Питайте относно Instagram Тук!

P.S. Какво бихте платили за профил с 60К последователи? Ориентировачна цена, не го продавам просто един приятел го продаде преди дни и му взе 1000 евро :D А на мен преди седмица ми предложиха 4 000$ за близо 90К профил. :D :D :D

Нищо нереално. Зависи от нишата и от кого идва интереса. Ако си тръгнал с добре обмислена стратегия, с такава база 1к на месец ще изкарваш без напрежение.
 
Нищо нереално. Зависи от нишата и от кого идва интереса. Ако си тръгнал с добре обмислена стратегия, с такава база 1к на месец ще изкарваш без напрежение.
Така е. Просто хората искат нещо ново, грабващо вниманието им... Наскоро един познат направи дизайни на няколко тениски и мисля, че за 2-3 дни имаше към 30-50 поръчки...
 
Така е. Просто хората искат нещо ново, грабващо вниманието им... Наскоро един познат направи дизайни на няколко тениски и мисля, че за 2-3 дни имаше към 30-50 поръчки...
Не разбрах логиката ти, а колкото до тениските, по време на изборите в USA ако не се лъжа, 1 пичага беше пуснал коментар с МЕМЕ тениска за изборите в лайв стрийм, от сорта на "live count", ранкна го 1ви с лайкове и имаше над 90к$ продажби за ден.
So.. be creative, follow the trends. =D
 
Преди няколко дни достигнах 100К последователи. Искам да обърна внимание, че не се хваля, а го пиша това, за да може да го прочетат хора, които се занимават или тепърва ще се занимават, за да знаят, че работиш ли здраво може да достигнеш желания резултат.
 
1. Това са ботове или хора, които искат да изкарат пари чрез Инстаграм. На теб не са ти нужни като цяло в случая щом искаш да вадиш пари.
2. Един от най-силно развитите сектори в Инстаграм. конкуренцията е голяма. В зависимост от това как искаш да го монетизираш и колко таргетирани са ти последователите може да изкараш пари. Може да ми дадеш пример, за да бъда по-конкретен.
3. Това не знам къде си го чел, но е грешно. Хубаво е да поддържаш интереса, но това може да стане и с 1 снимка на седмица. Зависи от последователите, зависи и от профила ти. Честото споделяне на информация може да накара реален потребител да спре да те следва и да те докладва за спам даже. Максимално споделям до 3 поста на профил на ден. Внимавайте много с хаштагове, споделяния и харесвания. Може да си навлечете т.нар. 'Shadowban', което е по-зле отколкото да ви банат профила.
Здравей, може ли да попитам има ли някакъв вариант този “shadowban” да се премахне понеже явно имам такъв...
 
Здравей, може ли да попитам има ли някакъв вариант този “shadowban” да се премахне понеже явно имам такъв...
Трае 14 дни. Ползваш ли бот за профилите си?
 
Намерих много добър профил за адски добра цена... 50-60К последователи има, но постоянно има по над 100 хиляди видео преглеждания... Въпросът е , че цената на този профил е 200$ ... Която според мен е нищо... И после си мисля друго... Дали не иска тази ниска цена за да ме "scam-не" ? IG дават кодове, с които може да си възстановиш профила, може би ще успее дори да си сменя имейл адреса, тел. номер и паролата... Голяма оферта е , не знам как да постъпя.
 
Хаха. Схемата на тоя ***** е следната - Пуска, че си продава хубавия профил за ниска цена, държи се адски мило с теб, измисля куп лъжи... Накрая ти казва да платиш с Paypal. НО... Казва да платиш чрез опцията "Изпрати на приятели и роднини", което значи, че няма как да си върнеш парите... Като го попиташ защо не предпочита другата опция за изпращане на пари, той ти казва, че парите се бавели около месец, докато дойдели при него............ Накрая му казах абсолютно всичко, което той НЕ искаше да се знае и ме блокира, очаквано. Така, че момчета внимавайте много, защото рискът е огромен, бъдете внимателни. Как изобщо такива хора се занимават с такава мръсна работа.......
 
То тва е практика от както свят светува. Купуването на инстаграм никога не е добра идея, за да вземеш стойностен профил, без риск да те измамят то трябва да платиш много над истинската стойност на акаунта. Да не говорим, че 80% от акаунтите са с фейк последователи и харесвания. Елементарно е да си развиеш сам желаната страница, така че дерзайте.
 
