Питайте относно Instagram Тук!

Нали се слагаха някакви клокнати ли, как се наричаха, линкове, които уж прескачат тази бариера?
Нямам идея на какво казвате "клокнати",аз ползвах маскирани(short links) или прекарани през блогер...но няма файда,като ги надуши системата,ги блокират(FB) или заминава профила (IG)
 
И пак да попитам - има ли хора с бизнес акаунти, които са пускали спонсорирани постове? Как таксуват и доволни ли сте?
 
И пак да попитам - има ли хора с бизнес акаунти, които са пускали спонсорирани постове? Как таксуват и доволни ли сте?
От един приятел знам, че в инстаграм е безплатна, когато я платиш във Фейсбук. Сам определяш колко да платиш (за по дълъг период 7$ за 7 дни е минималната цена, иначе може и 5$ за 1 ден)
 
Здравейте,
някой може ли да ми разясни малко за тоя инстаграм. Почти не съм го попвал имам два профила от години, а ми се налага да си поразвия единия профил дойде му времето най накрая.
Как става с акаунтите, има ли такава опция като във фейсбук да даваш права на някой който да ти развие акаунта?
Има ли писано в темата нещо за софтуер с който да се каяват снимки текстове и т.н. през компа че с телефона май малко неудобно ми се струва.

И още едно въпросче какви са тия профили в инстаграм които са само локация на деден бранд? Имат снимки и карта но нищо повече няма профил последователи и т.н.!?


И също препоръчайте някой който предлага тази услуга, ма като за колеги. :)
 
Последно редактирано:
Опция да направиш някого модератор - не ми е познато да има. Даваш му име и парола го и му се доверяваш, че няма да те завлече... Иначе, ако не намериш някой онлайн туул за снимките и обработката им, винаги може да изтеглиш някой андроид емулатор и да си ги обработваш от лаптоп/PC.
 
Как проверявате, дали даден акаунт е наказан или ограничен по какъвто и да е начин? Имам един забравен аккаунт, въртян с followliker още 2015 година с ~ 3к followers, постовете са правени с бота и имат не повече от 20-30 харесвания, но пък и самите снимки са пълен боклук.
 
То ясно си личи, когато е ограничен, ама въпросът е как да се оправи. В твоя случай са те резнали яко, както и мен. Имам един профил развит с бот - около 2к последователи, преди правеше по 50-60 лайка на снимка, сега не може да стигне и 20....

Имам друг проблем аз..когато искам да спонсорирам снимка ми изписва следното изречение: "This promotion cant be created because the link has been blocked our security systems"...никога не е рекламирано или да са ползвани ботове.
 
Има ли писано в темата нещо за софтуер с който да се каяват снимки текстове и т.н. през компа че с телефона май малко неудобно ми се струва
Има разбира се.
Дори аз имам едно приложение. Даже и можеш да планираш постовете във времето, отделно има и приложения за автоматизация :)
 
Как проверявате, дали даден акаунт е наказан или ограничен по какъвто и да е начин? Имам един забравен аккаунт, въртян с followliker още 2015 година с ~ 3к followers, постовете са правени с бота и имат не повече от 20-30 харесвания, но пък и самите снимки са пълен боклук.
Най-добре е да си направиш нов профил и да развиваш него. 3К последователи не са много за бизнес профил, също така е създаден през 2015 година както казваш, така че повечето последователи вероятно не са активни и са забравили за страницата.

За да провериш дали си Shadowban-нат качваш една снимка или видео, слагаш хаштаг в описанието, който има малко качени постове, след това от един друг акаунт, който не следва този акаунт, който искаш да провериш пишеш хаштага, който си използвал, и ако ти се появи дадената публикация, която си качил в самия хаштаг значи не си shadowban-нат, а ако не се появи вероятно си. След 2 седмици го махат, но зависи разбира се причината, поради която са те наказали.
 
Здравейте мислите ли, че има полза сайт за залагания да инвестира време и ресурси в поддържането на инстаграм страница. Истината, е че понякога съдържанието ни е готино и може да бъде сбито в 3-4 интересни изречения, но нямаме поток от снимков или видео материал, тоест трябва постоянно да се правят постове с някакви сток снимки. Целта на страницата естествено, ще е да връща трафик към уебсайта?
 
Здравейте мислите ли, че има полза сайт за залагания да инвестира време и ресурси в поддържането на инстаграм страница. Истината, е че понякога съдържанието ни е готино и може да бъде сбито в 3-4 интересни изречения, но нямаме поток от снимков или видео материал, тоест трябва постоянно да се правят постове с някакви сток снимки. Целта на страницата естествено, ще е да връща трафик към уебсайта?
Много рядко съм виждал Instagram страници за залагания. Има такива, но с малко последователи. Обаче доста хора развиват страници във футбол / спорт нишата и след това правят реклами на разни продукти и т.н.
 
Здравейте мислите ли, че има полза сайт за залагания да инвестира време и ресурси в поддържането на инстаграм страница. Истината, е че понякога съдържанието ни е готино и може да бъде сбито в 3-4 интересни изречения, но нямаме поток от снимков или видео материал, тоест трябва постоянно да се правят постове с някакви сток снимки. Целта на страницата естествено, ще е да връща трафик към уебсайта?
За инстаграм не знам но на мен фейсбук не ми позволяваше да рекламирам линкове към сайт за залагания. Ами пробвай и ще разбереш.
 
Един бърз съвет от мен - Качвайте колкото се може по-често, може и 1 път на ден, но да е редовно, защото няколко страници, вкл. и моята не бяхме качвали от 10-на дни ++ и сега харесванията, гледанията и прегледите на историите драстично намаляха...
 
Според вас добрият engagement на дадена страница от какво зависи? От многото гледания и не толкова харесвания, или от по-малкото гледания и повече харесвания? Примерно видео с 300К гледания и 5-6К харесвания, или видео с 150К-200К гледания и 10К-13К харесвания? Моето мнение е, че харесванията са най-важни.
 
Прав си в известна степен с някой изключения. Аз лично вече не гледам колко лайка има страницата или колко гледания видеото.. Гледам коментарите и харесванията. За мен, гледанията сами по себе си не са точно engagement, те са по-скоро Impressions, понеже отчитат гледане само като отвориш видеото, а дали си го гледал е друг въпрос... Харесванията и коментарите са actions и това наистина е някакъв engagement и лично според мен са много по-важни от гледания/показвания. Има обаче един друг фактор специално за видео, който се препокрива с гледанията и се нарича Viewer Retention, тоест каква част от видеото е изгледана и това може да се причисли към engagement. Специално за видео съдържание, мисля че това е изключително важното и колкото повече е изгледано, толкова по-добре.
 

Горе