Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

[video]http://vbox7.com/play:5f9de297[/video]

браво дудук много си прозорлив, въщия умник си като новия ти вожд :D
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

ReminD, кво пускаш някакви клипчета от преди 5 години. Аз мога да ти кажа, че и Доган 90-те години крещеше по площадите в София, че ще забрани партията БСП. А виж сега комунистите и турците как се гушкат, как си въртят афермски далаверата, купуват си гласове и въобще не им пука.
Какво ще кажеш за това:
http://vbox7.com/emb/external.php?vid=29506ee7f8

Bobov_dol-kupeni_glasove.png
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Голяма новина, няма що, БСП купували гласове, другите не купуват нали? Откривате вие топлата вода май.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Боко прес си прави пиар в новата си медия. :lol:
Как може да сте толкова наивни това е платено 1000% от гроб. Аз , ако реша можем си спретнем същото видео с няколко приятеля за гроб.....
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Абе всички купуват, за герб нямало ли е репортажи? Тука герберастите и простаците като онзи за ония капути от хиподил, като че ли получават оргазам да гледат такива видеа, като че ли за първи път чуват, че се купуват избори, много са прости.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Ти пък не е вярно ние лъжем щото сме комунисти гроб никога ни един глас не са купували..... :lol:
Абе всички купуват, за герб нямало ли е репортажи? Тука герберастите и простаците като онзи за ония капути от хиподил, като че ли получават оргазам да гледат такива видеа, като че ли за първи път чуват, че се купуват избори, много са прости.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Абе всички купуват, за герб нямало ли е репортажи? Тука герберастите и простаците като онзи за ония капути от хиподил, като че ли получават оргазам да гледат такива видеа, като че ли за първи път чуват, че се купуват избори, много са прости.
Мисля, че всъщност си искал да напишеш това:
-------
Абе всички купуват, за комунистите нямало ли е репортажи? Тука комунистите и простаците като онзи за ония капути от бсп, като че ли получават оргазам да гледат такива видеа, като че ли за първи път чуват, че се купуват избори, много са прости.
-------
И ще е вярно!
Как пък на тия избори нямаше репортаж за някой друг, ами все за БСП - като се почне от манипулацията на Маяма Нолова и Бюрека в Костинброд, после се мине през 20-левките в циганските махали, червения надпис 15 в Стара Загора и стигнем до Бобов Дол.
Между другото днес се говори, че има мащабно купуване на гласове на няколко хиляди работници в АЕЦ Козлодуй. Превели са им по 50 лв и са получили инструкции да цъкнат бюлетина номер 15. Но никоя телевизия не смее да го излъчи, щото когато БСП са на власт, не може да има Костинброд :). Брутално отвратително!
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Тая тема не беше ли за скъпия сайт?

Но пак така се получава...
"Щом "ваште" купуват, и "наште" ще купуват."
Щом "ваште" правят далавери, и "наште" правят далавери.

Вече всички го смятат за нормално...
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Тая тема не беше ли за скъпия сайт?

Но пак така се получава...
"Щом "ваште" купуват, и "наште" ще купуват."
Щом "ваште" правят далавери, и "наште" правят далавери.

Вече всички го смятат за нормално...
Не оказа се че всички са еднакви от статуквото
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

:lol:

10339612_10201849137050804_3667079860749107054_n.jpg


10339749_653049438096404_7988325308083664179_n.jpg
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Поне тоя скрит герберастин нортранта да се разкрие малко какъв е бойковист, не да се прави постоянно, че не бил от герб, видиш ли бил анти-бсп .
- простак
.
 
Всички сме се нагледали. По добре хванете с кума ти по една пушка и на месо в парламента. Ще сте национални герои. ;) Гарантирам ви. Само където Европата няма да е много щастлива, ама ще и мине.

Аз не знам какво общо има този проект с политикат, като крадливи изроди има навскъде, във всяка жакла партийка и мекотело в парламента. ;)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

ейй,т'ва пенсионерите да решават толкова пъти съдбата на България само заради една едничка пенсия :shock: това го няма никъде по света

10382872_10203216150338962_3940254990480231683_n.jpg
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

ейй,т'ва пенсионерите да решават толкова пъти съдбата на България само заради една едничка пенсия :shock: това го няма никъде по света

10382872_10203216150338962_3940254990480231683_n.jpg

Какво толкова има съдбовно за България, че 20 педала ще лапат в парламента в Брюксел? Всичко зависи от Хамерика. В Брюксел са си просто едни фигуранти, тук също. В следващите 100на година ако не си преоринтираме малко интересите няма да имаме собствена политика.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Ехее темата се политизира мъжката. Защо се дракате толкова много бе момчета? В крайна сметка не е важно кой какви политически възгледи има, а как се развива страната ни и дали ще стане едно по-добро място за живеене.
 
От: От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Докато норта лъже, че не е от гроб, а боко тиквата , че бил честен няма как да тръгне страната напред. ;)
Ехее темата се политизира мъжката. Защо се дракате толкова много бе момчета? В крайна сметка не е важно кой какви политически възгледи има, а как се развива страната ни и дали ще стане едно по-добро място за живеене.
 
