Предлагам: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте искам да поръчам няколко статии на английски може ли да ме добавите на скайп: anm725
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте искам да поръчам няколко статии на английски може ли да ме добавите на скайп: anm725

Здрасти! добавих те и чакам потвърждение!В случай на грешка или мое отстъствие в скайп ти оставям и имейл на ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

доволен съм, работи бързо и качествено, препоръчвам
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Въпреки, че похвалих sungold за перфектните преводи, ще допълня и за перифразираните текстове, които заръчвам към преведените статии. Освен качеството на писане, борави и с точните фрази за перифразиране, като постига 100% уникалност при сравнение на съответните теми.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте,

Търсим човек за превод на статии от английски на български език за дългосрочен ангажимент (3-5 статии седмично). Статиите са на архитектурна тематика, между 200 и 400 думи.

Ако проявявате интерес, моля изпратете лично съобщение с оферта.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте,

Търсим човек за превод на статии от английски на български език за дългосрочен ангажимент (3-5 статии седмично). Статиите са на архитектурна тематика, между 200 и 400 думи.

Ако проявявате интерес, моля изпратете лично съобщение с оферта.
Здравейте! Имате ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, тъй като не мога да ти напиша ЛС а бих искал да се възползвам от твоите услуги ще те помоля да ми дадеш някакъв алтернативен вариант за контакти като имейл или Скайп на лично (предполагам, че мога да получавам ЛС поне :) )
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, тъй като не мога да ти напиша ЛС а бих искал да се възползвам от твоите услуги ще те помоля да ми дадеш някакъв алтернативен вариант за контакти като имейл или Скайп на лично (предполагам, че мога да получавам ЛС поне :) )

Здравей :) Имаш ЛС от мен!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Почисти си кутията че не можеш да получаваш ЛС . Пишеш наред а никой не може да ти отговори

Ми не бях видял, че лимита е 10 съобщения :) сега вече няма никой вътре
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

и аз искам да те попитам за статиите , би ли ми дала мейл
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.BG, ENG, Русский

Благодаря за информацията. Скоро може да се свържем с вас за писане на статии.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей,

Искам да попитам дали се освободи, ще имаш ли възможност за работа върху един проект?

Поздрави
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей,

Искам да попитам дали се освободи, ще имаш ли възможност за работа върху един проект?

Поздрави

Здравей!
Пиши ми на имейла за подробности!
Поздрави,
Виктория
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте,
може ли и аз да помоля за примерен текст и да ми изпратите някакви координати, защото съм чисто нов потребител и явно още не съм узрял за да комуникирам лично с останалите потребители :)
Поздрави !
 

Горе