мръднем и на милиметър по-напред. Нито външната, нито вътрешната ни политика става за нещо. Случаят с онази комисия за култура и медии е показателен. Сложиха онзи дебил Бинев за председател, а в нея като член все още участва и герберът Лъчо Мозъка, който стана известен с пословичната си тъпотия още през 2009 година, когато ГЕРБ влязоха в парламента за първи път.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Парите на м-тел и чез къде отиват в българската икономика или?

А в коя друга икономика да отиват? Що? Ти на кой си плащаш сметките?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ха сега де, в държавите които държат тези дружества, но определено не в нашата.
А в коя друга икономика да отиват? Що? Ти на кой си плащаш сметките?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ха сега де, в държавите които държат тези дружества, но определено не в нашата.

Регистрирай едно дружество в чужда държава, печели кинти и ги вкарвай в България. :lol: :lol: :lol:

Или събери капитал - изкупи акциите на ЧЕЗ и на М-тел (първите се търгуват на борсата), прави кинти и оставя печалбата в икономиката на България.


Така работят нещата в 21 век.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Уни, все едно Волен чувам - западният колонизатор и нам си какво. Винаги ме е кефило такова мислене прихода е равно на печалба, която се изнася в странство - без да мислим разходите, които се правят ... Друго, което пак се забравя, че е важно предоставяне на услуга и задоволяване на потребност - ако не може държавата, то го прави частника - какъв е проблема, чия собственост е след като се правят нон стоп инвестиции.

А за човек като теб трябва да се моли неистово да се либерализира целият енергиен сектор и да могат да се доставят комунални услуги не от 1 доставчик както на запад. Тогава ще имаш много чужди и местни. А до година избираш на БулсатКома услугите + ГСМ оператор - все пак ще изстрелва 150 милиона сателит и ще предоставя БГ улсуги в конкуренция на всички други.

Стига си мислил, че някой те извозва постоянно като в целият процес е съпроводен с предоставяне на услуга и създаване на блага. А ако е лимитирано това за други играчи, значи трябва да знаеш към кого да се обърнеш, а не някакви да гледаш кой колко прави. Ако има печалба това е добре - води до конкуренция, а ако някой я спира това вече е проблем.

П.С. А като говорим конкуренция за 35 кинта имам неограничени минути към всички нац. мрежи - пък какво от това, че собственика не БГ.
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Чудесно, но кой да е този?

Който и да е, не ме интересува. Тези не стават, предните не стават, да видим някои други.... Все ще дойде някой, на който му се работи в крайна сметка.
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Който и да е, не ме интересува. Тези не стават, предните не стават, да видим някои други.... Все ще дойде някой, на който му се работи в крайна сметка.

A ще има ли шанс да пробие?
Покрай изборите гледах доста представители на малките партии - Нова България е чудесен пример за нещо ново, че и на теория стойностно от към визия за нещата с добра платформа - според теб дали е събрала и 0,1%?
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

A ще има ли шанс да пробие?
Покрай изборите гледах доста представители на малките партии - Нова България е чудесен пример за нещо ново, че и на теория стойностно от към визия за нещата с добра платформа - според теб дали е събрала и 0,1%?

Може би не, но това не значи, че трябва да избираме едно и също, при положение, че е пределно ясно какво ще става.. С този модел няма как да стане каквото и да било смислено... За какво ни е Борисов? Какво ще направи? Официално заявиха, чрез бюджета, че нищо не искат да правят. Ще си тъпчем на едно място и това е. Мен това не ме устройва. По добре да направим така, че всичко да се срине и да почваме от начало. Какъв е смисъла от всичко това?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Смисъл няма, но няма и воля за това, което искаш или аз - остава да си чакаме стил 96-та и да дойде някой нов Костов или план Б обществото да се събуди и да е коректив на политиците.
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Който и да е, не ме интересува. Тези не стават, предните не стават, да видим някои други.... Все ще дойде някой, на който му се работи в крайна сметка.

недей така иска избори, това са им опорните точки на гербаджиите и другите еврогейци - ако има избори - държавата ще умре, ще фалира, ще спре да съществуваме, ще се изтребим.
Не можеш ги убедиш, че трябват избори - щом боко е казал, че има ли нови избори държавата умира - значи е така, не се спори.
 
От: От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

недей така иска избори, това са им опорните точки на гербаджиите и другите еврогейци - ако има избори - държавата ще умре, ще фалира, ще спре да съществуваме, ще се изтребим.
Не можеш ги убедиш, че трябват избори - щом боко е казал, че има ли нови избори държавата умира - значи е така, не се спори.

Ти па точно не споменавай опорни точки. Волен иска ли избори? Или ти пак смени боята?