Да питам по напредналите с Инста-та.
К'во правите там? в смисъл айде да разцъкаш някъв профил надали е нещо по различно от всички останали социални мрежи, но след като развиете въпросния профил какво следва?
Имам регистрация но дори не влизам.. изглежда ми супер умряло и трябва да цъкам през тела че десктоп изглежда още по празно...

Аз лично не виждам нищо друго освен снимки и последвай / последва те... ако събера 100к последователи кво ги правим? няма спам там няма нищо... знам че въпроса ми е адски тъп, но грам не ми е ясен тоя тъп сайт и какво намират хората в него...
 
То тва е практика от както свят светува. Купуването на инстаграм никога не е добра идея, за да вземеш стойностен профил, без риск да те измамят то трябва да платиш много над истинската стойност на акаунта. Да не говорим, че 80% от акаунтите са с фейк последователи и харесвания. Елементарно е да си развиеш сам желаната страница, така че дерзайте.
Зависи от кого се купува. Ако продава главно профили няма да те излъже, защото ще изгуби клиенти. Адски лесно се познава дали има фейк последователи или харесвания. Не бих казал, че лесно се развива страница, освен ако не предлагаш нещо интересно, което не е виждано и ще се хареса.
 
Последно редактирано:
Имам регистрация но дори не влизам.. изглежда ми супер умряло и трябва да цъкам през тела че десктоп изглежда още по празно...
Има готин начин за отваряне на IG през браузър /от PC/ все едно си го отворил от телефона, може да се качват сторита, взети директно /локално/ от PC, не ти трябва да се занимаваш излишно с емулатори и прехвърляне на снимки там, че да ги качваш.
 
Да питам по напредналите с Инста-та.
К'во правите там? в смисъл айде да разцъкаш някъв профил надали е нещо по различно от всички останали социални мрежи, но след като развиете въпросния профил какво следва?
Имам регистрация но дори не влизам.. изглежда ми супер умряло и трябва да цъкам през тела че десктоп изглежда още по празно...

Аз лично не виждам нищо друго освен снимки и последвай / последва те... ако събера 100к последователи кво ги правим? няма спам там няма нищо... знам че въпроса ми е адски тъп, но грам не ми е ясен тоя тъп сайт и какво намират хората в него...
Избираш си някоя добра ниша. Започваш да си развиваш страницата. Като направиш определен брой последователи определени хора ще ти пишат за реклама. Ако те устройва цената ще работите, ако не - не. Това е един от начините. Друг начин е да отвориш един магазин, който да работи на дропшипинг, може да продаваш тениски, определени продукти... Ако си слагаш по 5-10$ на продаден продукт, може да спечелиш добри $$$. Разбира се, на думи винаги е лесно, но в действителност не е. Мрежата е добра, доста добра.
 
Зависи от кого се купува. Ако продава главно профили няма да те излъже, защото ще изгуби клиенти. Адски лесно се познава дали има фейк последователи или харесвания. Не бих казал, че лесно се развива страница, освен ако не предлагаш нещо интересно, което не е виждано и ще се хареса.
Приятел, тия акаунти, които се продават от хора 90% са измама, какво имам в предвид. Първо OG инстаграмите са откраднати 100% от тях = ОГРОМЕН риск да си го върнат след като си го закупил, веднага вкарвам пример с познат, който си купи от човек, който само с това се занимава и след 5 дни акаунта беше отнет = 400$ назад. Второ, Stat account-ите 95% също са измама, защо? Защото елементарно и за стотинки се добавя аудитория, а за още по малко стотинки се набива engagement и също така, както при вариант А, възможноста да се върне акаунта отново е голяма. Затова както казах в преден пост, за да си закупиш акаунт, трябва да е от легитимна компания, но там цените са много надценени.
Магията за развитието на инстаграм акаунт е много проста, не ти трябва нещо уникално, нито алгоритмите на инстаграм, а постоянство.
Поздрави за акаунта все пак.

Да питам по напредналите с Инста-та.
К'во правите там? в смисъл айде да разцъкаш някъв профил надали е нещо по различно от всички останали социални мрежи, но след като развиете въпросния профил какво следва?
Имам регистрация но дори не влизам.. изглежда ми супер умряло и трябва да цъкам през тела че десктоп изглежда още по празно...

