Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ще си запомня това,да видим после,и то много скоро,дали ще се отречеш от думите си,когато народа не може да сдържа "любовта" си към Герб+ Реформаторите ;)

Колкото се отрекох кога бяха предните протести за тока и Бойко подаде оставка , толкова и сега. Времената са тежки спор няма. Но няма човек , който да дойде и да замахне с магическата пръчка и да оправи нещата. Който харесва БСП и ДПС като партии и решения , само той може да иска да падне това правителство. Защото е ясно , че ако не са Герб и Реформаторите е ясно , че ще е БСП и ДПС - те бързо изживяват катарзис и пак ще се целуват по Орлов Мост.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

25 години чакахме да измрат червените бабички и те измряха,ама нямаме време да чакаме още 25 години да прогледнат гробарите,че той живота ще си е минал....
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Посочи ми поне едно нещо направено от герб в посока оправяне на нещата. И слепите видяха, че нищо нямат намерение да правят. Само ти нищо пак не си разбрал...


Колкото се отрекох кога бяха предните протести за тока и Бойко подаде оставка , толкова и сега. Времената са тежки спор няма. Но няма човек , който да дойде и да замахне с магическата пръчка и да оправи нещата. Който харесва БСП и ДПС като партии и решения , само той може да иска да падне това правителство. Защото е ясно , че ако не са Герб и Реформаторите е ясно , че ще е БСП и ДПС - те бързо изживяват катарзис и пак ще се целуват по Орлов Мост.
 
От: От: От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Посочи ми поне едно нещо направено от герб в посока оправяне на нещата. И слепите видяха, че нищо нямат намерение да правят. Само ти нищо пак не си разбрал...

Абе чух че пуснаха парите от спрените програми от Европа , та колко да е нищо... Не става от днес за утре промяната. Е виж на предната коалиция цяла година и половина им трябваше да ограбят едни 4 милиарда. Фикуса нали щеше да прави 500 евро минималните заплати ? Стига измислени герои , кажи ми коя партия/партии в момента има по-добър управленски потенциал от Герб и Реформаторите ? Даже за всички е по добре така - да не са само Герб на власт , а да имат друга партия , която да им е коректив.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Герб и реформаторите имат потенциал единствено да продадат всичко останало държавно,което не са продали до сега,и ще го направят.Може и нас да почнат да продават при още един мандат...Преди 13 години водих подобни спорове за мършата титулована за цар,на мен нещата са ми ясни,колелото се завъртя.И докато преди 17г. американците поставиха ултиматум на Виденов и той не прие,тазгодишния ултиматум Орешарски го прие.Спаси се от гнева на платените протеси,но наследниците му трудно ще се спасят от безплатните...
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Герб и реформаторите имат потенциал единствено да продадат всичко останало държавно,което не са продали до сега,и ще го направят...

Дано да го направят...
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Дано да го направят...
Те вече го направиха,убеден съм,че Русия няма да удължи експоатацията на 2та блока,или минимум на единия поне.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Нещо не ти разбирам мнението. Приватизация и удължаване на живота на 5ти и 6ти блок са драстично различни неща. За кое говориш по-точно?

ПП За наша радост, експлоатацията на двата блока не зависи кой знае колко от руснаците.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Шо не казвате за какво се тегли този дълг?
Нали виждате, че аферата КТБ е като свински черва, кой е виноват, дого ева
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

:-o 5 страници? И после само някой да ми е казал пак, че съм пускал малоумни теми...:twisted:
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Пак тези глупости за фондовете... Простотията няма почивен ден.

