Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Не знам за вас, ама ако пак спечелят тия червени боклуци, визирам Бюрека, Местан, Болен и Гея, аз си бия шута от тая държава. Дали сме си срок с кума ми, да се изнасяме целите семейства, ако пак комунета вземат властта. Стига толкова, нагледах се на идиоти за 35 години.

трудно е...
четирима-петима срещу един
не знам какво толкова се уплашиха от ГЕРБ, айде ГЕЙчето го разбирам...
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Ето така се прави сайт, не като нас по 500 лева... нямам думи...
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

трудно е...
четирима-петима срещу един
не знам какво толкова се уплашиха от ГЕРБ, айде ГЕЙчето го разбирам...

По принцип най-логичното е, защото ББ играе сам и е труден за контролиране... за това и никои не го харесва
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Не знам за вас, ама ако пак спечелят тия червени боклуци, визирам Бюрека, Местан, Болен и Гея, аз си бия шута от тая държава. Дали сме си срок с кума ми, да се изнасяме целите семейства, ако пак комунета вземат властта. Стига толкова, нагледах се на идиоти за 35 години.

Така нека започнем с това :
Не искаме Бойко,Местан,Бюрека,Болен и Гея. То кой да е ? Според мен остава Светло от " Хиподил " поне пънк и цици ще има ;)

Отговори кой да е и си давам гласа за него :)

трудно е...
четирима-петима срещу един
не знам какво толкова се уплашиха от ГЕРБ, айде ГЕЙчето го разбирам...

Защо ги класифицираш като 4-5 срещу един а не като двайсетина срещу един * нали не са само тези 3-4 срещу един .... и други кандидати има *
И чесно да ти кажа никой не се е уплашил, просто ничий бизнес не вървеше и беше * огромната криза дето изведнъж се прекъсна и изчезна *

Също така директната обида към даден човек който не познаваш и лепването му на нещо което гарантирам нямаш доказателства за него ( от два независими източника ) не говори хубаво за теб.


По темата:
Потресаващо скъп ще излезе този уеб сайт .... ако им остане 1 таблет от тези 10 да пратят насам благотворително :)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Защо ги класифицираш като 4-5 срещу един а не като двайсетина срещу един * нали не са само тези 3-4 срещу един .... и други кандидати има *
И чесно да ти кажа никой не се е уплашил, просто ничий бизнес не вървеше и беше * огромната криза дето изведнъж се прекъсна и изчезна *

Също така директната обида към даден човек който не познаваш и лепването му на нещо което гарантирам нямаш доказателства за него ( от два независими източника ) не говори хубаво за теб.

БКП, ДПС, Атака - това колко са?
коя е опозицията - ГЕРБ - това колко партии са?

не мисля, че "гей" е обидна дума :) все пак кой за квот си мисли

виж го само къв е мазен

[video=youtube;4RzRVZxsoBI]http://www.youtube.com/watch?v=4RzRVZxsoBI[/video]
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Така нека започнем с това :
Не искаме Бойко,Местан,Бюрека,Болен и Гея. То кой да е ? Според мен остава Светло от " Хиподил " поне пънк и цици ще има ;)

Отговори кой да е и си давам гласа за него :)



Защо ги класифицираш като 4-5 срещу един а не като двайсетина срещу един * нали не са само тези 3-4 срещу един .... и други кандидати има *
И чесно да ти кажа никой не се е уплашил, просто ничий бизнес не вървеше и беше * огромната криза дето изведнъж се прекъсна и изчезна *

Също така директната обида към даден човек който не познаваш и лепването му на нещо което гарантирам нямаш доказателства за него ( от два независими източника ) не говори хубаво за теб.


По темата:
Потресаващо скъп ще излезе този уеб сайт .... ако им остане 1 таблет от тези 10 да пратят насам благотворително :)

Написах, че ми писна от червените боклуци и те ще са причината да се чупя от държавата.
Да не би да си мислиш, че Бюрека вади от собствения си джоб 10 млн. лв за да си финансира предизборната кампания? Бюрека се финансира от една руска банка на един мустакат собственик на футболен отбор. Тоя мустакатия от дълги години върти далавера с ДПС и в частност семейство Пеевски.
Атака бяха създадени от Доган, като Ахмед Емин въртеше сделката. Само дето Емин знаеше много неща за партиите на прехода и го самоубиха с два куршума в сараите на Доган. Исках да кажа, че Атака пак си е на същият проруски, мафиотски кръг. Факта, че предизборната им кампания започна от Москва, говори, че са еб*си патриотите (руски) :).
До тук имаме една червена агитка от партии - ДПС + Атака + Бюрек. Идеална коалиция за БСП, които са си червени по дефиниция. Ако това на някой не му е ясно, време е да се освести. = 4 обединени партии с много пари, поддържани от мафията. Единствения им опонент е Бойко. Поне в парламента.