Аз лично не виждам нищо друго освен снимки и последвай / последва те... ако събера 100к последователи кво ги правим? няма спам там няма нищо... знам че въпроса ми е адски тъп, но грам не ми е ясен тоя тъп сайт и какво намират хората в него...
Значи първо последователите далеч не са толкова важни, има доста страници с много последователи да речем 100к, на които engagement rate-a е едва 0.5-3%. Такъв тип страници ще имат в пъти по-малко интерес и приходи, от страница с например 50к и engagement rate над 10%.

Начини да монетизираш аудиторията си в инстаграм има десетки, като най-простия е т.нар shoutout service, в който се "рекламира" друг профил, който си е заплатил например за 24ч. да има снимка+таг в твоя профил. Има доста търсене и предлагане на тая услуга, тъй като е най-лесна, но пък и най-ниско платена.
С две думи, доста голям % от хората, започнаха да купуват реклами в инстаграм (компании) и този процент нараства и ще нараства, в този случай, ти като човек с голяма страница в дадена ниша, ще си в таргет лист-а на такива хора и при сделка, ще ти се плаща за реклама на даден продукт. Именно тук идва тънкия момент, преди да започнеш да развиваш страници, да имаш план от начало до край, за да не се чудиш защо страница с 50к за мобилни игри получава 5к$ за реклама на мобилна апликация, а ти със страница за любовни цитатчета с 500к, взимаш 50$ за таг-ване на друга страница.

Надявам се ме разбра правилно и съм помогнал.

Поздрави.
 
Нямат хващане фейк акаунтите, всичко можеш да си купиш вече и на някой акаунт с 100К фалшиви фена, да си купиш пакетче с like engagement, comment engagement и тн.
 
А как да събереш повече последователи (изключвам купуването) ?
(хаштагове, коментиране? )
 
А как да събереш повече последователи (изключвам купуването) ?
(хаштагове, коментиране? )
Избираш профил, в твоята ниша, който е развит, отваряш го и следваш хората, които са харесали последната му снимка. След 24ч ги unfollow-ваш и пак същия цикъл.
Проучваш хаштагове, като слагаш 5-10 от най-популярните (1 милион и нагоре) и 10-15 по-малки 50к - 500к. Идеята тук е от най-популярните да получиш няколко бързи харесвания и да те ранкне в Top Posts на по-малките. С тоя метод получаваш много exposure, все още работи, преди 3 дн иго пробвах с 5к страница, класира се някъде из хаштаговете и за 20 часа имаше 30К+ reach и 4К харесвания.
Това е формулата, всичко друго е дисциплина и постоянство.
 
Много благодаря!


Избираш профил, в твоята ниша, който е развит, отваряш го и следваш хората, които са харесали последната му снимка. След 24ч ги unfollow-ваш и пак същия цикъл.
Проучваш хаштагове, като слагаш 5-10 от най-популярните (1 милион и нагоре) и 10-15 по-малки 50к - 500к. Идеята тук е от най-популярните да получиш няколко бързи харесвания и да те ранкне в Top Posts на по-малките. С тоя метод получаваш много exposure, все още работи, преди 3 дн иго пробвах с 5к страница, класира се някъде из хаштаговете и за 20 часа имаше 30К+ reach и 4К харесвания.
Това е формулата, всичко друго е дисциплина и постоянство.
 
Има готин начин за отваряне на IG през браузър /от PC/ все едно си го отворил от телефона, може да се качват сторита, взети директно /локално/ от PC, не ти трябва да се занимаваш излишно с емулатори и прехвърляне на снимки там, че да ги качваш.
Кой плъгин ползваш?
 
Здравейте,с помощта на prophet(за което благодаря искрено)развивам акаунт и горе долу нещата вървят но профила е закупен преди време от нета.
Цената му беше 1-2 долара,на година и половина без последователи и снимки,с мейл и телефон.
Сега се зачетох какво пишете и се опасявам дали не се бъхтам напразно,опитах се да сменя телефона не става!!!Името смених както и паролата на пощата.
Дали мога да сменя самата поща и как?
Защо не мога да сменя телефона?
Благодаря.
 

Горе