Подарявам статия

От: Подарявам статия

А така, кажи им.

Следващата статия си чака собственика.
 
От: От: Подарявам статия

Следващата статия си чака собственика.

На каква тематика е? Ако е нещо подходящо за мен бих я взел, ако не ми върши работа - успех на този, на когото му е нужна!
 
От: От: Подарявам статия

На каква тематика е? Ако е нещо подходящо за мен бих я взел, ако не ми върши работа - успех на този, на когото му е нужна!

Благодаря за приятната изненада, както и на tooclosetoloveyou за подаръка! Статията е много добре стилиризирана естетически, полезна и субективна. Темата е "Анализ на конкуренцията", като е наблегнато върху анализирането на конкурентните уеб сайтове.

Успех на колежката в каквато и сфера да се е устремила!
 
От: Подарявам статия

Здравейте колеги.
Получих статия подаръх от tooclosetoloveyou и мога да кажа, че съм доволен. Статията е грамотно написана, без правописни и граматически грешки. Написана е смислено и дава информация полезна за читателите. Не е прекалено дълга и не е изградена на основата на безкрайни изброявания и сравнения, въпреки, че темата на статията е сравнение на типовете блогъри. Ако желаете можете да видите статията тук.
 
От: Подарявам статия

Само не разбрах tooclosetoloveyou и Miss Klassnaya един човек ли е ? Мисля, че никовете са сменени в последствие или греша?

tooclosetoloveyou беше никът ми в началото.
 
От: Подарявам статия

Пак подарявам една забравена статия от миналата година, да "възродя" малко темата. На английски е, категория "Fashion".
 
От: Подарявам статия

Пак подарявам една забравена статия от миналата година, да "възродя" малко темата. На английски е, категория "Fashion".

Прати я на мен, ако все още не ме е изпреварил някой.:rolleyes:
 
От: Подарявам статия

Някоя статия на здравна тематика... отслабване, здравословно хранене, спорт? :wink:
 

Горе