Фондовете са въображаеми пари, които първо ги внасяме в ЕС, а после може да ни ги върнат, ама не е много сигурно. Прелива се от пусто в празно. Спирането и пускането им се използва като инструмент за намеса във вътрешната политика на малки и бедни държави като нашата. Така богати страни като Германия и Франция влияят пряко върху това, което се случва у нас и се грижат в управлението винаги да има подлоги като Борисов, които припадат само като чуят ЕС и изпълняват безпрекословно всички заповеди, без значение дали те не вредят на България. Интересно ми е да разбера какво точно са обещали водещите фигури в ЕС на Местан, за да дръпне килимчето под правителството на Орешарски, което се справяше доста добре с работата си.

В структурно отношение сегашното правителство не се различава особено от предишното. Разликата е, че преди имахме за премиер изключителен финансов експерт с опит в управлението, а сега е добре познатата тиква, която не е доказано да има някакви специални таланти. Преди мнозинството се крепеше от етническа и националистическа партия, а сега също се крепи от етническа и националистическа партия. Разликата е, че преди малките партии не бяха толкова нагли, но сега бяха достигнати невиждани низини. Начело на отбраната ни е наложена от етническа партия личност, която е обучавана в Турция. Тая простотия със Слави Бинев продължи седмици наред, докато при предишното правителство Делян Пеевски подаде оставка само след един ден. Ясно се вижда тенденцията към деградация.

Бойко Борисов е изпуснал напълно контрола на управлението и сигурно беснее някъде у тях тайничко, от безсилие. Вероятно затова не се показва изобщо по медиите. Предполагам, че планира да разтури коалицията и да предизвика избори за парламент, заедно с кметските. Едва ли някой си представя, че подобно кошмарно управление може да просъществува по-дълго.
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Защо няма тема за това - > Цв. Василев: КТБ стана жертва на ДПС
Тия ли ще връщате на нови избори ? Ама тая тема няма да я пуснете щото не е гарантирано от Гроб нали ? Иначе всички милеете за държавата и сте първи патриоти....
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Бърни, когато иде реч за Василев, ДПС и КТБ, аз на твое място в качеството ти на Гербер, бих си мълчал...
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ами пусни бре, аз чак вечер чепкам за такива неща. Кво ти пука пускаш и да се обсъжда. Мен не ми пука за тея турчуля да ходят да си правят партии в Турция. Тук нямат право.
Защо няма тема за това - > Цв. Василев: КТБ стана жертва на ДПС
Тия ли ще връщате на нови избори ? Ама тая тема няма да я пуснете щото не е гарантирано от Гроб нали ? Иначе всички милеете за държавата и сте първи патриоти....
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Аз теми няма да пускам , просто ми е интересно какви патриоти сте всички , а пускате теми само против Герб. А не говорите нищо за източването на една банка по времето на БСП и ДПС.... странен избирателен патриотизъм. Колко теми има гарантирано от Гроб пуснати от уни и компания ? А колко има гарантирано от БСП и ДПС ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Нали има тема за катеебе, защо точно тук пускаш това инфо пусни го в темата за банката, пък , ако искаш пускай теми. Аз тея турчуля ги ненавиждам, ама и бойко го мразя също толкова колкото тях.
Аз теми няма да пускам , просто ми е интересно какви патриоти сте всички , а пускате теми само против Герб. А не говорите нищо за източването на една банка по времето на БСП и ДПС.... странен избирателен патриотизъм. Колко теми има гарантирано от Гроб пуснати от уни и компания ? А колко има гарантирано от БСП и ДПС ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Нали има тема за катеебе, защо точно тук пускаш това инфо пусни го в темата за банката, пък , ако искаш пускай теми. Аз тея турчуля ги ненавиждам, ама и бойко го мразя също толкова колкото тях.
Да де , аз това коментирам. Мразиш ги еднакво ама пускаш теми само срещу Герб - не е ли странно ?
 
От: Още 8 милиарда: гарантирано от ГРОБ!!!

Ами щото се изявяват много по-малко. Иначе ей виж вчер са се уакали в парламента с Москов.
Да де , аз това коментирам. Мразиш ги еднакво ама пускаш теми само срещу Герб - не е ли странно ?
 

Горе