Витков е пич! Заобиколен е от наистина хитри момчета и въпреки че нямаха пари, успяха да си издействат годишно финансиране от около 6-7 000 к. лв, което за една толкова нова и малка партия е идеално. Борци са!

В РБ има печени типове, но много дразни задкулисното примляскване на Гаргамел (тоя прякор Бойко му го измисли, обаче много му отива) и явното натрапване на Пръмова. Хем са ми симпатични, хем малко ми наглеят и дразнят. А и като си помисля, че Олигарски, Болен, Данчо Ментата, Бисеров и Местан бяха върли СДС-ари и ми става леко нагарчащо.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

@nortrant Поне ти прави чест, че след всичките отричания си призна , че си герберче :lol:
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

madseason много добър отговор... всичко си каза, не като онзи другия колега който ми припомня за историята

ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
ИЗВИНИ СЕ
Говори си едно и също, но с други думи ...
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Не знам за вас, ама ако пак спечелят тия червени боклуци, визирам Бюрека, Местан, Болен и Гея, аз си бия шута от тая държава. Дали сме си срок с кума ми, да се изнасяме целите семейства, ако пак комунета вземат властта. Стига толкова, нагледах се на идиоти за 35 години.

Taкива гербери като тебе по-добре да ги няма в държавата, направо се изнасяй още от сега
.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Taкива гербери като тебе по-добре да ги няма в държавата, направо се изнасяй още от сега.
Гербер е на майка ти сина!
Хиподил са мойте хора, щото съм израсъл с тая култура, но ще ти е много трудно да го разбереш. Ама май всичко де що не харесва крадливото правителство го наричате гербер, а?
 
От: Re: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Братле, не налагай цензура сега. Туй си най-свободното място в нета, да си го запазим таквос :p
Без обиди и напатки. Да не се модерираме. :)

Коментирайте свинщината. Там има повече материал. :)
 
Re: От: Re: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Братле, не налагай цензура сега. Туй си най-свободното място в нета, да си го запазим таквос :p

Не говорим за цензура тук, а това че се нападате един друг. Това не е Ок. Иначе, пълна свобода на словото, съобразено с правилата на форума. :)
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Тука има такава нагласа - щом плюеш едните, значи си от другите. Дали е "спусната" по партийна линия или е въпрос на мозъчен капацитет, няма значение.
А те и едните и другите са си едни и същи.

Кво стана, плюхме че предишните правят фейсбук страници за по 100к евра, сега плюем и тия за същото.

В нашата мила родина, се е крало, краде се, и ще се краде винаги.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Прочете ли това което е постнал вискяра?
Пък и не знам как въобще може да се сравнява изработката на такава система с фейс и туитър акаунт. ;)
Тука има такава нагласа - щом плюеш едните, значи си от другите. Дали е "спусната" по партийна линия или е въпрос на мозъчен капацитет, няма значение.
А те и едните и другите са си едни и същи.

Кво стана, плюхме че предишните правят фейсбук страници за по 100к евра, сега плюем и тия за същото.

В нашата мила родина, се е крало, краде се, и ще се краде винаги.
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Прочете ли това което е постнал вискяра?
Пък и не знам как въобще може да се сравнява изработката на такава система с фейс и туитър акаунт. ;)

Сравнявам ги само в частта за надценената услуга.

Отделно винаги може да се търси под вола - теле.
Първо - както винаги при държавни поръчки, критериите най-вероятно могат да изпълнят 2-3 фирми, които са собственост на някой братчед.
Второ - покупката на ненужно скъп и специфичен хардуер, който да речем година по-късно ще се разпродаде на фирмата на някой друг братчед, на безценица.

Цитат от линка на Вискяра в хардуербг:

"Мобилната част ще е възможно да бъде инсталирана на 10 бр. таблети с GPS и операционна система. Закупуването им е свързано със събирането и обработката на пространствени данни и качествено ново ниво при извършване на теренни дейности от служителите в парковата дирекция. "

В момента си представям едни високообразовани и високотехнологични горски, които вместо с пушка и тояга се размотават с едни таблети...
 
От: Парк "Странджа" ще плати 320 000 лева за нов сайт

Гербер е на майка ти сина!
Хиподил са мойте хора, щото съм израсъл с тая култура, но ще ти е много трудно да го разбереш. Ама май всичко де що не харесва крадливото правителство го наричате гербер, а?

[video=youtube;MvVEoCDuBII]https://www.youtube.com/watch?v=MvVEoCDuBII[/video]

Страшен е тоя твоя простак, голяма култура си научил от него
 

Горе