Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

dalasweb

Well-Known Member
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

не знам колко ще и платят, ама аз няма да гледам тая пумия
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Дано някой и пръсне дупарата на тая дърта чанта :lol:
 
И мен ми е съмнително, че ще влезе за целя сезон. Ще отвори, ще ги настани и после ще си бие шута. Аз лично ще го гледам по една проста причина - да правя сечено на BTV. :) Не ме кефят простотиите, които ще се вихрят там, но мисля, че е нещо по-ново от Сам в къщи, Батман, Новините с Бойко и подобни глупости, които всеки ден се изливат от еднотипния ефир.

Но поне нещо да им го признавам на тази медия - имат топки да правят интересни неща, както и да вдигат шум около тях. Нещо, което ще привлече захлупената аудитория на БТВ, гледаща Айше, новите магистрали и безумните предавания, които пропадат безславно. Идеята на една медия е предоставя интересни неща на хората, а не да ги отегчава с глупости, че и платени канали да пуска, които като стойност са равни на 0. За пример ще дам вчерашния мач между Витали Кличко и Мануел Чар, за който VOYO поиска да го пусне платено, а реално аз го гледах по TV+. Не го засякох де, заради парти, но все пак го гледам там техните мачове.

Не знам колко им е печеливша политиката, но с такива дребни сметки да вземеш по 8 лева на месец за нещо такова, а в същото време да го дават другаде (което автоматично означава, че си си платил вече за него), не знам до кога ще им издържи това. Ако трябва да бъда честен, бих си плащал по толкова или малко отгоре да си включа Синемата, отколкото да ме щавят така малоумно.

От друга страна Нова поне успява да задържи бг потребителя, предоставяйки всичко това фри. Не съм видял други така алчно да си сформират стратегията за печелене.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Много е хитро това, да. Представям си каква гледаемост ще има, сигурно всички ще гледат само Нова телевизия.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Тези които живеят в жилищни кооперации си го имат нонстоп Brother-a:) -скандали, флексове, мятане на чинии през прозореца.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Толкова ли ви е скучен живота, че ще гледате тази нагласена пумия?
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Ще я видим Памела... Но най-вероятно само за няколко дни. Представете си колко е назад с парите че да участва в България. Даже се сещам че преди време бях чел че била пред фалит :D

ПП: Забравих Vip Brother 2012 ако някои има интерес да пише ЛС.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

И какво ще прави Памела Андерсън в ВИП бродър? Как ще се разбират с другите участници, на какъв език ще си говорят? Според мене може само за откриването да е, за друго едва ли..
 
Re: От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Тези които живеят в жилищни кооперации си го имат нонстоп Brother-a:) -скандали, флексове, мятане на чинии през прозореца.
Да, ама сега има силикон, екстеншъни и всеки мъж се надява и да види нещо повече, ако ме разбирате. :)

Определено Нова ще привлекат доста зрители, което реално трябва да и стратегията на всяка една телевизия и медийна група. Не е като да гледаш Криско как ти краде колата или Блатечки как ти опразва хладилника, но пак става. :D

Аз си имам един Биг Брадър от другата страна на стената. Едно просто съседче, което на лицето му е изписано такава тъпотия, че знаеш, че е от хората, които няма да успеят. :)

За това ще се надявам да изплакнем очи с Памела, тукашните междуетажни простотии са много долна лига. :)
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Ба си колко геронтофили имало тук! :-o
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

не знам колко ще и платят, ама аз няма да гледам тая пумия

Подкрепям те !

Поздрави
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Ба си колко геронтофили имало тук! :-o
Дърта, дърта, ама лачена :lol:
 
От: Re: От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Само дупето на Азис ще е по-гледано от нейното :lol:

Ти на това "нещо" ако можеш да кажеш дупе...
Имах желание да "бълна" 1 тон коментари и простотии по адрес - "дупето" му, но както е писал nortrant по горе... не ми е толкова скучен живота.

Азис.... Ю донт сеееееей
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Виждам колко интересен ти е животът. Написаното по-горе беше шега, не се пали толкова.
 
От: Памела Андерсън идва в българския VIP Brother

Дърта, дърта, ама лачена :lol:
На мачкания лак отдавна мина модата. :clap:
Освен ако колелото не е направило оборот и пак да е на мода. :shock:

Риба, ама цаца! :wink:
 

Горе