А иначе, нека си има избори. Само че:

Резултата ще е почти същия.
Който и да дойде, пак ще взима заеми. Само че повече, щото по новите избори държавата още ще се охарчи.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Същия ще е като блеем като гладни ярета...

Светю Витков направи партия и имаше сума и гласоподаватели, ние тука всички дето едва ли не нета е наш не можем да направим нищо.

Даже ми е гадно само като си го помисля, ние можем да спорим да се караме и пак да сме си заедно, а не можем да се обединим за нещо наистина истинско, а има и хора и всичко. Има и по-голям медиен ресурс от на най-големите тв. медии.

Да не говорим, за сео, програмисти, дизайнери и какво ли още не. Няма да има такова нещо в Европа, да не кажа в света.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Щом всички сегашни политици казват, че не трябва да има избори, значи спешно трябва да има такива! Явно трябва всичко да рухне, че белким почне нещо да се върши. С това държавно устройство сме обречени на мизерия, трябва да се барне от корен. Ако ще диктатура, ако ще монархия, ако ще президентска република. Тая колективна безотговорност не ни върши никаква работа!
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Щом всички сегашни политици казват, че не трябва да има избори, значи спешно трябва да има такива! Явно трябва всичко да рухне, че белким почне нещо да се върши. С това държавно устройство сме обречени на мизерия, трябва да се барне от корен. Ако ще диктатура, ако ще монархия, ако ще президентска република. Тая колективна безотговорност не ни върши никаква работа!
Преди 1 година къде ти беше това мнение за колективната безотговорност ? Или като не беше Бойко , може да е колективна безотговорността ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Преди 1 година къде ти беше това мнение за колективната безотговорност ? Или като не беше Бойко , може да е колективна безотговорността ?


Това за сбъркания модел го повтаряме няколко човека тука от времето на тройната коалиция насам и то без прекъсване. Преди една година със сигурност пак съм го казал някъде, като ми остане време ще поровя да ти докажа. Пак ще ти кажа. Когато Борисов смени Станишев таях надежди, че ще направи нещо смислено, е нищо не направи. Сега пак си помислих, че под въздействието на различни фактори ще се опита, ама пак няма никакви индикации за това. Напротив! Оказа се, че са се събрали една тумба там да си играят на власт и да не правят абсолютно нищо. На тебе това харесва ли ти?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Това за сбъркания модел го повтаряме няколко човека тука от времето на тройната коалиция насам и то без прекъсване. Преди една година със сигурност пак съм го казал някъде, като ми остане време ще поровя да ти докажа. Пак ще ти кажа. Когато Борисов смени Станишев таях надежди, че ще направи нещо смислено, е нищо не направи. Сега пак си помислих, че под въздействието на различни фактори ще се опита, ама пак няма никакви индикации за това. Напротив! Оказа се, че са се събрали една тумба там да си играят на власт и да не правят абсолютно нищо. На тебе това харесва ли ти?

На мен не ми харесват партиите БСП и ДПС. Смятам , че основна роля за състоянието на България е именно тяхна. Във сегашното управление - те са извадени от властта (въпреки колко лаехте една групичка тука , че ще прави Борисов правителство с ДПС). Та да ти отговоря - да доволен съм. Мисля , че в момента по-добри партии от сегашните управляващи просто няма.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

E не ти харесват партии като дпс и БСП - а ГЕРБ кои са? виж кои са депутатите там и на общините кои са поддръжници на герб и ще си отговориш - простак такъв. Гербаджиите произлизат от стари партии, не са се създали ей така от нищото - депутатите са им мастити бизнесмени от всички партии предишни, всичко е едно. Целта е да се крадат пари, не да се оправя държавата.
 
От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

E не ти харесват партии като дпс и БСП - а ГЕРБ кои са? виж кои са депутатите там и на общините кои са поддръжници на герб и ще си отговориш - простак такъв. Гербаджиите произлизат от стари партии, не са се създали ей така от нищото - депутатите са им мастити бизнесмени от всички партии предишни, всичко е едно. Целта е да се крадат пари, не да се оправя държавата.

Предпочитам да управляват Герб+ Реформаторите и да не спират парите от Европа , да не банкрутират банки. ДПС и БСП извън властта е едно от условията да тръгнем нагоре. Всеки друг има шанс да промени нещо - тези 2те - НЕ.
 
От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Предпочитам да управляват Герб+ Реформаторите и да не спират парите от Европа , да не банкрутират банки. ДПС и БСП извън властта е едно от условията да тръгнем нагоре. Всеки друг има шанс да промени нещо - тези 2те - НЕ.

Ще си запомня това,да видим после,и то много скоро,дали ще се отречеш от думите си,когато народа не може да сдържа "любовта" си към Герб+ Реформаторите ;)
 

Горе