Питайте относно Instagram Тук!

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от prophet, Юли 20, 2017.

1. webmast367

webmast367 Well-Known Member

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,624
    Харесвания:
    198
    Точки:
    63
    Тия много гадни копелета обаче... направих профила личен УЖ да махнат "просията за плащания" то пък така нямам никакви опции.. нито връзка в стори, нито грам анализи - нищо...
    Пуснах пак бизнес акаунт да бъде.. обаче сега пък в стори не ми дава във "връзки" да добавям линк "swipe up" дава ми само от IGTV да избера видео... а исках да пусна линк към youtube примерно... ТО ТЕЙ ПРАЙ СЯ?

2. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,251
    Харесвания:
    224
    Точки:
    63
  3. идея

идея Active Member

Рег.:
    Окт 30, 2013
    Съобщения:
    550
    Харесвания:
    63
    Точки:
    28
    Има ли по-кратък път за пренасочване на последователи от ФБ към ИГ освен да им пускам постове: "моля следвайте ме и в ИГ еди къде си" ?

4. Instagram2019

Instagram2019 New Member

Рег.:
    Септ 12, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,

Имам следния проблем. Създадох бизнес профил в инстаграм и започнах ежедневно да следвам по доста хора, докато 1 ден от Инстаграм не решиха да ми блокират опцията да добавям хора. Как мога отново да имам такава възможност?

5. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    По принцип за няколко часа се оправя, някакви линкове имаш ли в bio-то си? Проблем с качването на снимки има ли?

6. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,251
    Харесвания:
    224
    Точки:
    63
    Имах един профил, който ползвам доста рядко, но днес видях, че иска верификация чрез имейл или телефон - избор, къде да получа кода. Натискам на имейл, но не го получавам. Пробвах още няколко пъти, но същата работа. Някой с подобен проблем и решение?

7. Instagram2019

Instagram2019 New Member

Рег.:
    Септ 12, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1

Нямам проблем с качването на снимки, а само с добавянето на последователи

8. Instagram2019

Instagram2019 New Member

Рег.:
    Септ 12, 2018
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    и вече почти два месеца е така......

9. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    В login панела си въведи потребителското име и грешна парола, след 1-2 опита ще те пита да ти прати ли нова парола на имейл адреса ти, отвори си имейла и виж дали е дошла новата парола. Ако не ти пратят или имаш проблеми с профила, или с имейл адреса, който си задал. Предполагам не си задал тел. номер, така, че ако така не стане вероятността да си го върнеш не е особено голяма.

10. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    По колко души си следвал на ден, каква ниша е профилът? Това 2 месеца и още да не може да следваш хора не е нормално... Бот ползвал ли си? Може да са ти flag-нали профила... В bio-то имаш ли връзка към даден сайт?

11. webmast367

webmast367 Well-Known Member

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,624
    Харесвания:
    198
    Точки:
    63
    Мене ми аргасаха профила яко... мина сигурно месец вече и снимките не достигат до повече от 1% от хора които не ме следват... не съм пускал от много време хаштагове, не съм пускал бот за следване/отследване и т.н, но не го оправят и тва е :D 21.5к отидоха подяволите :D до ся щеше да е 30к и повече....

12. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Новият алгоритъм "изби" доста профили. Преди всяко видео, което качвах имаше по 1 милион + гледания, а сега най-вече 200-300 хиляди гледания... Зависи де, понякога по-надолу и обратното.

Хаштагове и аз не ползвам отдавна, просто всеки си цъка на "Explore" page-a и си гледа там каквото го интересува. Според някои хора трябва да завържеш връзка между теб и хората, които те последват като да - Отговаряш на коментари, да ги харесваш, да си пишеш с последователите ти, те да Save-ват постовете ти ( а тва е много трудно, ако видеото не е viral ), да пускаш анкети и т.н.

13. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,251
    Харесвания:
    224
    Точки:
    63
    Мейлът за забравена парола пристига, но с кода - не.

ПС: Дойде и това. Явно нещо е зациклило вчера и сега след заявяването на нова парола се е отпушило, ба ли го. Мерси! :D

Последно редактирано: Окт 5, 2018
    prophet харесва това.
  14. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Тъй като темата наистина има интерес и искам по някакъв начин да помогна на хората, които се занимават с Instagram ще им предоставя инструмент, изработен от доста добър екип, който много ще им помогне в развитието на страниците им и ще им спести много време.

Viralfindr.com

Благодарение на този инструмент, ще може бързо и лесно само написвайки името на дадена страница да видите кои са най-харесваните публикации, които е качила страницата. След като напишете името на дадената страница ще трябва да изчакате малко и след това ще видите да се показват всички публикации, една до друга според коя има най-много харесвания, коментари и engagement. По този начин ще спестите време в търсене на viral posts, и ще ви помогне да си развиете страниците.

Браво на хората, които са създали инструмента!!! Имате право на 3 безплатни търсения, след това трябва да си платите за да продължите да ползвате програмата. Дори, ако има хора от тук, които ще искат да я закупят можем да си поделим парите и да я ползваме повече хора, ако има такава възможност.

15. Стефан Стоянов

Стефан Стоянов New Member

Рег.:
    Окт 2, 2018
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Звучи добре, не успях да открия в инструмента (поне в безплатната версия) дали има някакви анализи за собствен профил в Инстаграм и евентуално сравненителни анализи между него и водещит страници в областта или нещо подобно. Някой вижда ли такива неща? Иначе, и тези анализи и данни, които се виждат при търсене на произволна страница, също са много готини.

16. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Какво имаш предвид под анализи на профил? Ако говориш за това колко последователи си направил на ден, да си видиш engagement-a на страницата и т.н. може да ползваш socialblade.com

Tool-a е мега добър, с два клика виждаш най-харесаните постове на самара страница, колко харесвания има и коментара.

17. Стефан Стоянов

Стефан Стоянов New Member

Рег.:
    Окт 2, 2018
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Да, подобни неща. Socialblade го ползвам от известно време, и аз го харесвам. Попитах, защото търся инструмент с цялата тази информация накуп + този чудесен Insight от Viralfindr. Но какво пък - 2 инструмента за анализ не са прекалено много, а показват наистина важни и ценни неща.

prophet харесва това.
  18. dudi

dudi Member

Рег.:
    Дек 24, 2008
    Съобщения:
    620
    Харесвания:
    21
    Точки:
    18
    Здравейте,

Нов съм с нишата и искам да попитам за кратък списък с полезни статии и инструменти за разрастване на IG профил. Профилът е с насоченост пътувания.

19. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Най-добре се върни назад и прочети всички страници от тази тема, ще научиш доста полезни неща. Ако нещо не разбираш може след това да пишеш и да ти помогнем.

20. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    642
    Харесвания:
    108
    Точки:
    43
    Много неактивна стана темата. :( Всички си знаят всичко или просто повечето хора от тук не ползват Instagram, колкото Facebook примерно? Ще е хубаво да завържем някаква дискусия тук с някой, който има нещо за питане, или пък знае нещо и иска да го сподели.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice