Питайте относно Instagram Тук!

Дискусията в 'Social Media Marketing - SMM' стартирана от prophet, Юли 20, 2017.

1. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,266
    Харесвания:
    230
    Точки:
    63
    Бършат профилите като засекат ландинг страницата...Слагал съм линк и в биото и при коментарите..заминават!!!!!От както FB сложи ръка на IG нещата се закучиха.
    Трябват си нови методи....но никой не казва;)[/QUOTE]
    Нали се слагаха някакви клокнати ли, как се наричаха, линкове, които уж прескачат тази бариера?

Трябваше ми само за теста.

2. tany66

tany66 New Member

Рег.:
    Март 20, 2014
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Нямам идея на какво казвате "клокнати",аз ползвах маскирани(short links) или прекарани през блогер...но няма файда,като ги надуши системата,ги блокират(FB) или заминава профила (IG)

3. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,266
    Харесвания:
    230
    Точки:
    63
  4. Kradev

Kradev New Member

Рег.:
    Март 29, 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    От един приятел знам, че в инстаграм е безплатна, когато я платиш във Фейсбук. Сам определяш колко да платиш (за по дълъг период 7$ за 7 дни е минималната цена, иначе може и 5$ за 1 ден)

5. traiki

traiki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 27, 2010
    Съобщения:
    1,304
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
  6. Kradev

Kradev New Member

Рег.:
    Март 29, 2017
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Е, рекламата...

7. okli

okli Member

Рег.:
    Окт 4, 2013
    Съобщения:
    150
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    Място:
    Sofia
    Здравейте,
    някой може ли да ми разясни малко за тоя инстаграм. Почти не съм го попвал имам два профила от години, а ми се налага да си поразвия единия профил дойде му времето най накрая.
    Как става с акаунтите, има ли такава опция като във фейсбук да даваш права на някой който да ти развие акаунта?
    Има ли писано в темата нещо за софтуер с който да се каяват снимки текстове и т.н. през компа че с телефона май малко неудобно ми се струва.

И още едно въпросче какви са тия профили в инстаграм които са само локация на деден бранд? Имат снимки и карта но нищо повече няма профил последователи и т.н.!?

И също препоръчайте някой който предлага тази услуга, ма като за колеги. :)

Последно редактирано: Ноем 14, 2018 в 5:42 PM
  8. 4moki

4moki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 7, 2015
    Съобщения:
    1,266
    Харесвания:
    230
    Точки:
    63
    Опция да направиш някого модератор - не ми е познато да има. Даваш му име и парола го и му се доверяваш, че няма да те завлече... Иначе, ако не намериш някой онлайн туул за снимките и обработката им, винаги може да изтеглиш някой андроид емулатор и да си ги обработваш от лаптоп/PC.

9. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    3,267
    Харесвания:
    619
    Точки:
    113
    Как проверявате, дали даден акаунт е наказан или ограничен по какъвто и да е начин? Имам един забравен аккаунт, въртян с followliker още 2015 година с ~ 3к followers, постовете са правени с бота и имат не повече от 20-30 харесвания, но пък и самите снимки са пълен боклук.

10. traiki

traiki Well-Known Member

Рег.:
    Септ 27, 2010
    Съобщения:
    1,304
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
    То ясно си личи, когато е ограничен, ама въпросът е как да се оправи. В твоя случай са те резнали яко, както и мен. Имам един профил развит с бот - около 2к последователи, преди правеше по 50-60 лайка на снимка, сега не може да стигне и 20....

Имам друг проблем аз..когато искам да спонсорирам снимка ми изписва следното изречение: "This promotion cant be created because the link has been blocked our security systems"...никога не е рекламирано или да са ползвани ботове.

11. scorebg

scorebg Active Member

Рег.:
    Септ 15, 2011
    Съобщения:
    741
    Харесвания:
    92
    Точки:
    28
    Има разбира се.
    Дори аз имам едно приложение. Даже и можеш да планираш постовете във времето, отделно има и приложения за автоматизация :)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice