Поезия... Нестандартна услуга!

От: Поезия... Нестандартна услуга!

Да, колеги! Всички сте изключително талантливи...Без майтап :)

Помислете над идеята всички стихове досега да ги публикувате в нещо като обща онлайн стихосбирка. Ще бъде наистина забавно :p
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Айде да направим една стихосбирка Предприемач,ще има голям успех на пазара :)
 
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

Леле във форума колко поети!
И един от друг все по-напети.
Зад някаква маска лицата си скрили
и лицемерно, правят се на много мили...

А всъщност някой говори за банани,
а такива като г-н Иванов нещо друго разбрали,
с лубрикант намазали ръката
и направили в бяло, цяла стената.

Решили после в рими да пишат,
че на парите аромата да помиришат,
но мястото не случили
и вместо на кинти, на кавга случили.

Пък после някой проточи,
на мъже се правите, а сте мишоци,
зад аватара си пишете бясно,
а сте се сгушили мирно, в столчето тясно.

Пък преди месец бате ви Фози ви каза,
дайте сбирка да направим тъдява,
по две бири да изпием,
в лицата всичко да си кажем, да не крием.
Пък вие рекохте тогаз, колко сте били заети,
кинти сте ми правели, в палети...

А сега отново в столчето удобно,
всеки губи време, пише злословно.
Само чака някой нов ентусиаст,
в Предприемач-а дръзко да извие глас,
та всички вие злобни хиени,
да се правите на стари членове, големи.

Пък господина в таз обява,
своя чеп показа
и вместо да си трае,
успя жените от цял свят да наругае...
После мненията си изтри,
замина някъде да спи...

Само Нортрант постъпи добре,
като репички раздаде без да спре,
но пък мозъка му не включи,
че този, който ги получи,
ника скоро ще му разбере
и ще му върне не една и две.

Сори, че тази поема се развлачи,
като лайно след изядена паница буламачи
и ви загубих времето на вас,
вместо кинти да правите в захлас.


Ей браво! Един добър да видя.
Само дето за бананите на теб не ти е станало много ясно, това което имах предвид. :D
Ако трябваше да докладвам за БАНани цял ден трябваше да си натискам триъгълничето :D
Ще трябва да направим лека редакция на 2-рия и ще се получи чудно! :D

Пък и кой не обича този плод в крайна сметка?
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Айде да направим една стихосбирка Предприемач,ще има голям успех на пазара :)
Аз ще си я купя, ако главни автори са булблогер и амон. колежките също са готини.

бих искал да се включа и аз, ала къде съм тръгнал без литературен глас.
селянин, това съм аз.
 
а станали сапунка тука от автора
Аз си махнах постовете, но в темата много хора ме споменават по име, което ме злепоставя пред приятелите ми във форума, след като аз съм създал темата имам правото да поискам да бъде изтрита, защото е един голям спам и повечето потребители са нарушили правилата. Ако Вие не намерите причина да я изтриете то аз съм сигурен, че адвокатите ми ще намерят такава за да я премахнат! Ако не законна то все някаква. Благодаря!

аз обаче си ви ценя пезията :) най много да я преместя в друга тема затова отнесе бан и получи такъв отговор


ПРОЧЕТЕТЕ И СЕ СЪГЛАСЕТЕ ИЛИ НАПУСНЕТЕ PREDPRIEMACH.COM НЕЗАБАВНО!!!

Регистрацията в този форум е безплатна! Ние настояваме да спазвате нашите правила и политика, без значение дали това Ви харесва или не. Ако сте съгласни с тези изисквания, моля, маркирайте кутиийката “Съгласен съм” и натиснете бутона “Регистрирай се”. Ако искате да прекратите регистрирането, кликнете тук, за да се върнете във форума. Ако не сте съгласен с правилата напуснете форума веднага!

При посещението на сайта Predpriemach.com, преглеждането, достъпа до или използването по друг начин на всяка от услугите или събраната информация, Вие се съгласявате да спазвате следните условия за ползване. Ако не искате да се обвържете с нашите Условия единствената Ви възможност е да не посещавате, преглежате или използвате по друг начин услугите на Predpriemach.com. НАПУСНЕТЕ САЙТА НЕЗАБАВНО АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ!!! Тези условия представляват правно обвързващо споразумение между Вас и Predpriemach.com и чрез използването на Predpriemach.com посочвате убедителното си приемане на това споразумение.

Въпреки че администраторите и модераторите в Predpriemach.com ще се опитат да държат всички нежелателни мнения на страна, за нас е невъзможно да разгледаме всичко. Всички съобщения изразяват мнението на автора и нито собственикът на Predpriemach.com, нито Jelsoft Enterprises Ltd. (създателите на vBulletin) ще бъдат отговорни за тяхното съдържание.

Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападелни или други, които нарушават моралните закони.

Притежателите на Predpriemach.com запазват правото да изтриват, променят, местят или затварят всяка тема и правилата, по всяко време и поради каквито и да е причини.

Форумът се намира в Канада и е под канадска юрисдикция! Валидни са правилата на английски език. Правилата на български са преведени само за улеснение, без да се гарантира тяхнаха юридическа достоверност!

Website Disclaimer
1 че в написаната поезия се говори за Иванов което е генерик име може да е всеки иванон като поезия за малкия иванчо....

2 този форум наистина е канадски форум нищо че в него се пише на български (също както форума на българите в Канада е канадски форум и няма нищо общо с България освен че и хора от БГ влизат да пишат във него от време на време, като влизат и digitalpoint, blackhatworld itnt) Kанада е доста правова дръжава свободата на словото е гарантирана освен като не става дума за расизъм, дискриминация на религиозен признак или престъпления срещу човечеството даже по форуми може свободно да се плюе свободно по фирми...

3 зашо с лошо като можеше да замажем положението затова бан търсоси друг някакси аз не видях някъде да са изказани обиди просто острумни строфи и не могат туко тъй да бъдат махнати


абе как по никое време се занимавам с глупости как и да е не смятам че има нещо обидно в темата
 
От: Re: Поезия... Нестандартна услуга!

абе как по никое време се занимавам с глупости как и да е не смятам че има нещо обидно в темата

Обидно е. Как да не е обидно в темата ти за поезия, първите 10 потенциални клиенти да напишат по-хубави стихове и никой да не иска да купи от твоите? Това е кръвна обида за един велик и гениален поет!
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Есен е,
духа вятър,
циганин отива на театър.

:mrgreen:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

По принцип не съм по поезията, но изведнъж ми дойде страшна муза!:)


Днеска работата не спори,
защото снощи пуках до зори.
Как ще пиша резюме,
като главата ми е в менгеме.

Водка пих, вино пих, бира пих,
всяка трезва мисъл от главата си затрих.
Мезе дебело имаше на масата,
пак ли бях на банкета украсата?

Свиня ме жената нарича,
устата пак оправдания започва да срича.
В къщи днес май няма да се задържам,
цял ден към чиста водичка и кафенце ще се придържам.

Жената пак не ме оставя на мира,
с коя курва съм бил снощи да научи припира.
Аз обаче вече съм пред вратата
и със скоростта на светлината смятам да напусна махалата.

Чувал съм, че се пие бира за изтрезняване,
ще подложа този слух на изясняване!:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Що баннахте гусина Иванова?! :(*
Копнея страстно за оферта нова!
Гусин ИвАнов, вий сте моят муз!
Ш' ви черпа халба бира с кукуруз!*:beer:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Не разбрах защо получих мъничко, червеничко... Защото смятам, че и г-н Иванов има право да пише, както и останалите? Или някой се уплаши от конкуренция?*:wink:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Не разбрах защо получих мъничко, червеничко... Защото смятам, че и г-н Иванов има право да пише, както и останалите? Или някой се уплаши от конкуренция?*:wink:

Имаш положителна репутация от мен.

