Паметника на Съветската Армия!

Кои украинци визираш? Тия, които продадоха държавата си на сащ, за да воюва през нея с Русия???
Да, точно тези които използват сащ за доставчик на оръжие с което да защитят страната си и децата им да не се окажат поданици на Путлер.

Не знам какво са продали при положение, че свободата е безценна.
Като цяло ако си права това би било една добра сделка.
Украйна е голяма страна с доста ресурси. След войната може да стане важен фактор в Европа. Има всички шансове. Естествено заради наследството си може да не успее. Но тя не клекна пред Путлер, та с другото ли няма да успеят... :)
 
Да, точно тези които използват сащ за доставчик на оръжие с което да защитят страната си и децата им да не се окажат поданици на Путлер.

Не знам какво са продали при положение, че свободата е безценна.
Като цяло ако си права това би било една добра сделка.
Украйна е голяма страна с доста ресурси. След войната може да стане важен фактор в Европа. Има всички шансове. Естествено заради наследството си може да не успее. Но тя не клекна пред Путлер, та с другото ли няма да успеят... :)
След войната ще е част от Русия. Това е шега де …
Не се знае
 
Глупостта на украинците “борещи се за свобода” е тъжно. Не виждам смелост, нито повод за възхищение
Не знам как ги виждаш нещата.
Аз им се възхищам защото се борят пред полудял враг с ядрен арсенал, пред платени наемници (Вагнер) и пред частна ислямистка армия (на Кадиров).
По отделно всеки украинец защитава родната си земя. Като цяло всички защитават страната си.
Просто е. А когато нещо е просто вероятността да сгрешиш е малка.
Ти усложняваш прекалено много нещата и не може да си сигурен дали си прав.
Просто когато те нападнат трябва да отвърнеш на удара смело и без да мислиш. След това ако оцелееш (а за Украйна това вече не е под въпрос) може да разсъждаваш дали си допуснал някаква грешка. Но първо трябва да оцелееш. Естествено не само физически, а и морално.
 
Не знам как ги виждаш нещата.
Аз им се възхищам защото се борят пред полудял враг с ядрен арсенал, пред платени наемници (Вагнер) и пред частна ислямистка армия (на Кадиров).
По отделно всеки украинец защитава родната си земя. Като цяло всички защитават страната си.
Просто е. А когато нещо е просто вероятността да сгрешиш е малка.
Ти усложняваш прекалено много нещата и не може да си сигурен дали си прав.
Просто когато те нападнат трябва да отвърнеш на удара смело и без да мислиш. След това ако оцелееш (а за Украйна това вече не е под въпрос) може да разсъждаваш дали си допуснал някаква грешка. Но първо трябва да оцелееш. Естествено не само физически, а и морално.
Всеки който участва във война е глупак. Както искаш го разбирай
 
Всеки който участва във война е глупак. Както искаш го разбирай
Демек защитаваш МОЧА който е издигнат в памет на глупаци?
 
Демек защитаваш МОЧА който е издигнат в памет на глупаци?
Момче, тия глупости сме ги минали в подходящата тема още миналата година. Фактът, че още си на ниво ''усрайна е сувренна държава, а Путин е луд диктатор'' е показателен. Познавам лелки, следящи само турски сериали, които са на същото ниво на информираност и способност да анализират историческите факти.

Не е болка за умиране, че сте проспали последните 8 години, но имахте цяла година да наваксате, а не го направихте.
 
Момче, тия глупости сме ги минали в подходящата тема още миналата година. Фактът, че още си на ниво ''усрайна е сувренна държава, а Путин е луд диктатор'' е показателен. Познавам лелки, следящи само турски сериали, които са на същото ниво на информираност и способност да анализират историческите факти.

Не е болка за умиране, че сте проспали последните 8 години, но имахте цяла година да наваксате, а не го направихте.

Как пък все вие (антиваксъри, конспиратори, защитниците на МОЧА) сте "правилно" информирани.
Мнозинството развити държави правят едно, ние обратното и сме 100% сигурни че сме прави.
Класическият българин.
 
Хората информирани и незасегнати от пропагандата...

96548.jpg

96554.jpg
 
1678356680045.png
1678356782777.png
1678356812297.png
 
Хората информирани и незасегнати от пропагандата...

96548.jpg

96554.jpg
Страшен аргумент - снимка на някаква баба. Това трябва да внуши, че само такива баби са Против заличаване на историческата ни памет и За възраждането на фашизма. Продължавай да показваш безсилие...
 
  • Like
Реакции: OSH
Страшен аргумент - снимка на някаква баба. Това трябва да внуши, че само такива баби са Против заличаване на историческата ни памет и За възраждането на фашизма. Продължавай да показваш безсилие...
Ти защо не си там? Не пуснаха ли рейсове и от вашиот край?
 
Ти защо не си там? Не пуснаха ли рейсове и от вашиот край?
Абе, аз мога и влака да си хвана за собствена сметка, но не ме освобождават от работа. Иначе, наистина много ми се иска да присъствам там. Честно! Не съм ходила на митинги от 90-те, когато (тотално заблудено лапе) бях от другата идеологическа страна. Рипахме срещу комунистите, а сега пък трябва срещу ФАШИСТИТЕ - мама му стара и кръговрат.
 
Абе, аз мога и влака да си хвана за собствена сметка, но не ме освобождават от работа. Иначе, наистина много ми се иска да присъствам там. Честно! Не съм ходила на митинги от 90-те, когато (тотално заблудено лапе) бях от другата идеологическа страна. Рипахме срещу комунистите, а сега пък трябва срещу ФАШИСТИТЕ - мама му стара и кръговрат.
присъствах и бях участник на първия голям митинг на СДС на орлов мост когато имаше над милион участници на 7 Юни 1990 година. От тогава досега такъв митинг не е имало ! Тогава имахме наистина Надежда за добро бъдеще ! Излъгаха ни !
1678357631835.png

 
Страшен аргумент - снимка на някаква баба. Това трябва да внуши, че само такива баби са Против заличаване на историческата ни памет и За възраждането на фашизма. Продължавай да показваш безсилие...
Явно и ти си баба
 
... от гледната точка на професионалист, на скулптор. На мен много по-естетически ми въздейства скулптората "Пришалецът се завръща".
04870000-0aff-0242-21df-08da345aa4c3_cx22_cy0_cw53_w1023_r1_s.jpg

Понеже не бях сигурен как се пише "скулптора", погледнах тук-там ама объркването си остана... :rolleyes:

Както и да е.
Бих се съгласил да се замени въпросния паметник само ако от общината изберат @етерИум за изпълнител на новата творба и съответно за усвоител на бюджета за въпросната общинска поръчка.
 
Понеже не бях сигурен как се пише "скулптора", погледнах тук-там ама объркването си остана... :rolleyes:

Както и да е.
Бих се съгласил да се замени въпросния паметник само ако от общината изберат @етерИум за изпълнител на новата творба и съответно за усвоител на бюджета за въпросната общинска поръчка.
ще подкрепя @етерИум срещу 10% от бюджета по обществената поръчка :)
 

Горе