Полезни Wordpress добавки

g0g0

Active Member
Нещо не мога да се оправя, каквото и да маркирам продължава да си излиза таблото при обикновен потребител.

kpetrov

Well-Known Member
Така понеже ми се случи за преправям малко неща по два сайта и по съвпадение и двата ползват аутопост-плъгини, които дъпрат автоматично постове от други страници. И се зачудих...??? Такива сайтове няма ли да ги отреже adsence. То ако не, да взема и аз да си направя 1 такъв...?

kpetrov

Well-Known Member
Благодаря, махнах датата с WP Date Remover
Сега съм пред друга дилема, като се регистрирам с обикновен потребител ме пуска да гледам всички статии, а не искам да е така. Кой плъгин да използвам, за да не допуска обикновенните потребители до файлове, статии и тн?
Принципно (зависи от темата) не е трудно да се премахне датата. Не е много добре да се ползват плъгини за щяло и нещяло.

pepo_999

Well-Known Member
Кой е най добрия вариант за contact form със reCapcha има ли готов плъгин за ползване който работи коерктно

имам инсталиран contact form 7 - може ли към него да се добави капча и ако да как

Последно редактирано:

хейтър

Well-Known Member
Кой е най добрия вариант за contact form със reCapcha има ли готов плъгин за ползване който работи коерктно

имам инсталиран contact form 7 - може ли към него да се добави капча и ако да как
Не може.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Разбира се, че може старите версии поддържат recаpathca V2, a от последните премина на V3.

хейтър

Well-Known Member
И не забравяйте, че за да скриете баджа на в3 трябва да упонемете писмено, че ползвате рекап4а инак нарушавате правилата на Г.

Горе