Наистина по-добре да го върнат нестандартния (mr_ivanov). За малко да засенчи мултилевълния.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Имаш положителна репутация от мен.
Благодаря. Ще си я сложа при трите червенички за днес. :wink:*Макар че малко ми е странно, че в този форум хората май губят повече време да си раздават репутации, отколкото да вършат някаква работа...*:shock:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Що баннахте гусина Иванова?! :(*
Копнея страстно за оферта нова!
Гусин ИвАнов, вий сте моят муз!
Ш' ви черпа халба бира с кукуруз!*:beer:

Абе...да не би да са ти хакнали червените минуси заради некадърната ти поезия...
равняваща се единствено на онази създавана от вогоните?

Нали пише от кого е? я ги питай?
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Е хубаво, ама това е друга тема. Дай да му слагаме сега докрай червена репутация във всички теми. Няма логика. :)

Ма то дИфакто никъде не са споменава че са му от тук червените репи?.. ПРОСТО Е РЕШИЛ ТУК ДА ГО СПОДЕЛИ С НАС...
Кат надарен нудист на централен плаж...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Аз някой път давам на някой за съвкупност от мнения и темата може и да не е адекватна на репа. Може и тука случая да е такъв...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Макар че малко ми е странно, че в този форум хората май губят повече време да си раздават репутации, отколкото да вършат някаква работа...*:shock:

На теб да не си ти платили за реклама на Предприемач? :lol:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Абе...да не би да са ти хакнали червените минуси заради некадърната ти поезия...
равняваща се единствено на онази създавана от вогоните?

Ето ти малко вогонска поезия, за да си я припомниш.
Ооо, фривилна грухталност… твоите миктурации за мен са /като плърдлени геблеточици по лъргедна пчела
Моля те, о група, о мое фунтиуще търлингдроме.
И хупшожно ме подрангли с къдравите си биндълуърдли, / че инак ти раздирам гоберизрастъците със собствените си блърдлекрунчеони, шъ видиш ти!

— А сега, землянчета… — изръмжа вогонът (не знаеше, че всъщност Форд Префект е родом от една малка планета някъде в околностите на Бетелгиус, но и да знаеше, нямаше много да се трогне) — ви предлагам един много лесен избор: или да загинете в космическия вакуум, или… — тук направи мело драматична пауза — или да ми кажете как ви се хареса моето стихотворение.

и още малко :):
Няма да те гоня скъпа, из чаршафите покрити с твоя пърхут изобилен,
няма те търся сред мъглата от среднощните ти просълзяващи подпръцки!
Ще се крия във килера с труповете миши за да ме подмине мириса ти силен,
ще се гмурна в бидето с кафяви пръски за да му избягам на гъза ти гръцки.

Никога не ще забравя ласките ти мазни от които се обривах всяка нощ,
никога не ще отмия вкисналата пот от твоята космата суха слива!
Дори да тичам и със скоростта на светлината пак ще я усещам лоената твоя мощ,
дори очите да си избода с бормашина пак ще виждам как ме душиш с зурлата си миризлива.

Ще се предам на края, ще се оставя да ме целиш с превръзките си дамски втора употреба.
Ще се свлека в краката ти космати с аромат на развалени сепия, скумрия.
И ще моля аз за милост и пощада, потънал в лигите ти с цвят на жълта охра, д'еба!
И ще се покрия със гнойта от твоите безбройни пъпки, и като свиня сред твоите меса ще рия...
 
Последно редактирано:
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Ма то дИфакто никъде не са споменава че са му от тук червените репи?.. ПРОСТО Е РЕШИЛ ТУК ДА ГО СПОДЕЛИ С НАС...
Кат надарен нудист на централен плаж...

Ами съобразителен е човекът. Знае в коя тема да си ги развява (червените репутации). Само заради съобразителността си заслужава една зелена. :)
 

Горе