Полезни Wordpress добавки

Нещо не мога да се оправя, каквото и да маркирам продължава да си излиза таблото при обикновен потребител.
 
Така понеже ми се случи за преправям малко неща по два сайта и по съвпадение и двата ползват аутопост-плъгини, които дъпрат автоматично постове от други страници. И се зачудих...??? Такива сайтове няма ли да ги отреже adsence. То ако не, да взема и аз да си направя 1 такъв...?
 
Благодаря, махнах датата с WP Date Remover
Сега съм пред друга дилема, като се регистрирам с обикновен потребител ме пуска да гледам всички статии, а не искам да е така. Кой плъгин да използвам, за да не допуска обикновенните потребители до файлове, статии и тн?
Принципно (зависи от темата) не е трудно да се премахне датата. Не е много добре да се ползват плъгини за щяло и нещяло.
 
Кой е най добрия вариант за contact form със reCapcha има ли готов плъгин за ползване който работи коерктно

имам инсталиран contact form 7 - може ли към него да се добави капча и ако да как
 
Последно редактирано:
Кой е най добрия вариант за contact form със reCapcha има ли готов плъгин за ползване който работи коерктно

имам инсталиран contact form 7 - може ли към него да се добави капча и ако да как
Не може.
 
Не може.

ок, не може, друг вариант за контактна форма с капча, или вариант за защита на инсталираната
 
имам инсталиран contact form 7 - може ли към него да се добави капча и ако да как
Разбира се, че може старите версии поддържат recаpathca V2, a от последните премина на V3.
 
с двойката не иска да ми потвърди ключовете

подкарах го, мерси на отзовалите се
 
Последно редактирано:
И не забравяйте, че за да скриете баджа на в3 трябва да упонемете писмено, че ползвате рекап4а инак нарушавате правилата на Г.
 
Кое приложение използвате за поставяне на chekbox(отметка) за приемане на общите условия?
 
имаше един плъгин с който се поставят линкове да излизат само в определена категория на не се сещам за името, някой ..
 
There are many useful WordPress plugins available that can add various functionality to your website. Some popular plugins include:
  1. Yoast SEO: This plugin helps optimize your website for search engines, making it easier for people to find your site.
  2. WPForms: This plugin allows you to easily create forms on your website, such as contact forms, surveys, and more.
  3. Akismet: This plugin helps prevent spam comments on your website by using advanced algorithms to filter out unwanted messages.
  4. WP Smush: This plugin can help optimize and compress your images, making your website load faster.
  5. Gravity Forms: A plugin that allows you to easily create forms on your website, such as contact forms, surveys, and more.
  6. Advanced Custom Fields: This plugin helps you add custom fields to your WordPress website, so you can easily add extra content or data to your pages and posts.
  7. W3 Total Cache: This plugin can speed up your website by caching pages and posts, and minifying your HTML, CSS, and JavaScript files.
  8. WP Super Cache: A caching plugin that helps to speed up your website by creating a cached version of your pages and posts.
  9. BackupBuddy: A plugin that helps you easily back up your website, so you can quickly restore it in case something goes wrong.
  10. Security: Wordfence Security, iThemes Security, All In One WP Security, and Firewall are some popular security plugins available to protect your website against common security threats such as malware, brute force attacks, and more.
It's important to note that using too many plugins can slow down your website and in some cases could make it more vulnerable to security threats, so it is recommended to use the necessary plugins only.
SPAM
 
@Blinky тука май има един спам да видиш :D
Блинки сам си го е постнал това с цел индексиране на релевантен контент и ранкване.
Всичко трябва да ви се обяснява, ей.
 
Блинки сам си го е постнал това с цел индексиране на релевантен контент и ранкване.
Всичко трябва да ви се обяснява, ей.
Ако знаеш колко си прав, това е идеално за индексация - болднал е каквото е нужно, има и описание. ;) :)
 

Горе