От: От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Какво толкова има съдбовно за България, че 20 педала ще лапат в парламента в Брюксел? Всичко зависи от Хамерика. В Брюксел са си просто едни фигуранти, тук също. В следващите 100на година ако не си преоринтираме малко интересите няма да имаме собствена политика.

И какво зависи от Хамерика? тя се интересува от големите проекти
не я вълнуват пенсиите :D

само да ти кажа ако не знаеш, броя хора в трудоспособна възраст намалява, а броя хора в пенсионна се увеличава
според теб, в дългосрочен план това какво означава? жокер: започва с "К" и завършва на "АТАСТРОФА"

един ПРОСТ въпрос - след време няма кой да изхранва пенсионерите (буквално) - какво ПРАВИМ?

ГЕЯ (визирам него защото нали той "управлява" в момента, не че другите са много по-различни) не мисли в дългосрочен план, това го доказват и резултатите от изборите
партията им е като циганите - мислят ден за ден (мислят от избори до избори)

според мен трябва да се работи в насока:
1. образование
2. мерки целящи увеличаване на раждаемостта сред образованите хора (т.е. работещите)
3. намаляване на раждаемостта която е с цел получаване на помощи - (методи: спиране на помощите, осигуряване на работа)
4. мерки подпомагащи малкия и средния бизнес. Също така такива които ще привлечат инвеститори - но не от типа Кауфланд, Била и т.н.

Ясно ли ти е, че за да се постигнат изброените неща са нужни над 10 години? визирам най-вече идващата катастрофа: много пенсионери, малко работещи
въпрос на време е да се случи
по-горе написах, че според мен ще са нужни 10 г., цифрата е възможно най-оптимистична

айде сега ми кажи, как с политика "от избори до избори" може да се избегне катастрофата?

Докато норта лъже, че не е от гроб, а боко тиквата , че бил честен няма как да тръгне страната напред. ;)

веднага щях да призная (дори да не е вярно) ако това беше начина да тръгне страната
много тежест ми придаваш, аз съм -> http://vbox7.com/play:4599ed2f91
 
От: От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Придавам ти щото преди плюваше по тиквич, сега си го искаш обратно. ;)
И какво зависи от Хамерика? тя се интересува от големите проекти
не я вълнуват пенсиите :D

само да ти кажа ако не знаеш, броя хора в трудоспособна възраст намалява, а броя хора в пенсионна се увеличава
според теб, в дългосрочен план това какво означава? жокер: започва с "К" и завършва на "АТАСТРОФА"

един ПРОСТ въпрос - след време няма кой да изхранва пенсионерите (буквално) - какво ПРАВИМ?

ГЕЯ (визирам него защото нали той "управлява" в момента, не че другите са много по-различни) не мисли в дългосрочен план, това го доказват и резултатите от изборите
партията им е като циганите - мислят ден за ден (мислят от избори до избори)

според мен трябва да се работи в насока:
1. образование
2. мерки целящи увеличаване на раждаемостта сред образованите хора (т.е. работещите)
3. намаляване на раждаемостта която е с цел получаване на помощи - (методи: спиране на помощите, осигуряване на работа)
4. мерки подпомагащи малкия и средния бизнес. Също така такива които ще привлечат инвеститори - но не от типа Кауфланд, Била и т.н.

Ясно ли ти е, че за да се постигнат изброените неща са нужни над 10 години? визирам най-вече идващата катастрофа: много пенсионери, малко работещи
въпрос на време е да се случи
по-горе написах, че според мен ще са нужни 10 г., цифрата е възможно най-оптимистична

айде сега ми кажи, как с политика "от избори до избори" може да се избегне катастрофата?



веднага щях да призная (дори да не е вярно) ако това беше начина да тръгне страната
много тежест ми придаваш, аз съм -> http://vbox7.com/play:4599ed2f91
 
От: От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Придавам ти щото преди плюваше по тиквич, сега си го искаш обратно. ;)

Когато един човек е силен (ГЕРБ), всички останали се обединяват за да имат някакъв шанс (БСП, ДПС, Атака). Това не съм го измислил аз, но е вярно. Добавил съм само текста в скобите.

Престани във всяка една тема с тези безсмислени подмятания..бил съм си сменил мнението - е и? Не може ли?
да не съм пенсионер - цял живот за БКП?
по времето на ГЕРБ ми се искаше (особено заради протестите) нова партия - видях, че не става и това е.
махай се зло, за да дойде по-зло.

бахти..във всяка една тема пишеш едно и също
поне прочете ли предишния ми пост? целия? или само отговора към твоя коментар
прочети го целия и кажи какво мислиш
според теб ГЕЯ има ли капацитет да предотврати приближаващата катастрофа и защо от няколко десетилетия в които са все във властта (говоря за след 89) не го е направил?

предния кабинет на БСП беше пълен провал, за това говорят резултатите от избори 2009
защо си мислиш, че същия този кабинет - 3 години по-късно ще покаже други резултати?
то или го можеш или го не можеш...
 

Горе